'ישראל שלי' מאשימים: מחו'ל – תוצר הקרן החדשה לישראל

תנועת הימין 'ישראל שלי' מאשימים את הקרן החדשה לישראל במימון אמיר מחו'ל שהורשע בריגול לטובת ארגון חיזבאללה. "אמיר מחו'ל עמד בראש ארגון אתאג'ה (איחוד העמותות הערביות בישראל). דובר הקרן החדשה לישראל: "מדובר בשקר מוחלט"

'ישראל שלי' מאשימים: מחו'ל - תוצר הקרן החדשה לישראל
  מחו'ל בבית המשפט

תנועת הימין 'ישראל שלי' מפנה אצבע מאשימה לכיוון ארגון הגג של ארגוני זכויות האדם בישראל – הקרן החדשה לישראל.

לטענת 'ישראל שלי' אמיר מחו'ל, פעיל ההציבור הערבי ואחיו של ח"כ לשעבר איסאם מחו'ל, היה ממומן על ידי הקרן החדשה לישראל בעמותות וארגונים שבהם פעל.

לטענת תנועת הימין, שפרסמה בעמוד הפסייבוק שלה קריאה לדרישה מחברי הכנסת של קדימה להוקיע את הקרן החדשה, מחו'ל מומן על ידי הקרן החדשה כאשר השתתף בניהול עמותת 'אתאג'ה' – איחוד העמותות של הערבים בישראל.

היום הורשע אמיר מחו'ל הסיוע לארגון חיזבאללה במסגרת עסקת טיעון והוא צפוי להיכנס למאסר לתקופה של 9 שנים.

איציק שנאן, דובר הקרן החדשה לישראל, טוען שהפרסומים של תנועת ישראל שלי הינם "שקר מוחלט". "הפרסומים הללו הם שקריים. הקרן החדשה מעולם לא תמכה או מימנה את אמיר מחו'ל".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
זה לא הקרן החדשה לישראל!
אביעד | 30-01-2011 20:20
יש חשיבות גדולה במקרה הזה לדיוק. לא מדובר בעוד קרן חדשה, למען ישראל. השם הוא "הקרן לישראל חדשה" הם רוצים ישראל חדשה - לא יהודית ובטח לא ציונית
2
ישראל שלי היא לא תנועת ימין. למה דווקא פה מתייגים אותה
יובל | 30-01-2011 20:38
כימנים? מי העורך של האתר הזה? ישראל שלי היא תנועה ציונית לכל הפלגים בעם: גם לימין וגם לשמאל.
3
איך זה שאף ארגון ימין הוא לא ארגון ימין?
ש.ב | 31-01-2011 18:00
גם הם, גם אם תרצו. האם זה בגלל שמי שלא בימין הוא לא חלק מהעם אז ודאי שכל תנועת ימין היא תנועה לכל העם? או שמא זה בגלל האסטרטגיה של מוישל'ה קלוגהאפט? בטח קצת משניהם. קיצר, כמו כל ארגון ימין, אין באתר שלו אף מילה על האנשים שפועלים בו, מקימיו או המימון (מידע שמצוי בכל אתר של ארגון שמאל) אבל די ברור במי עסקינן.