אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ההסכם עם טורקיה – נותנים פרס נובל לטרור

במידה והיום ייחתם ההסכם עם טורקיה ישראל תודה ברצח של תשעה בני אדם, ובכך שלוחמי השייטת פעלו בצורה פיראטית בלב ים בינלאומי. בעיני העולם, לוחמי שייטת 13 וצה"ל כולו יהיו הטרוריסטים. ובישראל? בישראל יושק היום פרס נובל לטרור.

ההסכם עם טורקיה - נותנים פרס נובל לטרור
  הפגנה נגד טורקיה (ארכיון אדי ישראל/פלאש90)

אם פרס נובל הוא מיליון דולר,ישראל הולכת לתת 21 מהם.

זה יקרה בצהריים. ישראל תיתן פרס נובל לטרור בצורת "פיצויים של 21 מליון דולר ל'פעילי השלום' ממשט המרמרה", ובכך תהפוך לפושעת מלחמה הלכה למעשה.

"הסכמת ישראל להעביר 21 מיליון לטורקים, מהווה הודאה ברורה באשמה", אמרה ח"כ חנין זועבי. כל ציוני אמיתי שונא את ח"כ חנין זועבי שהשתתפה במשט והייתה על המרמרה, אבל אין אפס. הבחורה צודקת.

במידה והיום ייחתם ההסכם עם טורקיה, ישראל תודה ברצח של תשעה בני אדם, ובכך שלוחמי השייטת פעלו בצורה פיראטית בלב ים בינלאומי.

בשבוע האחרון היינו עדים לאומה שלמען עצמאותה וכבודה ספגה מכה כלכלית קשה, אבל האנגלים מרימים ראש. מי היה מאמין שממשלת ישראל תבזה בכזאת צורה את צה"ל ואת המדינה בשביל אינטרס כלכלי (מכירת גז טבעי).

איפה הגאווה הלאומית

יש כזה דבר שנקרא גאווה לאומית.

ויש שפל שלא מגיעים אליו בשביל שום אינטרס שהוא. לא לוחצים יד למחבל ואומרים טהור טהור טהור.

זה לא השערות או ניחושים, יש תיעודים על גבי תיעודים מה התרחש שם. בתור אחד שהמ"פ שלו היה המפק"צ השני על הספינה, שמעתי עדות מכלי ראשון על מה שהתרחש שם באמת. הלוואי וזה היה נכון. הלוואי שזה היה משט תמים.

פעם, החלום הציוני היה חזק.

החלטנו שתהיה לנו מדינה. התאחדנו, התכנסנו לקונגרס הראשון, ושישים שנים אחר כך קמה לנו מדינה.

היום, אחרי שש שנים, אמירות מופרכות ניצחו תיעוד. מדינת ישראל תכה על ליבה ותתוודה חטאתי עוויתי פשעתי. אולי זה זמן לעשות בדק בית קטן לאותו חלום.

אז היום ישראל תודה בכך שפעלה שלא כחוק, ובכך (בין אם תרצה או לא) תוקיע את כלל חיילי השייטת שהשתתפו בעצירת המשט. כולל שלושת החיילים שנחטפו לבטן האוניה ואלו שנפצעו מ'פעילי השלום'.

פיצוי שכזה יכשיר את המשט ואת הפעילים שהיו בו כחלק מאקט של שלום, וישראל שוב תצא הזאב הנורא בצבעי כחול לבן שבא לאכול את כיפה אדומה עם הסמל הטורקי.

בעיני העולם, לוחמי שייטת 13 וצה"ל כולו יהיו הטרוריסטים.

ובישראל? בישראל יושק היום פרס נובל לטרור.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
אז מדוע הם מטהרים בועל נידות נשואות, שמקלקל את אחייניו, במילות רחוב.
| 27-06-2016 18:41
הם מנסים להסית את הציבור בשקרים , והאמת הוא שכל דבריהם שקרים. והפרוצה מחדרה עם הוריה היו מתעללים באכזריות איומה בשני ילדים עד היום במשך שנים, והיא הודתה בפני העו״ס ויש ראיות ועדויות מפני שכך היתה עושה שנים מנפצת את ילדיה בריצפה פתחה ראשיהם שברה שיניהם, הרעיבה אותם עד שעשתה אותם שלדים, וילד אחד זרקה מהבית בגיל תשע לפנימיה, והרב שמגבה אותה תמיד מלמד אותה את המילים בערמימות איך לצחוק ולרמות את כולם בהפצת שם רע ושקרים עליו. ושולחים אנשים מהמדינה בכל העולם שרודפים את האב גם לאחר שבגדה והוציאו ממנו גט, ולא רוצה אותו, עדיין ממשיכים את ההתעללות האיומה והנוראה, בעוד שיודעים שהוא הצודק, הם נלחמים לשבור אותו, מהרגע הראשון שהכירו אותו, בלי סיבה, אשה ששוברת חפצים ואת הראש והאף והשיניים של ילדיה ושאמא שלה עליזה שברה את כל התריסים בבית ומרביצה וסורטת את נכדיה, וכשבאו לבית הוריה, הם עשו הפסקת חשמל והביאו חתולים ודבורים, וזרקו את הילדים בריצפה ורק גורמים לנכדים לבכות. ומבטיחה להפריד בין בני הזוג ומדריכה את ביתה לעשות כויות לגבר בכתף ולילדים בידים. ותראו במקום לקחת אחריות ולהתנצל אחרי שכבר הודתה, היא מפיצה עליו שקרים, כדי לחפות על מעשיה, וממציאה שהוא אמר ולא הבינה מהנאמר.