אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הזמר משה פרץ הורשע בהעלמת מס בסך מיליון שקל

הזמר משה פרץ הורשע במסגרת הסדר הטיעון, בהעלמות מס בהיקף של כמיליון שקל זאת לאחר שאמרגנו, אמנון זינדני, הודה והורשע אף הוא במסגרת הסדר טיעון עם רשות המסים, לפני כשנה וחצי בעבירות אלו ונוספות

משה פרץ הודה בהעלמת מס בסך מיליון שקל
  (גדעון מרקוביץ/פלאש90)

הזמר משה פרץ הורשע היום על ידי השופט הישאם אבו-שחאדה מבית משפט השלום ברמלה, בהעלמת הכנסות והנמכת חשבוניות מס וזאת, במסגרת הסדר טיעון עם רשות המסים. הסדר הטיעון התאפשר לאחר הודאתו של פרץ בעבירות המס שביצע, והסרת המחדלים על ידו. ההסדר אינו כולל התייחסות לעונש, ודיון בנושא זה יתקיים במועד אחר.

על פי עובדות כתב האישום המתוקן, שהוגש על ידי עו"ד מירי בנהרדיתי – מהמחלקה המשפטית (מע"מ) מחוז מרכז ברשות המסים, פרץ ואמרגנו ניהלו עסק אמרגנות והפקת אירועים שבמסגרתו הופיע פרץ כזמר באירועים שונים. פרץ מואשם כי יחד עם זינדני, אמרגנו, הוציאו חשבוניות מס בגין הופעותיו של פרץ, בסכום הנמוך מזה ששולם לו בפועל ובמקרים אחרים, לא הוציאו חשבוניות מס כמתחייב ולא דיווחו על ההכנסות הללו כלל.

במסגרת הסדר הטיעון, הודה פרץ כי בשיטה זו העלים הכנסות מהופעותיו בהיקף של כמיליון ₪ בין השנים 2007 ל-2009, וכן מע"מ בסכום של כ- 140,000 ₪, זאת לאחר שאמרגנו, אמנון זינדני, הודה והורשע אף הוא במסגרת הסדר טיעון עם רשות המסים, לפני כשנה וחצי בעבירות אלו ונוספות.

כתבי האישום הוגשו בעקבות חקירה שניהלה יחידת החקירות של המכס ומע"מ ירושלים בשיתוף פקיד שומה חקירות ירושלים והדרום, שהחלה בעקבות מידע שהתקבל לפיו פרץ וזינדני אינם מדווחים על מלוא הכנסותיהם, ושהובילה למעצרו של זינדני ולעיכובו לחקירה של פרץ, בחודש אוגוסט 2010, עם הפיכת החקירה לגלויה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
גרוע ביותר גנבים בושה אין כבוד למדינה .
| 10-03-2016 18:20
כולם גונבים במדינה אבל תראו בסוף איך זה יגמר משה פרץ יקבל עונש כבד ובר רפאלי לא תקבל כלום שהיא גנבה מליונים רבים כך זה במדינה גזענות אפליות שקופות ספרדים סוג ב תראו את התוצאה כך יהיה בטוח
2
כל הכבוד לפרץ.הבין שלא כדאי
| 11-03-2016 14:01
להוסיף רמאות על רמאות.