לא יאה: בוקי נאה תקף מפיקה של 'גלי ישראל'

כתב הפלילים לשעבר של ידיעות אחרונות בוקי נאה תקף מילולית מפיקה ברדיו 'גלי ישראל' והכל בגלל שכינתה אותו 'כתב לשעבר'. בהמשך זה עבר למבול סמסים ואפילו לאיומים

לא יאה: בוקי נאה תקף מפיקה של 'גלי ישראל'
  תקף את המפיקה. בוקי נאה בהישרדות (צילום: ורד אדיר, באדיבות אתר ynet)

כתב הפלילים לשעבר של ידיעות אחרונות, בוקי נאה תקף מילולית מפיקה ברדיו גלי ישראל והכל בגלל שכינתה אותו 'לשעבר'.

הכתב, שהספיק להשתתף בתכנית הריאליטי הישרדות, ומשמש כמדריך טיולים באזורי הפשע של דרום תל אביב הוזמן אתמול (שלישי) לעלות לשידור בתכניתו של קלמן ליבסקינד ברדיו גלי ישראל. בזמן שהמפיקה שאלה אותו, איך הוא רוצה להיות מוצג והציעה "כתב פלילים לשעבר בידיעות אחרונות?", הוא רתח מזעם וניתק את הטלפון. לאחר מכן התקשרה המפיקה להתנצל אך לא היה מענה מצידו, ולאחר ששלחה לו מסרון התנצלות הוא השיב וכינה אותה "מפיקה מטומטמת".

לאחר מכן המשיך נאה להטרידה במסרונים, ואף איים כי ילך עם הסיפור הזה הלאה. השיא הגיע כשעובדת תחנה לשעבר יצאה להגנת התחנה בפוסט בפייסבוק, אליו הגיב נאה באופן חריף תוך איום על חייה: "בואי נסכם שסימנתי אותך ומהרגע הזה תסתכלי אחורה כל יום כי אם זה לגיטימי לקבוע שאנשים לשעבר אז גם את עלולה להיות לשעבר בקרוב מאוד".

גרסתו של נאה פורסמה בעמוד הפייסבוק שלו בו כתב:

"בקשו ממני הבוקר להתראיין לתוכנית אקטואליה ברדיו "גלי ישראל" על פרשת יבוא הקבצנים. הסכמתי. התקשרו אלי לפני השידור. שאלו אותי איך להציג אותך ? עניתי "בוקי נאה כתב פלילי". ענתה "לא. בוקי נאה כתב פלילים לשעבר". אמרתי לה "כתב פלילים". התעקשה "לשעבר". אמרתי לה "אם לשעבר לכו תחפשו כתב פלילים בהווה שיתראיין אצלכם. אתם לא יכולים לראיין 'לשעבר' בתוכנית אקטואליה על מה שקורה עכשיו" וסגרתי את הטלפון. חוצפנים".

WhatsApp Image 2016-08-23 at 21.13.53

חילופי הסמס בין בוקי נאה והמפיקה תהילה גורדון

המפיקה תהילה גורדון מספרת סיפור אחר לגמרי כשהיא מגדירה את התנהגותו הטרדה "לא מסוג ההטרדות המיניות, אבל בתחושה שמלווה אותי ב-24 השעות האחרונות, זה לא רחוק משם. הוא דיבר אליי בצורה בריונית, אלימה ואגרסיבית, קרא לי "מטומטמת" ופרסם עליי פוסט שקרי ומסולף."

לדבריה: "אתמול בבוקר, רגע לפני שעלה לשידור בתוכנית של קלמן ליבסקינד ב"גלי ישראל", שאותה אני מפיקה, שאלתי אותו: "איך להציג אותך? כתב פלילים לשעבר בידיעות אחרונות?". בוקי שמע את המילה "לשעבר", השתגע וללא כל סיבה הגיונית טרק את הטלפון. כשצלצלתי אליו שוב הוא התלהם, ניתק, ושלח לי את הסמס הבא: "אתם אנשים חוצפנים חסרי גבולות. אל תפנו אלי לעולם".

למרות התגובה המוגזמת שלו, מכיוון שאין לי עניין לפגוע באנשים, עניתי לו בסמס מתנצל: "מישהו פה העביר בטעות שהקרדיט הוא כתב פלילים לשעבר של 'ידיעות אחרונות', אנחנו כמובן מתנצלים, יכולה להגיד שלא הייתה כוונה רעה חס וחלילה…התנצלות ויום נעים".
אבל בוקי לא נרגע. אחוז טירוף, הוא שלח לי אחרי עשר דקות סמס שני: "…מזכירה/מפיקה מטומטמת ברדיו קיקיוני לא תתווכח ותתעקש איתי על מה שאני עושה כבר 35 שנה ותקבע שאני לשעבר… אני גם הולך לפרסם את התקרית הזו".

עוד שלוש שעות עברו והגיע הסמס המטריד השלישי. "ואני גם הולך ללמד את הקטע הזה במכללות, על תקן רדיו לא מקצועי".

WhatsApp Image 2016-08-24 at 12.07.55

בערב, אחרי 12 שעות, כאילו אין לו חיים, הוא המשיך להטריד אותי בסמס רביעי: "אני מקווה שבעזרת השם אלוהים ישלם לך על שהפכת אותי לשעבר. אני מציע לך להיכנס לעמודים שאני מנהל בפייסבוק ולקרוא כמה אנשים חושבים שאת אנטי עיתונות".

נכנסתי. הסתבר שסדרת הסמסים שלו אליי לא הרגיעו אותו ובוקי העלה לדף הפייסבוק שלו פוסט שמספר באופן שקרי והזוי איך התעקשתי לקרוא לו "לשעבר", כאילו שבכלל אכפת לי אם הוא בהווה או בעבר וכאילו שיש לי איזשהו אינטרס או עניין אישי בשאלה איך יציגו אותו בשידור.

גורדון סיכמה את תחושותיה במילים: "אם חסרים לך מעט יחס ותשומת לב, בוקי, חפש אותם במקום אחר. לא אצלי. לא ככה. לא בצורה שקרית, בריונית ואלימה. לא תטריד אותי בסמסים לא הולמים 12 שעות אחרי השידור, עם פוסט שקרי ועם תגובות ירודות וגזעניות של חבריך. לא אתן לך לצאת גיבור, אחרי שאיימת על מישהי נוספת שהתווכחה איתך בפייסבוק וכתבת לה: "בואי נסכם שסימנתי אותך, ומרגע זה תסתכלי טוב אחורה כל יום, כי אם זה לגיטימי לקבוע שאנשים לשעבר, אז גם את עלולה להיות לשעבר בקרוב מאוד".

אתה בריון, אלים ונגד בריונים אלימים כמוך חייבים להילחם. את הציונים על המקצועיות שלי לא אקבל ממך. את המקצועיות שלי מכירים כל מי שעובדים איתי. ואתה? אתה מבחינתי תישאר מאחור. לשעבר."

WhatsApp Image 2016-08-24 at 08.47.56

בדף הפייסבוק שלו, בוקי נאה מגדיר עצמו "עיתונאי לשעבר בידיעות אחרונות"

מתחנת גלי ישראל נמסר: בוקי נאה הטריד ותקף מילולית את מפיקת התחנה, ולאחר מכן איים בפייסבוק על חייה של עובדת תחנה לשעבר. אנחנו מצרים על כך שנאה החליט לרדת לפסים אישיים ולפגוע בציבור שלם שנמנה עם מאזיני התחנה, הוא צריך להתבייש וראוי שיתנצל.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע