אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

משפחת גולדין: "נתניהו מעניק פרס לחמאס על חטיפת הדר ואורון"

משפחת גולדין יוצאת נגד נתניהו בעקבות ההסכם עם טורקיה ואומרות: "הסכם אינו כולל את החזרת הבנים הדר ואורון לישראל, בניגוד להבטחות מפורשות מפי ראש הממשלה"

"נתניהו מעניק פרס לחמאס על חטיפת הדר ואורון"
  (פלאש90)

משפחתו של הדר גולדין הי"ד, יוצאת בהתקפה חריפה על ראש הממשלה בנימין נתניהו.

בעקבות הדיווחים על התקדמות בשיחות הפיוס בין ישראל וטורקיה, העומדות על סף חתימה, ללא החזרת גופות שני החיילים החטופים, אורון שאול והדר גולדין הי"ד, הוציאה המשפחה הודעה בה נאמר: "במשך שנתיים משפחת גולדין מובילה קו הדוגל בהיפוך המשוואה, על מנת לגרום לחמאס לשלם מחירים על חטיפת הדר ואורון ועל שהם מחזיקים בהם כשבויים עד היום.

אנחנו רואים בחומרה רבה את ההסכם המתגבש בין מדינת ישראל וטורקיה, מנהיגת האחים המוסלמים והמדינה המשמשת פטרון החמאס בעזה. ההסכם אינו כולל את החזרת הבנים הדר ואורון לישראל, בניגוד להבטחות מפורשות מפי ראש הממשלה במשך השנתיים האחרונות.

להבנתנו, בעצם החתימה על הסכם זה ראש הממשלה ייכשל במבחן המהותי הראשון לאחר מלחמת ״צוק איתן״ ויעניק פרס לחמאס על חטיפת סגן הדר גולדין וסמ״ר אורון שאול. הגיע הזמן שישראל תהיה זו אשר תגדיר מחירים לחמאס על חטיפת והחזקת חיילים ולא כפי שהתרגלנו בשלושים השנים האחרונות – לשלם אנו מחירים כבדים לאויבינו.

גם ח"כ (אלוף במיל.) אלעזר שטרן (יש עתיד) הגיב על הפרשה: "אני קורא לראש הממשלה – אל תעשה את אותה הטעות פעמיים! אל תחתום על הסכם חידוש היחסים עם טורקיה הכולל שיפור מצב החמאס ללא התניית הנושא בהחזרת גופות חללי צה"ל אורון שאול והדר גולדין.

כמי שנמצא בקשר צמוד עם המשפחות אני מזהה תחילתו של תהליך הידרדרות שעלול להביא אותנו למחיר בנוסח עסקת שליט.

ראש הממשלה – תכבד את אצילותן של המשפחות ותמנע מהם ומאיתנו את הצורך ביצירת דעת קהל לשחרורם בסוג עסקה שיפגע בחוסנה של מדינת ישראל ובכבודם של המשפחות."

לשכת ראש הממשלה: "ישראל ממשיכה כל העת במאמצים גלויים וחשאיים להשיב את חיילי צה"ל אורון שאול והדר גולדין ז"ל ואת שני אזרחי ישראל המוחזקים ברצועת עזה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
למה צריך חשאיות.הסכם עם טורקיה
| 26-06-2016 1:18
לא נראה חשאי ובאותו עניין בלי שום חשאיות שיחזירו קודם את כל השבויים. אם ביבי מוותר הפעם יוותרו מיעוו.