צפו: החניכה ששכנעה את המליאה לבחור בשם 'אורות'

תיעוד ממליאת בני עקיבא מלמד כיצד חניכה מלונדון, מיה גריי, סחפה אחריה את חברי המליאה לבחור דווקא בשם אורות. צפו

צפו: החניכה ששכנעה את המליאה לבחור בשם 'אורות'
  צילום: בני עקיבא העולמית

במהלך השבת התקיימה בסניפי בני עקיבא בארץ ובעולם שבת הארגון, ועם צאת השבת, במפקד המרכזי, הוכרז שם השבט החדש, אורות.

בהתאם למסורת התנועתית, מליאת בני עקיבא התכנסה בתחילת השבוע שעבר בכדי לבחור את שם השבט החדש, אשר נשמר בסוד עד לשבת התנועה. בווידאו שמתפרסם היום (מוצ"ש) מתוך המליאה נראית חניכת תנועת בני עקיבא העולמית (WBA) מהעיר לונדון, מיה גריי, מצליחה לשכנע את חברי המליאה לבחור בשם 'אורות', שהומלץ ע"י תנועת בני עקיבא העולמית (WBA).

גריי, אשר הפגינה במליאה כריזמה יוצאת דופן, נראית אומרת בווידאו כי "חשבנו ש'אורות' או 'אורי' או 'אורה' יהיה השם המושלם. ראשית, משום שהוא מסמל את האש הפנימית שבוערת בקרב המדריכים. דיברתם פה על המדריכים ועל האש בעיניהם. איזו דרך טובה יותר יש לבטא את האש הזו מאשר באמצעות השם הזה? שנית, ישנה גם העובדה שאנחנו 'אור לגוים'.

לאחרונה, ניסו לשרוף אותנו ולהעלות אותנו באש. כיצד הגבנו לזה? לקחנו את האש הזאת שהם הפנו נגדנו והפכנו אותה לאור". בווידאו נראה המזכ"ל לשעבר הרב יונה גודמן מגדיר את דבריה של מיה כ'מדהימים'.

משלחת תנועת בני עקיבא העולמית (WBA) למליאה בני עקיבא כללה גם את חניך התנועה מברזיל, דניאל אשכנזי, חניך ממקסיקו בשם אדוארדו עבדי, ואת אפרת מצלר, ראש דסק אירופה. נציגי WBA מספרים כי דבריה של גריי זכו למחיאות כפיים מצד חברי המליאה האחרים, לאחר שמליאת התנועה הסתפקה בין השם 'אורות' לבין השם 'נווה'.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
בני עקיבא מחללים שם שמים..
יניב | 10-12-2016 22:15
בחוסר הצניעות שלהם. אסור בשום אופן לבנים ובנות לשבת במעורב!
2
עמונה עולה באש והם מלקקים אחד לשניה.
אבא ציוני דתי עצוב | 11-12-2016 8:49
ילדים שלי בבני עקיבא ואנחנו חושבים שוב