מלניה טראמפ מאיימת לתבוע ילד בן 13

כאם המגנה על גוזליה: האישה הראשונה של ארה"ב, מלניה טראמפ מאיימת לתבוע יוטיובר צעיר שהעלה סרטון שבו הוא מציג לכאורה ראיות לכך שבנם הצעיר בארון טראמפ (10) אוטיסט על מנת שיפסיקו להציק לו. היוטיובר בתגובה "אני מתפלל לאלוהים שהם לא יתבעו אותי"

מלניה טראמפ מאיימת לתבוע ילד בן 13
  צילום מסך מתוך יוטיוב

הדאגה והאהבה של האם מלניה טראמפ לבנה המשותף עם דונלד טראמפ עולה שוב לכותרות. לאחר שהודיעה לתקשורת לפני מספר שבועות, כי היא לא תיכנס לבית הלבן לטובת בנם הקטן, בארון הלומד בבית ספר פרטי באזור מגוריהם הנוכחי. היא מאיימת לתבוע יוטיובר צעיר שהעלה סרטון המציג לכאורה ראיות שבארון טראמפ הוא אוטיסט.

הסרטון שעלה ליוטיוב לפני כשבועיים וחצי, המציג לכאורה ראיות שונות לכך שבנו הצעיר של נשיא ארה"ב ומלניה טראמפ, הוא אוטיסט. כמו מחיאות כפיים מוזרות ומרוחקות של בראון והתרחקותו ממגע ומיצמוצים מוזרים בזמן הכרזת הניצחון לנשיאות. הספיק לצבור עד כה כ-4 מיליון צפיות והוסר היום לאחר מכתב מאיים מעורך דין מטעם מלניה טראמפ.

צילום מסך מהסרטון המדובר (צילום מסך מתוך יוטיוב)

צילום מסך מהסרטון המדובר (צילום מסך מתוך יוטיוב)

"אני עצמי על הספקטרום, ויצרתי את זה כי הבחנתי מייד בבארון בתסמינים שהיו לי כילד. ראיתי שמציקים לו ברשתות החברתיות ורציתי שאנשים יפסיקו ויבינו מה הוא עובר", כתב בהסבר לסרטון. אך הטיעון הזה לא שכנע במיוחד את הגברת הראשונה

לפי הדיווחים בTMZ, מלניה שכרה עורך דין בשם צ'ארלס הארדר, ששלח מכתב ליוצר הסרטון, ג'יימס האנטר הדורש ממנו להסיר את הסרטון תוך 24 שעות ולהתנצל בפני מלאניה ובארון. במכתב בין היתר, התייחס העורך הדין בשם מלאניה, לכוונות הטובות אך מסביר "הסרטון מבקש לכאורה 'לעצור את ההצקה' בבארון טראמפ. בפועל, הסרטון עורר הצקה נוספת".

"אני מתפלל לאלוהים שהם לא יתבעו אותי"

הצעיר שיצר את הסרטון מיהר להוסיף לתיאור שלו ביוטיוב התנצלות: "מעולם לא התכוונתי (לעשות את) הסרטון הזה כסרטון הצקה", הוא הבהיר שוב. בהתכתבות עם NEXTER הוסיף: "אני רק ילד ואני לא מתכוון להילחם בטראמפים. אני פשוט אמחק את הסרטון ב-24 השעות הבאות ואשחרר את ההתנצלות שהם מבקשים. אני מתפלל לאלוהים שהם לא יתבעו אותי".

צילום מסך מערוץ היוטיוב של ג'ימס היום

צילום מסך מערוץ היוטיוב של ג'ימס היום

היום בבוקר (ד') הסיר את הסרטון והעלה במקומו סרטון התנצלות למלניה ובארון טראמפ.

בסרטון כתב: "העליתי השערה לפיה בארון טראמפ סובל מאוטיזם. למעשה, זה שגוי לחלוטין. זה היה בלתי אחראי לחלוטין מצדי לאבחן את בארון טראמפ תוך שימוש בלקט סרטונים מטעים, שמראים את בארון טראמפ מתנהג כמו שכל ילד היה מתנהג ב-3 לפנות בוקר. המצאתי מתאם שגוי בין הניסיונות שלו להישאר ער ועשיית דברים מוזרים מדי פעם לבין אוטיזם. זה היה טפשי מאוד מצדי". והוסיף כי כוונותיו היו טובות אך יצאו משליטה"הסרטון שלי נועד במקור להעביר מסר נגד הצקה ובריונות, מאחר שאני עצמי סובל מאוטיזם ורציתי לחנך אנשים. לצערי, אבחנתי אדם לא נכון ויצרתי סרטון שהיה שקרי, משמיץ וזדוני. אני חוזר בי מכל דבר שאמרתי בסרטון הנורא הזה, ורוצה להתנצל בכנות בפני משפחת טראמפ, ובמיוחד מלאניה ובארון".

לסיום ג'ימס איחל את הצלחתו לנשיא הנבחר ומתפלל בליבו שהם לא יתבעו אותו בעשרות אלפי שקלים"אני יכול להבין אם לא תרצו לקבל את התנצלותי, אך אנא דעו שלא התכוונתי לפגוע באף אחד. אני מאחל למשפחה שלכם רק הצלחה, ביטחון ואהבה, לקראת הפיכתכם למשפחה הראשונה של ארה"ב".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
מדינת טרור אמריקה יותר ממה שחשבתם כל רעיון או כיוון
.... | 30-11-2016 22:39
וכל תחום גם כלפי קטינים
2
איזה מתוק הילד
הילה | 16-02-2017 22:47