אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום
חדש על המדף, צרכנות, תוכן שיווק

עוצמת ניקיון חדשה של מיליון מסירי כתמים ובניחוח לאורך זמן

מותג הכביסה פרסיל משיק את נבחרת "פרסיל ג'ל מרוכז לכביסה", בפורמולה משופרת ומרוכזת יותר, בנוסחה חדשנית של מיליון מסירי כתמים פעילים ובתוספת טכנולוגיה המבטיחה את הישארות הניחוח לאורך זמן

עוצמת ניקיון חדשה של מיליון מסירי כתמים ובניחוח לאורך זמן
  סדרת פרסיל ג'ל מרוכז לכביסה מבית הנקל סוד

פרסיל, בפיתוח בלעדי של 'הנקל סוד' ממשיך להוביל ולחדש, וכעת הוא מציע את הניחוחות האהובים והמוכרים של המותג, בפורמולה משופרת שהינה חדשנות בלעדית המותאמת במיוחד למדינות חמות ובתוספת טכנולוגיה המבטיחה את הישארות הניחוח לאורך זמן. הפיתוח הבלעדי של הנוסחה מבטיח כושר ניקוי גבוה עם חדשנות בלעדית המותאמת במיוחד למדינות חמות, מכיוון שלחום יש השפעה מהותית על אפקטיביות האנזימים בפורמולה ועל כושר הניקוי.

לג'ל נוסחה חדשנית ופורמולה משופרת עם מיליון מסירי כתמים אקטיביים ועמידים לחום. טכנולוגיית בישום חדשנית מבטיחה ניחוח רענן וייחודי המתמשך לאורך זמן במספר כביסות זהה ובנוחות מרבית.

פרסיל ג'ל מציג מגוון ניחוחות ופתרונות לצרכי כביסה מגוונים: לכביסה לבנה, לכביסה צבעונית, כביסה לתינוקות ולבעלי עור רגיש ופרסיל בלאק לבגדים שחורים וכהים.

פרסיל ג'ל בלו פרשנס בניחוח מרענן | צילום: אפרת אשל

פרסיל ג'ל בלו פרשנס בניחוח מרענן | צילום: אפרת אשל

מוצר חדש המצטרף בימים אלו לנבחרת: Persil Blue Freshness – ג'ל כביסה מרוכז בניחוח חדש ורענן המלטף כמשב רוח, קליל וטהור, תחושת התחדשות וניקיון הנשארת לאורך זמן. פרסיל בלו פרשנס מבוסס על טכנולוגיה ייחודית של מיליון מסירי כתמים פעילים, המתפרקים בעוצמה הישר לתוך הכביסה המלוכלכת והכתמים, לניקיון בוהק של הבגדים תוך נוחות מלאה.

סגמנט ג'ל לכביסה נמצא במגמת עלייה מתמדת משנת 2008 כאשר כיום ג'ל כביסה מהווה כ- 30% מסגמנט הכביסה. בשנת 2015 גלגל תחום הכביסה בישראל 400 מיליון ש"ח.

הוראות שימוש ל-5 ק"ג כביסה:

  • מינון מומלץ 50 מ"ל לפי הסימון בפקק.
  • לכביסה מלוכלכת במיוחד ניתן להגדיל את המינון עד 2 פקקים.
  • יש לשפוך את הג'ל בעזרת פקק המידה לתא המיועד לאבקה במכונת הכביסה.
  • יש לפעול בהתאם להוראות הכביסה שעל הבגד והוראות ההפעלה של מכונת הכביסה.
  • יש לבחון מראש יציבות הצבע בבגדים חדשים.

מחיר מומלץ לצרכן: 34.90 ש"ח, לתכולת 2.7 ליטר.

להשיג ברשתות השיווק ברחבי הארץ.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו