אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

לא רק מהרדיו • בעקבות דבריו: סנקציה נוספת על קופמן

מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים הודיע על השעייתו של רון קופמן מקמפיין של הרשות שצפוי לעלות בקרוב בכלי המדיה השונים. "היה ברור שנצטרך להביא פרזנטור מחליף"

לא רק מהרדיו • בעקבות דבריו: סנקציה נוספת על קופמן
  (צילום מסך)

לא רק מהרדיו.

לאחר שאתמול (שני) הודיע מנכ"ל 'רדיו ללא הפסקה' 103FM, על השעייתו של השדרן רון קופמן מהרדיו בעקבות דבריו נגד שרת התרבות והספורט מירי רגב, הבוקר הודיע מנכ"ל הרשות לבטיחות בדרכים, מרדכי בהירי, על החלטתו להשעות את קופמן מקמפיין 'שומרי הדרך' שמפרסמת הרשות בכלי המדיה השונים.

על פי הדיווח בחדשות 2, בהירי קיבל את ההחלטה על רקע התבטאויותיו חסרות הטעם, הפוגעות והמעליבות של קופמן כנגד שרה בממשלת ישראל. הרשות הלאומית חושבת כי אין זה ראוי שפרזנטור מטעמה יתבטא באופן הזה.

גורם המעורה בעניין ששוחח עם חדשות 2 Online, הסביר כי "ברגע שקופמן התבטא כפי שהתבטא כבר השעינו את הקמפיין. היה ברור שנצטרך להביא פרזנטור מחליף. הבחירה בקופמן הייתה כדי להביא אדם חזק אבל כזה שפועל למען בטיחות בדרכים, אבל לא ייתכן שאדם שמתבטא באמירות כל כך קשות נגד שרה בישראל יישאר פרזנטור. היה ברור לנו שזה לא יקרה".

שלשום, בעת שידור תכנית הספורט של "רדיו ללא הפסקה" כינה קופמן את שרת התרבות והספורט מירי רגב בכינויי גנאי כגון: "בורה", "נחותה", "כלום", "טיפשה" ו"בהמה" – מה שהוביל להשעייתו מהתחנה.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו