אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הרב רצון ערוסי: השופט הפך את מדינת ישראל לבית בושת אחד גדול

הרב רצון ערוסי יוצא נגד פסיקת בית המשפט השבוע לפיה נשים יכולות להפעיל בית בושת עצמאי "האישה והאיש והפכים להיות בהמה הולכות על שניים"

"השופט הפך את מדינת ישראל לבית בושת אחד גדול"
  איפה הקדושה? הרב ערוסי (באדיבות 'נצח ישראל')

רבה של קרית אונו, הרב ד"ר רצון ערוסי יוצא במתקפה חריפה נגד שופט בית המשפט לעניינים מקומיים בתל אביב איתי הרמלין, שקבע כי נשים יכולות להפעיל בית בושת, במידה והן מפעילות את המקום.

בשיעור שמסר היום במוסדות 'נצח ישראל' שהגיעה לידי סרוגים, השתמש הרב ערוסי, אחד המומחים בארץ למשפט עברי, במילים קשות נגד ההחלטה הבלתי מוסרית. "שופט מסוים התיר לנשים לפתוח בית בושת לעצמם והתיר לגברים להצטרך לשירותי זנות. וקבע אותו שופט ואמר שזכותה של האישה על גופה היא אוטונומית ואין להתערב בחייה ואם זהו רצונה הרי שאם היא פותחת בית בושת לבד או עם חברותיה אין זה מעשה בלתי חוקי ואין להטריד אותה בשום פנים ואופן. וכן הגבר הוא אוטונומי ואם הוא רוצה שירותי זנות אין שום סיבה למנוע ממנו את שירותי הזנות הללו."

"אני לא מסוגל להבין איך שופט בישראל יכול להוציא מתחת ידו פסק דין כזה" אומר הרב ערוסי, "מה שאותו שופט הכשיר את הזנות והתיר את בתי הבושת בפס"ד זה הפך ח"ו את מדינת ישראל לבית בושת אחד גדול, הפך ח"ו את מדינת ישראל לזונה והביא אותנו למצב שבו זעק הנביא ישעיה "איכה הייתה לזונה קריה נאמנה! הנביא לא מתכוון רק לזנות במובן הפשוט אלא גם שחיתות שלטונית, משפטית נחשבת זנות."

 לא רק אנרגיה מינית

הרב ערוסי הוסיף והסביר את החומרה של הפסיקה: "התורה אומרת לא תהיה קדשה מבנות ישראל ולא יהיה קדש מבני ישראל וכתוצאה מכך נקבע בהלכה, כך אומר הרמב"ם, "שלא תבעל אישה בלא כתובה וקידושין", כלומר היחס האינטימי בין איש ואישה אסור לבוא על רקע של שירותים בהמיים והפקת הנאה מכל אחד ואחת אלא היא צריכה להיות מיוחדת לו והוא מיוחד לה כדת משה וישראל מתוך תובנה שהם בונים תא משפחתי.

נכון שיש עניין אינטימי אבל הוא מקודש ונמצא במסגרת ערכית והורות שרוצים לבנות עולם, לחנך ולגדל ילדים ולא רק הפקת אנרגיות מיניות שיש באיש ובאישה."

עוד המשיך הרב ותקף את פרדיגמת החשיבה של השופט, "החוק אומר שמדינת ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית. מה עשה אותו שופט? הלך ומיצה דמוקרטיה במובנים קיצוניים שהוא מבין, זכותה לנהוג בגופה והוא בגופו, איפה המזיגה בין יהדות ובין דמוקרטיה, איפה אותם ערכים יהודים אשר מנחים אותנו? כלום הענין הזה של שלילת הזנות הוא רק עניין דתי? האם זה לא דבר הומני אנושי? ראו כיצד ערכים דמוקרטים אם אין להם בסיס יהדותי לאן הם יכולים להגיע, למצב של מיסוד הזנות."

כן לקדושה לא לקדשה

בהמשך הדרשה מזכיר הרב את שמעון ולוי שהרגו את אנשי שכם בגלל שאנס את אחותם "למרות שאמר אהבתיה ואני רוצה להינשא לה. אבל לא באת בדרך של אהבה ערכית אלא בדרך של תאווה בהמית, דורסנית, חטפת, אנסת, ועכשיו אתה רוצה להתחתן? חתונה ביהדות זה לא על רקע של תשלומי מין לרצות את הגבר או האישה, אלא זה עולם ערכי ששניהם יבנו שבנוי על ערכים ומשפחתיות."

