הרמב"​ם היומי: פינה חדשה בערוץ 20

השבוע עלתה פינה חדשה בערוץ 20 העוסקת בפרקי הרמב"ם היומיים. הפינה, בה ידונו מפורסמים בהלכות הרמב"ם, תשלב פרשנות קלילה ומעניינת במטרה להנגיש את תורתו של הרמב"ם לקהל הרחב. בין מגישי הפינה: דוד ד'אור, גולן אזולאי, ישי לפידות, נתי רביץ, עודד מנשה ועוד. צפו

הרמב"​ם היומי: פינה חדשה בערוץ 20

חדש ברמב"ם היומי.

השבוע עלתה פינה חדשה בערוץ 20 העוסקת בפרקי הרמב"ם היומיים. הפינה, בה ידונו מפורסמים בהלכות הרמב"ם, תשלב פרשנות קלילה ומעניינת במטרה להנגיש את תורתו של הרמב"ם לקהל הרחב. בין מגישי הפינה:  דוד ד'אור, גולן אזולאי, ישי לפידות, נתי רביץ, עודד מנשה ועוד.

צפו בישי לפידות מדבר על הלות נזקי ממון

זיו הדזל מנכ"ל הרמב"ם היומי ציין כי "חזון הרמב"ם היומי הינו הווית חיים יומיומית הנוגעת בכל יהודי. כחלק ממימוש החזון אנו נרגשים עם לידתו של עוד מיזם – פינה יומית בערוץ 20 ובדף הפייסבוק שלנו המשקפת בקצרה את המושגים והעקרונות הנלמדים בפרק הנלמד ברמב"ם. אנו מודים לערוץ 20 על שילוב הידיים ובטוחים כי קהל הצופים ייהנה מידי יום מפינה מעוררת השראה וחיזוק לערכי היסוד שלנו, ההלכה היהודית."

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
צריך שרב מכובד וכיפה +יראת ש יעשה זאת.זהתורה לא ראליטי.
כתבנו בקורדובה | 13-12-2016 17:23
דוד דאור אמנם נכד הרב של לוב האם הוא עם כיפה ומקיים מצות כולל לא לשיר מעורב[היינו יראת שמיים}? לא יודע. ר.גולן אזולאי נראה עשר אבל הופכים כך תתורה למשהו משמש כמו איזה סניף משנה לראליטי מוזיקה חדשות ותכניות תוק שאו ולא כנין רציני מכובד. שיעור מונגש עם מגיש ורב או מורה רציני ומכובד ולא ליצני צחקני או שזמר מעביר זאת פועל הפעולה הרבה הרבה יותר לענין.