אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

חשד: ישי שליסל תכנן מהכלא פגיעה במצעד הלהט"ב בירושלים

הותר לפרסום הרוצח החרדי ישי שליסל נעצר בחשד כי מתוך הכלא תכנן יחד עם אחיו לפגוע במהלכו של מצעד הגאווה בירושלים ובמשתתפיו

חשד: שליסל תכנן מהכלא פגיעה במצעד בירושלים
  תכנן לפגע במצעד הלהט"ב. שליסל (יונתן זינדל/פלאש90)

מצעד הלהט"ב בירושלים. היום הותר לפרסום כי המשטרה עצרה אתמול (ד') את הרוצח החרדי ישי שליסל המרצה עונש מאסר בכלא בחשד לקשירת קשר לביצוע פשע ותכנון פגיעה במהלך מצעד הגאווה בירושלים ובמשתתפיו.

במסגרת הפעילות הממוקדת וההערכות של המשטרה לאירוע מצעד הגאווה ירושלים, עצרו חוקרי ימ"ר ירושלים את ישי שליסל, המרצה עונש מאסר בכלא בגין רצח הנערה שירה בנקי ז"ל במהלך מצעד הגאווה בשנה שעברה ופצע נוספים.

עפ"י המידע וחומר הראיות שהצטבר אצל חוקרי ימ"ר ירושלים ישי שליסל תכנן, עפ"י החשד, באמצעות וביחד עם אחיו מיכאל, לפגוע במשתתפי מצעד הגאווה בירושלים ולשבש את מהלך המצעד.

שליסל הוצאו מתאו בכלא והובא לחקירה במשרדי ימ"ר ירושלים, היום הוא הובא בפני שופט בית משפט השלום בירושלים אשר נענה לבקשת המשטרה והאריך מעצרו עד ליום ראשון. מעצר זה מתווסף למעצרו של אחיו מאתמול, מיכאל שליסל, שבית המשפט האריך מעצרו עד היום, וכן לעיכובם של בני משפחה נוספים אשר בסיום חקירתם שוחררו בתנאים, בהם הרחקה ממקום המצעד ביום המצעד.

מפקד מחוז ירושלים, ניצב יורם הלוי, התייחס לשורת המעצרים שבוצעו במהלך היממה האחרונה: "סיכלנו ומנענו כוונות לפגיעה בחיי אדם במהלך המצעד עצמו. המצעד יתקיים כמתוכנן וללא שינוי. בכוונתנו לאפשר לכלל הציבור לממש את חופש הביטוי והמחאה כחלק מצביונה הדמוקרטי של מדינת ישראל"

