אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

גנבו לכם תכשיטים? כנופית הפורצים נתפסה

כנופיית ערבים ממזרח ירושלים ויו"ש נהגה לפרוץ לדירות בדרום הארץ מהם גנבו רכוש רב. במאמץ רב נלכדה הכנופיה וחלק מהרכוש הוחזר לבעליו

גנבו לכם תכשיטים? כנופית הפורצים נתפסה
  חלק מהרכוש הגנוב שנתפס (חטיבת דובר המשטרה)

כנופיית הגנבים מהדרום נתפסה.

שוטרי ירושלים ביצעו פעולה ממוקדת שהובילו למעצרם של 4 חשודים ערבים תושבי מזרח ירושלים ויו"ש שעפ"י החשד היו מעורבים במספר רב של התפרצויות לדירות בדרום הארץ.

חברי הכנופייה נעצרו ע"י בלשי הימ"ר ביום חמישי האחרון בדרום הארץ, כשביקשו לחזור עם הרכוש הגנוב לכיוון ירושלים. משהבחינו החשודים בשוטרים , החלו להימלט מהרכב, 2 מהם נעצרו והשניים הנוספים נעצרו לאחר מרדף קצר.

בבדיקה שבוצעה בשטח הוברר כי הרכב שבו נסעו הינו רכב גנוב שהוחלפו לו לוחיות הרישוי. כמו כן ברכב נתפס רכוש רב החשוד כגנוב הכולל תכשיטים, מחשבים, מצלמות, כסף מזומן וכן כלי פריצה . כלל החשודים הובאו לחקירה בימ"ר ירושלים.

WhatsApp-Image-20160707 (4)

חלק מהרכוש הגנוב שנתפס (חטיבת דובר המשטרה)

ממצאי החקירה עולה כי הכנופיה, המורכבת מארבעה חשודים, תושב מזרח ירושלים ותושבי שטחים, נהגו לתאם ביניהם את מועדי ההתפרצויות, כאשר תושבי השטחים היו נכנסים לתוך תחומי ישראל ללא היתר, פוגשים בנקודת מפגש את החשוד הנוסף תושב מזרח ירושלים, שהיה ממתין להם עם רכב גנוב ומשם נוסעים לדרום הארץ. כשהיו מגיעים לישוב בדרום, היו מבצעים סריקות ותצפיות על בתים, ובהמשך מבצעים את ההתפרצות לדירות וגונבים רכוש רב. עם חזרתם לירושלים היו מחלקים ביניהם את הרכוש שגנבו.

WhatsApp-Image-20160707 (2)

חלק מהרכוש הגנוב שנתפס (חטיבת דובר המשטרה)

עד כה מיוחסים להם כ-10 התפרצויות לבתי דירות במהלך השבועיים האחרונים. חוקרי הימ"ר איתרו 3 מבעלי הדירות שביתם נפרץ ואף הוחזר להם הרכוש שנגנב. מעצר החשודים הוארך פעמיים וביום ראשון, יובאו בפני בית משפט השלום לדיון בעניינם.

מפקד ימ"ר ירושלים שיבח את פעולת השוטרים "מדובר במעצר של חברי כנופיה שפעלו בשיטתיות ובתיאום במטרה לפרוץ לדירות ולגנוב מכל הבא ליד. פעילותם הנחושה והמקצועית של בלשי וחוקרי הימ"ר הובילה למעצרם של חברי הכנופיה ובהמשך יועמדו לדין. אנו נמשיך בפעילותנו העקבית למען הגברת תחושת הבטחון האישי של הציבור".

WhatsApp-Image-20160707 (5)

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו