אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בגלל הזיוף: סדן הודח מדירקטוריון ערוץ 10

ארבעה חודשים לאחר שמינויו עורר סערה עקב התבטאות שאמר או לא אמר נגד דרעי וש"ס, הודח היום יו"ר חדשות 10 רמי סדן מתפקידו, בגלל שזייף את קורות חייו וייחס לעצמו רקע ניהולי שלא היה לו

בגלל הזיוף: סדן הודח מדירקטוריון ערוץ 10
  זייף והודח. סדן (צילום: מתוך ynet)

פרשת רמי סדן – הסוף.

מועצת הרשות השנייה לטלויזיה ולרדיו החליטה פה אחד להדיח את יו"ר חדשות 10 הנכנס רמי סדן מתפקידו. יחד עם סדן הודח גם איתן זינגר.

כזכור לפני ארבעה חודשים מונה סדן לתפקיד בהחלטה של דירקטוריון ערוץ 10, ומינויו עורר התנגדות אצל עובדי הערוץ שחששו ממינויו של אדם סרוג וימני לתפקיד. למחרת מינויו התעוררה סערה עקב התבטאויות לכאורה של סדן נגד מזרחים. על פי הדלפה מתוך ישיבת הדירקטוריון, בראיון העבודה שלו לתפקיד אמר סדן כי הוא "שונא את ש"ס ואת דרעי הגנב". סדן עצמו המשיך להכחיש את הדברים.

סיעת ש"ס בכנסת עוררה על המינוי ועל ההתבטאויות משבר קואליציוני והחרימה הצבעות בכנסת. המשבר התפוגג במהרה, גם בעקבות הפיגוע במתחם שרונה בתל אביב, ובשל חוק המקוואות שהיה חשוב לש"ס.

מאוחר יותר חשף כתב דה מרקר, כי סדן 'שיפץ' את קורות חייו, בכך שהוסיף לעצמו רקע ניהולי שלא היה לו. למעשה הדחת סדן שהתקבלה כאמור פה אחד, איננה קשורה כלל לסערת ההתבטאות שלו, אך בש"ס כבר מקשרים בין הדברים. ח"כ יגאל גואטה, שבשיאו של המאבק ירד לשדרות כדי לנשק אישה מזרחית בשם מסעודה, צייץ בטוויטר: "רמי סדן, לשקר אין רגליים. זיוף קורות חיים ואמירות גזעניות נגד מיליוני אזרחים מזרחים. שלם את חובך לחברה, הביתה ומיד! גמר חתימה טובה."

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
שום זיוף. קוראים לזה - 'סגירת חשבונות'
אבי | 09-10-2016 15:40
קשה להם לקבל סרוג ומתנחל (הגם מתנחל-לייט) בלב הברנז'ה האליטיסטית תקשורתית, אז מצאו איזו סע' טכני להעיף אותו. אצל זינגר הם פירוט מה הבעיה, אצל סדן- אין שום פירוט. 'יש לו ניסיון מספיק אך לא כנדרש'. מה זה אם לא מכבסת מילים לחיסול חשבונות?
2
תורתינו הקדושה כבר אמרה גדול המחטיאו יותר מההורגו
| 06-11-2016 10:20
תורתינו הקדושה כבר אמרה גדול המחטיאו יותר מההורגו "אסור בתכלית האיסור להתגייס לצבא". "הצבא הישראלי, החומד לחטוף את בחורי הישיבות לשורותיו, מבצע פשעים, רומס את הלוח השמאלי של עשרת הדיברות [נואפים שם] ומחלל שם שמיים ברבים. פושעים בשפיכות דמים ובגזל . אסור בתכלית האיסור להתגייס לצבאם. יש להפסיק את הנח"ל החרדי מיד. אסור להתגייס אני מבין שזה ביטול תורה ר"ל. "חוק הגיוס הוא מס גולגולת כמו בימי הצאר" גיוס היהודים בכפייה לצבא הרוסי בימי הצאר, אין שום מקום לחרדים בצבא הטמאה הניעוף והשמד. וידוע שהבלוף של תיקון חוק הגיוס מדובר בחוק המכשיר גיוס חרדים לצה"ל בפועל איזה בלוף זה, הגיוס לצה"ל ממש כמו הגיוס לצבא הצאר ניקולאי- החרדקי"ם. אפילו ח"כ מנחם אליעזר מוזס מיהדות התורה השווה בין סעיף הסנקציות הפליליות לבין גיוס היהודים בכפייה לצבא הרוסי בימי הצאר. הוא אמר: "אם לא יהיו 5,300 גולגולת מהחרדים ואני אומר בכוונה גולגלות כדי להשוות את זה למה שהיה בימי הצאר ניקולאי כשכל עיירה הייתה צריכה להביא מס כך וכך. ואם לא תביא את המספר הזה תהיה סנקציה על השאר. תיקון חוג הגיוס השמד והזימה, מדובר בחוק גרוע מאד, גומזיק ליהדות החרדית וכל עולם התורה והחסידות. למעשה הח"כים "המשומדים" אישרו ללא הצדקה חוק גיוס בפועל לכל בני הישיבות ר"ל, החוק פוגע בעולם התורה והישיבות של החרדים וכו' וזאת למרות דעתם של מרנן ורבנן מנהיגי הדור של הערב רב והעמלקים. חיילים וחרדקי"ם שפלים שותפים למרד בקודשא בריך הוא. היום זה יותר חמור מזמני ירבעם בן נבט, וע"פ חז"ל "עדיף תאי הגזים על פני הגיוס לחרד"ק בצבא הכפירה והזימה של העמלקים הרשעים" תיקון חוק הגיוס כבר פוגע בקיומו של עולם התורה. הגיוס לצה"ל ממש כמו הגיוס לצבא הצאר ניקולאי. "תיקון חוק הגיוס", התלוי בנפשו של עולם התורה, שכעת מסור בידי שלוחי דרבנן המקלקלים את חיי החרדים שרוצים לחיות ע"פ תורתינו הקדושה, יוכל ליעשות מעשה נבזה/נבלה כזה רק ע"י המסיונרים של שטיינמן. זה עלול ח"ו לפגוע ביכולת קיומו של עולם התורה כנגד הקמים עליהם. "עדיף תאי הגזים על פני הגיוס לחרד"ק בצבא הכפירה והזימה של העמלקים הרשעים" מי שעומד מאחורי הגיוס - זה ה"קרן לישראל חדשה" או בשמה האמיתי "הקרן החדשה לישמעאל" או "הקרן להשמדת ישראל" אלו אנשי פלג בני ברק!!!. אני הק' "בשם התורה הק'' מבקש למחות כנגד חוק הגיוס שהועבר בכנסת הטמאה, למגינת ליבנו, אין שינוי מהותי מחוק הגיוס שיזם לפיד ימ"ח. זכרו: כ"א מפלג בני ברקי שלא מטופלים יגרום נזק רוחני ועלות תרופות לכל הסובבים אותו, עדיף תאי הגזים מוקדם.
3
שטויות. השופטת עדנה ארבל זייפה קורות חיים והיא באינסטנצ
בן הארץ | 10-11-2016 16:25
יה המשפטית הגבוהה ביותר. איך אומרים בלטינית עתיקה Lahem mutar hakol.