אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

דוידי פרל הודיע על פרישה מתפקידו

חודשיים לאחר התפוצצות הפרשה, ראש מועצת גוש עציון מודיע על התפטרותו "משיקולים שונים ובעיקר טובת משפחתי קיבלתי החלטה לסיים את תפקידי"

דוידי פרל הודיע על פרישה מתפקידו
  הולך הביתה. (צילום גרשון אלינסון/פלאש90)

פרשת דוידי פרל. חודשיים לאחר הפרסום הראשון הודיע ראש מועצת גוש עציון על פרישה מתפקידו.

במכתב ששיגר לתושבים הוא כותב: "חברים ותושבים יקרים, לאחר מחשבות והתלבטויות רבות, החלטתי לסיים את תפקידי כראש המועצה. החלטה זו אינה פשוטה כלל וכלל לאור המחויבות שנטלתי על עצמי לשרת אתכם נאמנה, כמו גם התמיכה הרחבה שקיבלתי מכם בתקופה האחרונה וכן לאור החלטות המועצה וועדת הבדיקה."

"למרות כל אלו, ואף כי אין כל מניעה להמשך כהונתי כראש המועצה, משיקולים שונים ובעיקר טובת משפחתי קיבלתי החלטה לסיים את תפקידי לאחר השלמת ואישור תקציב המועצה לשנה הקרובה וזאת על מנת לאפשר לבא אחרי להשקיע את מירב המאמצים בהמשך רצף העשייה והפיתוח בגוש עציון."

"בתקופה קצרה זו אפעל ככל הניתן לסיים משימות חשובות, בהן אנו עסוקים בימים אלו. אקיים תהליך חפיפה מסודר עם מ"מ וסגני משה סוויל."

כזכור, פרל מסיים את תפקידו לאור תלונה מינית אותה הגישה נגדו תושבת המועצה לפורום תקנה. פרל סרב להופיע בפני הפורום ולאחר תיווך של רבני הגוש, הוא חתם על הסכם פיצויים למתלוננת בה שילם לה כמה מאות אלפי שקלים בתמורה לסגירת הפרשה, תוך התחייבות מצידו שלא להתמודד לתפקיד ראש המועצה בעתיד.

בגוש עציון סערו הרוחות, כשמספר תושבים קרא לו להבהיר מהות התלונה או להתפטר. ועדת בדיקה שמינתה מליאת המועצה קבעה כי הוא אינו צריך להתפטר עד להכרעת היועץ המשפטי לממשלה בנושא. כעת כנראה הלחץ עשה את שלו, ופרל החליט ללכת הביתה.

"הייתה זו תקופה של כחמש שנות עשייה בהיקף ומשמעות שעלו בהרבה על מה שקיויתי בכניסתי לתפקיד. ברצוני לומר תודה לאנשים הנפלאים שעמם זכיתי לעבוד בתקופה זו. אני מודה מעומק הלב על גילויי הערכה והתמיכה בי ובמשפחתי בימים לא קלים שעברו עלינו, כמו גם על הזכות שנפלה בחלקי לשמש כשליח ציבור להעמקת שורשינו כאן, בגוש עציון."

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו