אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בפעם השלישית: בית הלל שוב מחליפים מנכ"ל

בועז אורדמן מונה למנכ"ל ארגון רבני ורבניות בית הלל. הוא יחליף בתפקידו את המנכ"ל היוצא הרב שלמה הכט שימשיך לפעול כחבר הארגון. אורדמן: "חשוב שקול הארגון יישמע ויוביל בחברה הישראלית ובעם היהודי"

בפעם השלישית: בית הלל שוב מחליפים מנכ"ל
  מנכ"ל חדש לארגון. בית הלל

בפעם השלישית ארגון בית הלל מחליף מנכ"ל.

היום (רביעי) הודיע ארגון רבני ורבניות בית הלל על מינויו של בועז אורדמן למנכ"ל הארגון. אורדמן נכנס לתפקיד לאחר שבשנתיים האחרונות עבד עם פרופ' בני איש-שלום בבית מורשה, וכן ברשות הטבע והגנים. הוא יחליף את המנכ"ל היוצא הרב שלמה הכט אשר ימשיך לפעול כחבר הארגון.

זהו המנכ"ל השלישי של הארגון מאז הוקם ב-2012. את הארגון הקימו הרב חיים נבון, הרב רונן נויבירט, הרב אמנון בזק הרב מאיר נהוראי והרב צחי הרשקוביץ. הרב נבון פרש ממנו זמן קצר לאחר הקמתו, ובבחירות האחרונות הודיע הרב נויבירט על פרישה מניהול הארגון.

"אנו מאמינים כי באמצעות ניסיונו, יכולותיו וכישוריו של בועז יצעיד הוא את הארגון קדימה לאתגרים המוצבים לפתחו ולפתחה של החברה הישראלית כולה", מציין יו"ר ארגון רבני בית הלל, הרב מאיר נהוראי, ומוסיף: "אני מאחל לבועז הצלחה רבה במילוי התפקיד, וסמוך ובטוח כי הוא ימשיך ויצמיח  בליווי הועד המנהל את הארגון ופעילותו לשם השגת כל מטרותיו והגשמת חזונו. אנו מודה לרב שלמה הכט על פועלו, עשייתו והישגיו הברוכים כמנכ"ל הארגון בשנה האחרונה".

מנכ"ל ארגון בית הלל הנכנס, בועז אורדמן אמר: "החברה הישראלית כולה מחפשת השקפת עולם וחזון יהודיים ציוניים עדכניים, ורואה בעיצוב 'זהות ישראלית-יהודית אותנטית' אתגר שצריך להיענות לו, ולא להתנגד אליו. אני מאמין גדול בתפקידו של ארגון רבני בית הלל בצליחת אתגר זה. בית הלל מקבץ הוא אל תוכו את השותפים לדרך זו וממשיך להעניק לציבור הדתי לאומי ולחברה הישראלית כולה את המטענים התורניים והמוסריים להרחבת אוהלה של תורה לכל תחומי החיים. קולו של הארגון הינו קול שחשוב שיישמע ויוביל בחברה הישראלית ובעם היהודי, ואני מודה על ההזדמנות שנפלה בחלקי להשתלב בעשייה ובשיח שהארגון יוצר".

מנכ"ל ארגון בית הלל היוצא, הרב שלמה הכט: "לפני שנה התבקשתי על ידי חברי הוועד המנהל של הארגון לקבל על עצמי את ניהולו באופן זמני,  בתקופה אשר הייתה רווית אתגרים תורניים וחברתיים לחברה הישראלית כולה. בשנה שחלפה גיבשנו תכניות ופרויקטים רבים הנמצאים כיום בשלבים שונים של תכנון וביצוע. אני מאחל לבועז הצלחה רבה בהמשך הובלתם והוצאתם אל הפועל ובמילוי תפקידו כמנכ"ל הארגון. זהו תפקיד שכולל אחריות, אתגר, סיפוק ויכולת להשפיע על ציבורים רחבים בחברה בישראל ובתפוצות. בית הלל הוא ביתי מיום הקמת הארגון, וכמי שמזדהה ותומך בקו האידאולוגי שהארגון מייצג אוסיף להיות חלק אינטגרלי מפעילותו".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
מתי הם היו בימין?
| 29-06-2016 16:14
2
לא רק הרב נבון
נתנאל | 29-06-2016 17:00
גם הרב בזק פרש ממנו לאחר הקמתו וכן הרב קנוהל והרב ויטמן. מעניין למה...
3
למה שמאלה? מה...
יצחק | 29-06-2016 19:45
למה שמאלה? מה הקשר בין הכותרת לתוכן המודעה?
4
כותרת תמוהה
העין השביעית | 30-06-2016 14:54
כותרת הכתבה מכריזה בקול גדול על כך שארגון בית הלל שבר שמאלה. אולם קריאת הכתבה איננה מבארת מדוע. לא מופיעה שום התייחסות בגוף הכתבה במה מתבטאת השבירה שמאלה. מדוע מיניו של בועז אורדמן למנכ"ל נחשבת כשבירה שמאלה? האם אתם מכירים את דעותיו? האם משהו בתחומי העיסוק שלו מלמד על נטייה לשמאל. הדבר מלמד על רדידות עיתונאית שכל עניינה להשמיץ. יתר על כן, אם היו עושים עבודה עיתונאית רצינית והיו בודקים איפה עבד מר אורדמן לפני שעבד בבית מורשה נראה לי שהיה מתאים יותר לומר שמינויו למנכ"ל הוא שבירה ימינה. אבל למה צריך להשקיע ולבדוק. עיתונאי 'טוב' מוציא כותרת פיקנטית, שיטחית ולא נכונה אבל לפחות מוציאה שם רע...