ועוד הזכיר את בלעם בבעל פעור שהקים קניון ענק "והביא את בנות מדין שלבשו לבוש חושפני ופרוץ מאוד וכשהיהודים באו לקניון בתמימות, בהצעות מפתות שהציעו להם, אלכוהול וחיי מין ונכשלו אבותינו במדבר ועל זה הייתה תגובה קשה מאוד שפגעה בזמרי, ועל זה הצטווינו לנקום במדיינים שהשפילו אותנו, כמו שאר הגויים שמכשירים את הזנות כחלק מהפרסומת ומהמסחר והשירותים"

"היהדות זה קדושת החיים וזה אומר שאדם איננו בהמה אלא אדם שנברא בצלם אלוהים ומתנהג כך, אומר כן לחיי מין, אבל במסגרת קדושה וערכים, לא בהפקרות, לא לזנות, לא לקדשה".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
18 תגובות - 16 דיונים מיין לפי
1
הרבנות
| 01-06-2016 17:19
הרבנות היא בית בושת הכי גדול במדינה
אמא שלך עובדת "רבנות"? חחחח
חחחחח | 17-02-2020 13:38
חחח
2
איילת שקד שמאלנית בתחפושת
מרים | 01-06-2016 17:35
3
אשה שמפיחה לבעל, ומנקה אוזניה ומביאה לו את זה,וצורחת בלי הפסקה, רק מטרידה. ואומרת בכוונה אני מתגנה בעניך, ורוצה לעזוב אותך לחמש שנים. ואחרי שהוציאה גיטה. לא עונה לו.
| 01-06-2016 17:36
הם מנסים להסית את הציבור בשקרים , והאמת הוא שכל דבריהם שקרים. והפרוצה מחדרה עם הוריה היו מתעללים באכזריות איומה בשני ילדים עד היום במשך שנים, והיא הודתה בפני העו״ס ויש ראיות ועדויות מפני שכך היתה עושה שנים מנפצת את ילדיה בריצפה פתחה ראשיהם שברה שיניהם, הרעיבה אותם עד שעשתה אותם שלדים, וילד אחד זרקה מהבית בגיל תשע לפנימיה, והרב שמגבה אותה תמיד מלמד אותה את המילים בערמימות איך לצחוק ולרמות את כולם והם הופכים את הכל ושולחים אנשים מהמדינה בכל העולם שרודפים את האב גם לאחר שהוציאו ממנו גט, ובגדה ולכן לא רוצה אותו, עדיין ממשיכים את ההתעללות האיומה והנוראה, בעוד שיודעים שהוא הצודק, הם נלחמים לשבור אותו, מהרגע הראשון שהכירו אותו, בלי סיבה, אשה ששוברת את הראש והאף והשיניים של ילדיה שהיא שוברת צלחת ושאמא שלה עליזה שברה את כל התריסים בבית ומרביצה וסורטת את נכדיה, וכשבאו לבית הוריה, הם עשו הפסקת חשמל ושמו חתולים וזרקו אותם בריצפה ורק גורמים לנכדים לבכות ומבטיחה להפריד בין בני הזוג ומלמדת את ביתה לעשות כויות לגבר בכתף ולילדים בידים. ותראו במקום לקחת אחריות ולהתנצל אחרי שכבר הודתה, היא מפיצה שקרים.
4
מי זה? אולי יש עיריה שרוצה אותו?
יוסי | 01-06-2016 17:52
כתושב קרית אונו- מי רואה אותו? אולי שבני ברק יקבלו אותו כרב שלהם? אצלנו הוא מיותר
תתבייש לך
מרבד הקסמים | 03-02-2020 15:35
אחד מרבני העיר בארץ הכי פעילים קרית אונו היא ענקית והרוצה את הרב יבוא איליו מידיעה הרב מתחיל למסור שיעורים בעיר החל מחמש בבוקר כל יום כולל שבת זה עשרות שנים בחגים מסתובב רגלית בעשרות בתי כנסת הרב כבר למעלה מגיל שבעים ועושה פעילות של צעירים . חוץ מהפעילות הארצית והעולמית שלו . חבר מועצת הרהר , ראש וועדות ועוד ועוד ... הקים שתי עמותות בעיר שעוסקות בהפצת תורה מיוחדת במינה ועוד היד נטויה . אתה מוזמן אגב לתרום לסיום הבניין הענק שהרב ייסד בקרית אונו שאמור להפיץ משפט תורה ותנך בארץ ובעולם .
