אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

סערת מצעד הגאווה: גננת מהשומרון נעצרה

גננת מהשומרון ואם לארבעה ילדים נעצרה הלילה בפשיטת משטרתית על ביתה ותוחקרה אודות מצעד הגאווה כאשר היא כלל לא ידעה על קיומו

סערת מצעד הגאווה: גננת מהשומרון נעצרה
  (צילום: ארגון חוננו)

הלילה (בין חמישי לשישי) פשטו כוחות יס"מ ובלשים על ביתה של משפחה באחד מישובי השומרון ועיכבו לחקירה את אם המשפחה, גננת ואם לארבעה ילדים.

הכוחות היו מצוידים בצו חיפוש עליו היתה חתומה שופטת בית משפט השלום בתל אביב שלומית בן יצחק, העירו את בני המשפחה והחרימו מחשב ואת מכשיר הפלאפון של האשה.

לאחר החיפוש לקחו הבלשים את האשה לחקירה ללא צו כלשהוא אך אפשרו לבעלה להתלוות אליה יחד עם תינוקם.

בתחנה תוחקרה האישה בנוגע למצעד הגאוה, אולם האישה אינם ידעה כלל מקיום המצעד והיא אינה קשורה לכל פעילות בנושא בשום צורה. מדובר באשה נורמטיבית, מעולם לא נחקרה במשטרה ואינה פעילה פוליטית.

לאחר כשעתיים שוחררה האישה ללא כל תנאי.

יש לציין כי בימים האחרונים סייעו בארגון חוננו לכמה אזרחים שעוכבו מבתיהם לתחנות המשטרה ונדרשו לחתום על התחייבות שלא יגיעו לתל אביב בזמן המצעד. בחוננו מציינים כי עד כה היה מדובר באנשים שנחקרו בעבר במשטרה או מזוהים אידיאולוגית עם התנגדות למצעד, אולם מעצר האשה הלילה מהווה חציית גבול נוספת הן בשל צורת המעצר באישון לילה והן בשל העובדה שלדבריה היא מעולם לא נחקרה במשטרה בעבר או פעלה בצורה כזו או אחרת למחאה כנגד המצעד.

בארגון חוננו המסייע למשפחה מסרו בתגובה: "מחדלי המשטרה בנושא המצעד נמשכים רק שכעת מדובר במחדלים הקשורים לנקיטת צעדים דורסניים בסגנון הק.ג.ב. לעצור אשה נורמטיבית ב2 בלילה ללא סיבה וללא צו? אנו מקווים שהשותפים למעשה יתנו את הדין".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
כל הכבוד למשטרה!!
ירון | 04-06-2016 5:09
כשמנסים למנוע את הרצח הבא שמגיע מקהילתכם הקיצונית וההזויה עלולות להיות טעויות, אז אשה נעצרה בשוגג אבל נער/ה לא קיפחו חייהם בגלל אמונות של אחרים. תתמודדו!
ירון: לך תחזור לארון - ולא תהיה האחרון!
אוראור | 07-07-2018 21:23
בוודאי הבנת למה כתבתי לך לחזור לארון - נכון? והמבין יבין!!!!!!!!!!!
2
קהילת הלהט׳ב השתלטה על תפקידים בכירים בתקשורת והופכת כל מי שחושב אחרת ללא לגיטימי ומסוכן .
| 04-06-2016 21:01