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
שי״רה נקבי [בנקי] ז״ל ?! שם רשעה ירקב!
משטרת בננות | 21-07-2016 16:35
להראות שהם עושים משהו מבטלים תדמוקרטיה לגמרי ורודפים משפחה שלימה,נוווו. טוב שלא עצרו תספתא שליסל ואת הספתא רבה שמו במעצר בית בבית אבות..... ולגבי השירה נקבי שרי. מצער שכל יהודי מת והתבזבז סתאם וכו בפרט אם המכונה יהודיה , סימה את חייה באופן מסריח כזה לתמוך בנצעד תועבה מגד הבורא. יכול להיות שהיא גלגול של אלה שבכלל דחפו את זה מהתחלה. היא לא ז״ל כי זכרונה לא לברכה אחר מקסימום שר"י שם רשעים ירקב. והתחלף לה בשיר״ה השר״י. לא כל אחד הוא ז״ל אחא אם כן פירוש הראשי תיבות אחרת והמבין יבין כדי שהמשטר הטוטאליטארי החילוני [הפרקעולליטי ]המכונה דמוחארטי לא יעשה בעיות יש כאן הבהרה: הנ״ל אינו מהוה תמיכה בלקיחת החוק לידיים וודאי לא לקחת חיי אדם שזה רק סנהדרין עושה וגם וואקומית כלומר לס-בית(פחות בית או פחות ביות באנגלית...) לא חיבת מיתה ובפרט התומך בה לא חייב בידי אדם. אלא שגלגלו חובה על ידי חייב ואולי כך גם הצילו אותה מלהיות כזאת ולהמליטנילדים כאלה או שמחונכים להתפשרות כזאת .אבל לא על ידי אדם. וגם יכול לגרום שהמחונכים לשנאת הדת במערכת החילונית יכולים להתחיל להשמיד דתיים ח״ו . אם את ההתנתקות עשו ואת ילדי תימן עשו והשתיקו לך תדע מה הם מסוגלים.
2
הסיפור הזה שקר גמור
| 21-07-2016 17:32
אסור להרוג אבל ע"פ תורה חייבים למחות נגד התועבה בהמות ההולכים על 2 רגלים!!! אפילו ראש עיר י-ם ברקת מוחה נגד אלו טמאים משכב זכר... לאלו שלא מוחים יקויים עליהם הפסוק וְתָקִ֤יא הָאָ֙רֶץ֙ אֶתְכֶ֔ם בְּטַֽמַּאֲכֶ֖ם אֹתָ֑הּ כַּאֲשֶׁ֥ר קָאָ֛ה אֶת-הַגּ֖וֹי אֲשֶׁ֥ר לִפְנֵיכֶֽם: עין שם פירוש אור החיים הקדוש זצ"ל. אלו קבוצה המורדים בקב"ה, שנפלו ברשת היצר של תאוות ודעות כוזבות וכפירה בד' בחוצות עיר הקודש "ירושלם" דור המבול - היו חוטאים בפגם הברית, ומחטא של פגם הברית כולם הענישו ד' בעונש שכמותו היה רק פעם אחת בהסטוריה - מבול של מים. "וַאֲנִי הִנְנִי מֵבִיא אֶת הַמַּבּוּל מַיִם עַל הָאָרֶץ לְשַׁחֵת כָּל בָּשָׂר אֲשֶׁר בּוֹ רוּחַ חַיִּים מִתַּחַת הַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר בָּאָרֶץ יִגְוָע" (בראשית ו, יז) ומי יודע כמה זמן הקב"ה יחכה לאלו לשוב ולהפסיק דרך החיים שלהם לפני שהשם בעצמו יעניש אותם.... גם אנשי דור המבול היו עושים ולא נשלם עוונם, עד ששפכו דם לבטלה על הארץ, ומי המה, הם המשחיתים דרכם על הארץ, משכב זכר (דהיינו שמוציאים זרע לבטלה), וזהו שכתוב רק רע כל היום, כמו אלו ממצעד ההשפלה והטמאה וכו' חחללים שם שמים. למעשה מבקשים ע"פ תורה להעביר לכולם שזה צו השעה וכולם לבוא ולמחות ולעצור את החילול השם אך ורק ע"י תפילה וזעקה.
3
ע"פ תורה ראוי לכל אדם להוקיע את התועבה הזו וחייבים למחו
שם | 22-07-2016 12:35
ע"פ תורה ראוי לכל אדם להוקיע את התועבה הזו וחייבים למחות נגד מצעד התועבה נגד כל הבהמות וכלבים ההולכים על 2 רגלים!!! אפילו החילוני ראש עיר י-ם ברקת מוחה נגד אלו טמאים ממשכב זכר... ולאלו שלא מוחים יקויים עליהם הפסוק וְתָקִ֤יא הָאָ֙רֶץ֙ אֶתְכֶ֔ם בְּטַֽמַּאֲכֶ֖ם אֹתָ֑הּ כַּאֲשֶׁ֥ר קָאָ֛ה אֶת-הַגּ֖וֹי אֲשֶׁ֥ר לִפְנֵיכֶֽם: עין שם פירוש אור החיים הקדוש זצ"ל. אלו הנואפים הם קבוצה המורדים בקב"ה, שנפלו ברשת היצר ברשת ה-ס"ם של תאוות משונות ודעות כוזבות וכפירה בד’ בחוצות עיר הקודש "ירושלם" דור המבול - היו חוטאים בפגם הברית, ומחטא של פגם הברית כולם הענישו ד’ בעונש שכמותו היה רק פעם אחת בהסטוריה - מבול של מים. "וַאֲנִי הִנְנִי מֵבִיא אֶת הַמַּבּוּל מַיִם עַל הָאָרֶץ לְשַׁחֵת כָּל בָּשָׂר אֲשֶׁר בּוֹ רוּחַ חַיִּים מִתַּחַת הַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר בָּאָרֶץ יִגְוָע" (בראשית ו, יז) ומי יודע כמה זמן הקב"ה יחכה לאלו לשוב ולהפסיק דרך החיים שלהם לפני שהשם בעצמו יעניש אותם.... גם אנשי דור המבול היו עושים ולא נשלם עוונם, עד ששפכו דם לבטלה על הארץ, ומי המה, הם המשחיתים דרכם על הארץ, משכב זכר (דהיינו שמוציאים זרע לבטלה), וזהו שכתוב רק רע כל היום, כמו אלו ממצעד ההשפלה והטמאה וכו’ המחללים שם שמים. לזכור שבדורות שלפנינו היה ענין הקדושה והצניעות מן הדברים החמור ביותר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! והמצעד עניינו להתגאות בזה שעושים "מעשה מכחול בשפורפרת", מעשה המוגדר על ידי התורה כתועבה ולכן גם המצעד עצמו של הכלבים וחזירים וכו’ הוא שלילי. למעשה חובותינו ע"פ תורה להעביר לכולם שזה צו השעה וכולם חייבים לבוא ולמחות ולעצור את החילול השם אך ורק ע"י תפילה וזעקה.
4
חופש הביטוי
רוני | 24-07-2016 6:27
מותר למחות נגד כל דבר כל זמן שזה לא מסכן שום אדם גם מי שרצח ויושב בכלא לא חייב ליסתום את פיו את מי שהוא רצח יושבת בגהנום והוא יושב בכלא כל זמן שיש עוד כלא
5
סתם שאלה: עד כמה שידוע לי - השופטים ידעו היטב
אוראור | 28-04-2017 15:51
מה הוע עשה וגם מה הוא תיכנן - אז איך זה שהם שיחררו אותו בדיוק לפני המצעד - ואפילו לא הצמידו שומרים או שוטרים שישמרו עליו ויעצרו אותו מלעשות טעות? הרי באופן עקיף - האשמים ברצח הנערה הם גם השופטים שעשו הנחה לשליסל - והשוטרים שלא מנעו ממנו לרצוח את המנוחה. נו - העיקר האשימו את החרדים והרבנים - כמה צפוי.