אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הערבים חוגגים: "השריפות- בגלל שניסו לאסור את המואזין"

ברשתות המזוהות עם ארגון הטרור חמאס חוגגים את גל ההצתות השוטף את רחבי הארץ ואומרים: "ניסו לאסור את המואזין - ואללה המטיר עליהם אש"

24.11.16 15:31  כ"ג בחשוון תשעז
"השריפות- בגלל שניסו לאסור את המואזין"
  (Zack Wajsgras/Flash90)

ישראל בוערת.

לאחר מספר ימים של הצתות ולאחר שבישראל חששו לומר כי מדובר בהצתות מכוונות, ברשתות המזוהות עם ארגון הטרור 'חמאס' חוגגים את ההצתות ברחבי הארץ ויש כאלה שאף הגדילו לעשות כאשר הבהירו כי הסיבה היא 'חוק המואזין'.

בציוץ של בכיר חמאס עיזאת א-רישק, שפורסם באתר ynet, נכתב: "ניסו לאסור את המואזין – ואללה המטיר עליהם אש".

בנוסף, רשתות המזוהות עם חמאס מעלות צילומים של שירי שמחה הקשורים לשריפה, כמו שיר שרץ ברשתות בשם "האש מתלקחת". בנוסף עולה תקווה ברשתות שהשריפות יפגעו במתקנים אסטרטגיים בישראל כמו המפעלים הכימיים בחיפה, חוות הגז שפזורות בארץ וכן בבסיסים שבהם מאוחסנת תחמושת צה"לית.

הגולשים ציינו כי באזורים מסוימים ישנם בסיסים שבהם מאוחסנים טילים ארוכי טווח מתוך רצון שהשריפות יגיעו אליהם. בין היתר נכתב: "על כל השכנות של ישראל לסייע לה – אני מציע שהן ישלחו מטוסים מלאים בבנזין וימטירו אותו על כל האזורים הבוערים. אני רוצה לנשום את ריח הברביקיו מהציונים".

פובליציסט מעזה כתב: "המטוסים הרוסים ששורפים את גופות הסוריים כל יום משתתפים כעת בכיבוי השריפות בתוך השטחים הכבושים", ופובליציסט אחר ביקש: "אלוהים תוסיף להם עוד אש עד לסוף שלהם".

גם ביתר העולם הערבי ממשיכים להבליט את גל השריפות. איש הדת הסעודי מוחמד אל-עריפי צייץ: "האש עדיין בוערת בישות הציונית!" וצירף מפה עם מוקדי האש.

לפני כן, קצין המשטרה מדובאי דאחי חלפאן תמים צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "ישראל אסרה על המואזין ואש התלקחה בה. ישתבח שמו של האל".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
יש משהו בדבריהם
דוד דוד | 24-11-2016 17:26
אין אפשרות להוכיח שלא...