5
יישר כוח לרב
לוי | 01-06-2016 19:06
ב"ה שיש מי שלא חושש לצאת נגד הפסיקות המגעילות של בג"צ.
6
ל-4
מישהו | 01-06-2016 19:31
כתושב קריית אונו גם כן, הרב זמין, מעביר שיעורים באופן יומיומי ומבקר בכל בתי הכנסת בעיר לפחות פעמיים בשנה. אם הוא מיותר בעיניך אל תיעזר בשירותיו.
7
ל # 1 Touche
אלי | 01-06-2016 21:00
כבר מזמן הוזרנו "בית הוועד יהיה לזנות"!!!
8
לא קשה להטיף מוסר שכולם יודעים אותו
שילה | 01-06-2016 21:05
הרבה יותר קשה לתקן את המצב. התיקון פשוט: להתיר את החרם ד'רבנו גרשון. ואין כאן מקום לעריך על כל היתרונות שנרוויח מזה. הרב ערוסי לא רוצה בתיקון. דבריו לבטלה.
9
כנראה שהשופט משתמש בזונות
| 01-06-2016 21:18
ואפשר להבין אותו.מה יעשה עם התאוות שלו ? הנשים לא מבינות במצוות זרע לבטלה וגם השמאלנים. טוב שזה בתל אביב .מי שבעל נפש ירחק מהם.
10
זה הוא טיפה בים
מאיר | 01-06-2016 21:27
ואף אחד, גם במועצת הרבנות הראשית, לא עשה דבר לעצור את ההתדרדרות הקיימת שנים. הנה היום עוד הצהרה "ליברמן הבהיר: "מתייחס באופן שווה למשפחות שכולות חד-מיניות". והיותר מצחיק, השופטים מוסריים האלה שמו בכלא את קצב על נשיקה של מה בכך!
11
ל-4
אמתי | 01-06-2016 21:43
יש קאדי בעזה אתה מוזמן להתעזת מפה
12
ל # 6
רותי | 02-06-2016 0:47
דע לך שיש אנשים שגם מתרחקים מהמתיישבים הקיצונים! "אין לי אח בהתיישבות" הם אומרים. ואתה כל כך בטוח שבני ברק וביתר נקיים לחלוטין? יש לי חדשות בשבילך.
13
מה חדש תחת השמש? יש בתי בושת בכל הארץ.
מאיר | 02-06-2016 0:54
במקום להיגרר בקביעות אחר מהדורת החדשות של אותו היום, שהרב ערוסי ומועצת הרבנות יקדמו תרופה למכה.
14
ומה עושים החילונים המטומטמים?
מאור | 02-06-2016 8:24
משחקים לידיים של החרדים. במקום להוות אלטרנטיבה חינוכית וערכית, הולכים המכשירים תועבות והרס בית יהודי ע"י חייקנות גויית מן הסוג השפח ביותק
15
עדות אישית
רותי | 02-06-2016 21:04
חברה שלי הותקפה בברוטליות בבית כנסת של תימנים וקיללו אותה בלשון הכי מגונה שיכול להיות. היא פנתה לרב ערוסי לעמיד אותם בדין תורה... הוא לא עשה דבר. כך שהמוסר הזה בכלל לא משכנע.
16
צבוע! עד כה לא נילחם הרב בתופעת הזנות...
דינה | 04-02-2020 9:56
אם גבר מסרסר בנשים זה בסדר... אך אישה סרסור זה סוף העולם מבחינתו... מדוע?! כי הכוח עובר לידיה! אגב, אם אפשר היה הייתי מוחקת את התופעה מעל פני האדמה, אך לא ניתן לשנות את המצב. ואומר רק זאת שאם אישה תנהל בית בושת היא תהיה חומלת הרבה יותר מגבר!