ברוך דיין האמת: הרבנית יעל כהן זצ"ל

לאחר שבשבוע שעבר אושפזה בבית החולים, בשעות הבוקר התקבלה הבשורה על פטירתה לאחר מחלה קשה של הרבנית יעל כהן ע"ה,רעייתו של נשיא מועצת חכמי התורה, ראש הישיבה הגאון חכם שלום כהן

ברוך דיין האמת: הרבנית יעל כהן זצ"ל
  (צילומים: יעקב כהן,כיכר השבת)

ברוך דיין האמת.

לאחר שבשבוע שעבר דווח כי הרבנית יעל כהן, רעייתו של ראש מועצת חכמי התורה של ש"ס, הרב שלום כהן, אושפזה בבית החולים בשל מחלה קשה, הבוקר (שלישי) היא נפטרה בבית החולים 'מעייני הישועה' בגיל 80.

הרבנית יעל ע"ה, נולדה בחודש כסלו בשנת תרצ"ח, לאביה המקובל הצדיק הגאון רבי מנצור בן שמעון זצ"ל, מגדולי הרבנים הספרדים ומרבני ישיבת "פורת יוסף".

המנוחה ע"ה היא אחותם של הרבנים הגדולים הגאון רבי שלמה בן שמעון לשעבר חבר בית הדין הגדול, הגאון רבי נסים בן שמעון אב"ד תל אביב והגאון רבי מנצרו בן שמעון מרבני שכונת רמ אלחנן וראש ישיבת "אור אליצור".

בפטירתה הותירה אחריה בעל, אחיה הרבנים הדגולים, שלושה בנים וחמש בנות, נכדים וצאצאים..

בהודעה שיצאה מטעם מועצת חכמי התורה ותנועת ש"ס נאמר כי "מועצת חכמי התורה בא"י, ראשי הישיבות, גדולי התורה, יושבי על מדין, רבנן ותלמידהון ורבבות עם ישראל בארץ ובתפוצות, משתתפים באבלו הכבד של מורינו ורבינו הכהן הגדול מאחיו, רשכבה"ג, פה קדוש, משיירי כנסת הגדולה ועמוד האש אשר לפני המחנה מרן ראש הישיבה רבינו חכם שלום הכהן שליט"א, נשיא מועצת חכמי התורה וראש ישיבת פורת יוסף בהישבר עליו שבר גדול בפטירת נוות ביתו, אשת חבר, הרבנית הדגולה מרת יעל כהן ע"ה לאחר שנזדככה ביסורים קשים ומרים.

"המנוחה ע"ה מגזע תרשישים, בתו של המקובל רבי מנצור בן שמעון זצוק"ל, זכתה במשך שנים רבות לשמש את מרן שליט"א במסירות אין קץ מתוך אהבת תורה יוקדת ויראת שמים טהורה".

עוד נאמר כי "מועצת חכמי התורה ותנועת ש"ס אבלים יחד עם כל בית ישראל על האבדן הגדול, ומשגרת קמיה דמרן שליט"א תנחומים כנים, מתוך תפילה שימשיך להנהיגנו בעוז ותעצומות. ימים על ימי מלך תוסיף שנותיו כמו ודור, עדי זקנה ושיבה בבריות גופא ונהורא מעליא. וכל בית ישראל יבכו את השריפה אשר שרף ה', ומן השמים ננוחם וה' ירפא את שבר עמו אכי"ר".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
צחוק לראות בתחתית העמוד,זה לצד זו את שחקנית הפורנו
| 21-06-2016 14:41
זה לצד זו את שחקנית הפורנו, יש כתבה למטה על שחקנית הפרונו רונית אלקבץ , מ"חתונה מאורחת"--
2
תנצבה
יותם | 21-06-2016 15:13
בטח יהיה לה הרבה יותר טוב בגן עדן, אחרי סבל קשה גופני ונפשי שסבלה בעולם הזה (ממחלה קשה, ומבעל שחלה בנפשו). תנצבה
3
אשת חבר...
נחמן | 21-06-2016 15:27
חבר לאיש משחית
4
מספר 2 3 רשעים ארורים
| 21-06-2016 21:25
אוי לכם מיום הדין. יכה אתכם הקבה מכת דבר בעזרת הבורא יתברך. עמי הארץ רשעים ארורים. טמאים לנפש אדם. ריקים ופוחזים, זכות הנפטרת מרת יעל תדע להתפלל לפני בורא עולם כדי להשיב לפה סרוח כמוכם כגמולכם, אמן!
5
ל2 3
שמואל | 21-06-2016 23:53
ספק אתם יהודים אחרי תגובה כזאת. מרן ראש הישיבה קודש הקודשים של הדור. רק אדם עם איטרסים כמוכם לא מסוגל לקלוט דבר נקי מאיטרסים ..