אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

מזל טוב: ציפי חוטובלי ילדה בת וכבר יש לה שם

לסגנית שר החוץ ציפי חוטובלי ולבעלה אור אלון נולדה הבוקר ילדה שנייה. הזוג המאושר לא חיכה יותר מדי זמן וכבר הודיע כי שמה של הרכה הנולדת הוא: אלירז.

מזל טוב: ציפי חוטובלי ילדה בת וכבר יש לה שם
  (צילום: הדס פרוש/פלאש90)

מזל טוב.

לסגנית שר החוץ ציפי חוטובלי ולבעלה אור אלון נולדה הבוקר (ראשון) ילדה שנייה.

הזוג המאושר לא חיכה יותר מדי זמן וכבר הודיע כי שמה של הרכה הנולדת הוא אלירז.

כזכור, חוטובלי נישאה לפני כשנתיים וחצי לאור אלון במה שהוגדר כחתונת השנה במגזר הדתי, בנוכחות כאלפיים מוזמנים בחוות רונית. כעבור שנה נולדה לזוג בתם הבכורה מעיין אליה כאמור מצטרפת כעת אחותה הקטנה, אלירז.

יש לציין כי מאורע בו חברת ממשלה יולדת בזמן כהונתה הוא די נדיר בעולם. בישראל, חוטובלי לא תהיה חברת הממשלה הראשונה שתצא לחופשת לידה בעודה בתפקיד, היא עצמה כבר עשתה זאת בתור סגנית שר התחבורה, וקדמה לה השרה גילה גמליאל שהגיעה לחדר הלידה בעודה סגנית שר במשרד ראש הממשלה בכנסת ה-18. אך בניגוד לתפקיד היחסית זניח שהיו לשתיים בלידות הקודמות, הפעם מדובר בדיפלומטית הראשונה של ממשלת ישראל, והלידה צפויה להתפרסם גם בתקשורת העולמית.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
אלירז זה שם של בן
| 24-04-2016 13:15
2
מזל טוב. שמחים בשמחתכם
| 24-04-2016 13:22
3
מזל טוב ענק
| 25-04-2016 1:15
שתזכו לנחת יהודית
4
מזל טוב. רק דתיות יולדות ב"גדול".
| 25-04-2016 14:07
5
אשריכם חכי"ם משומדים. "צה"ל ולפיד גאים בכם"
| 09-05-2016 20:08
בקשה מבנות ונשי הצדקניות: נא תכבדי את עצמך - וגם הסביבה תכבד אותך יותר!!! איך אני יודעת שהצניעות צריך שיפור? בגלל כשאני הולכת ורואה את כל הפאות המסולסלות, ואת הבגדים הצמודים ביותר, והפרוצים ביותר, כל חלקי הגוף בולטים!! כן אני יכולה להעיד שאני רואה “כל” חלקי הגוף בולטת, מרוב נשי החרדים! אז מה אם הגוף מכוסה.. אבל איפה הצניעות! איפה רבונו של עולם? איפה הלב שלנו? איפה ההרגש שלנו? איפה היראת שמים שלנו? איפה שרה באוהל? איפה הצניעות של יראת ד’? זה מזעזע איך השם יתברך יכול לראות ולסבול את זה ועוד מי דורש מהנשים להתלבש בפריצות? מי דורש? הנשים תמימות, שטוענות “אני עושה את זה בשביל בעלי” ועל זה ד’ מאוד כועס עכשיו, זה הבושה הכי גדולה לחרדים שהבעל לא שומר את העינים שלו ומסתכל ברחוב בנשים פרוצות, ורוצה שאשתו תתלבש יפה (שהיא התלבש כ-ז-ו-נ-ה כחלק מנשי חרדים, עם חצאיות מיני חולצות צמודות...) שמושכת העין של בחורי חמד ואברכים, בושה!!! אלף אלפי פעם!!! אני פשוט מזועזעת שהשם ישמור את כל עם ישראל וכולם יזכו לעשות תשובה שלמה באהבה ובשמחה. חז"ל אומרים שאלמלא נתנה תורה היינו לומדים צניעות מחתול, תראו איך הם בקושי נראים עושים צרכים, לעומת הכלב ההופכי לו, והם מכסים במדויק. נראה שד’ נותן לנו כלי להשפיע, רק ננצל. אנא ד’ בזכות התשובה של הנשים צדקניות, שמהיום ילבשו רק מטפחת, אמור לכל צרותינו די. אנחנו בדור האחרון שלפני הגאולה- דור בו תנאים לא רצו להיות. ועכשיו המלחמה האחרונה היא המלחמה על קדושת ישראל. היצר הרע משתולל עכשיו, בהבינו שעוד רגע קרב סופו, והוא יודע "אלוקים של ישראל שונא זימה הוא" אז הוא מנסה להגיע לכל סוגי הציבור בישראל וגם לצערנו אצל החרדים.. על כן בנות ישראל קדושות עלינו להתחזק ולהיות בעוז ותעצומות נפש בכדי לקיים והדר בלבושנו ואז יקוים בנו הפסוק ותשחק ליום אחרון. כי בזכות נשים צדקניות יבוא גואל! ובל נטעה יש לנו אחריות גדולה מאוד על שלום עם ישראל וכן זה מתבטא במלבושינו אנחנו לא לבד בעולם. על כל איבר ואיבר שברא ד’ באישה ביקש ואמר "בתי היי צנועה" וגם לחרדיות יש מה לשפר, החצאית הקצרה כדאי שתחזור להיות ארוכה, הפאה המתנופפת כדאי שתהיה מתפחת. ובכלל אנחנו חיילים של המלך הבנים שלו ואנו לא חסים על כבוד השכינה הקדושה? בואו נתחזק ונביא יחד את הגואל!!! אפילו מלכת אנגליה שומרת על צניעות כמו חרדית ויודעת שכבודה של בת מלך פנימה כל שכן כשמדובר במלך העולם ולא בבשר ודם.