אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הרפורמים כמו מיקרוגל: קר מבחוץ ושורף מבפנים

זהירות, מוכרחים להזהיר. רפורמים זוהי נצרות המופצת במסווה של "יהדות נחמדה ומקרבת". עבורנו זהו "מיקרוגל" קר מבחוץ אבל שורף את הכל מבפנים.

הרפורמים כמו מיקרוגל: קר מבחוץ ושורף מבפנים
  מנסים לשרוף מבפנים. נשות הכותל (הדס פרוש/פלאש90)

מאז אדם הראשון האנושות הולכת ומשתכללת. אחד הגורמים המובהקים להמצאות החדישות הינו יצר המלחמה. קין כנראה הרג את הבל או באגרוף או באבן. עשיו ידע לפתח קשת וחרב והיום כלי המלחמה הינם מתקדמים ביותר (לצערנו).

אבל לא רק בתחום הפיזי, אלא גם בתחום הרוחני. שונאי ישראל הראשונים בקשו להשמידנו ע"י שעבוד קשה לעבודות זרות לנו ובמשך הדורות איימו עלינו הנוצרים בחרב קרוב לאלפיים שנה. אחרי השואה, כאשר נואשו משיטות אלו, התמסרו למיסיונריות ארסית המציעה לנו ללמוד את נביאי ישראל וספר תהילים על פי הסברי חכמי הגויים. וכל זאת תוך כדי חלוקת מתנות ותמיכות כספיות ליחידים ולמוסדות שיכירו בהם.

ועתה כאשר מגלים שהעם הזה "עם קשה עורף הוא" וכפי הסברו של המהרל' שמדובר בשבח שלנו, שאיננו נכנעים בקלות ללחצים, אויבינו מאמצים סגנון יותר מתוחכם. משתמשים באנשים שחלקם הגדול נולדו כיהודים והם הם השליחים להפצת הנצרות. והפצה זו מלובשת בשאיפה כביכול לקיום מצוות כגון: תפילה ומעשים טובים ועוד פיתויים שונים.

זוהי התופעה שהננו עומדים בפניה כיום, הרפורמים, שכשמם הם, שאיפתם היא לשנות ( "ריפורם" = שינוי בלועזית) את התורה, להתיר את מה שאסרה התורה, לבטל את ההבדלה שבין ישראל לעמים ובין קודש לחול. רוצים להפוך את הכותל לאתר תיירות או גרוע מכך.

ההתנתקות מגוש קטיף הייתה ועדין כואבת לכולנו. ועם כל זאת רשעותה בטלה באלף בפני הניסיון לנתק אותנו מהכותל בקדושתו הנצחית או מהכשרות והרבנות בצה"ל, או מהכפיה שנכיר בנשואים שאין השכל והתורה יכולים להסכים עליהם.

לסיכום: זהירות, מוכרחים להזהיר. רפורמים זוהי נצרות המופצת במסווה של "יהדות נחמדה ומקרבת". עבורנו זהו "מיקרוגל" קר מבחוץ אבל שורף את הכל מבפנים.

עם ישראל מוגדר בתורה "עם חכם ונבון" ולא יתן לשקרים הללו לבלוע ולהשמיד אותו, וכמו מרדכי ואסתר מול המן ותוכניותיו, יעמוד עם ישראל על אופיו האמיתי ויכריז דוד מלך ישראל חי וקיים "וגם נצח ישראל לא ישקר ולא ינחם כי לא אדם הוא להנחם" (שמואל א' טו', כט).

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
וכמו כל התנגדות שלילית לקודש, ההתמודדות היא
| 10-03-2016 12:23
למצוא את גרעין האמת שמחזיק אותה, להעלות אותו למקומו האמיתי והקדוש והרי היא בטלה מאליה
2
האמת, הם הרבה יותר נעימים ומאירי פנים מאיתנו
סרוג | 10-03-2016 14:13
3
לקרוא בבקשה
ניר | 10-03-2016 15:52
כמו אישתו הגויה של משה רבנו? או אישתו הגויה של יוסף? או הפילגש של אברהם כי הוא לא הצליח להחזיק את המכנסיים למעלה ובכך הביא עלינו את הצרה הגדלה ביותר..ישמאל והאיסלם? או קר מבחוץ אבל שורף את הכל מבפנים כמו מאות הנשים הנוכריות של שלמה המלך שאנחנו מהללים עד היום? ותזכור " הִנֵּה יָמִים בָּאִים, נְאֻם-יְהוָה; וְכָרַתִּי, אֶת-בֵּית יִשְׂרָאֵל וְאֶת-בֵּית יְהוּדָה--בְּרִית חֲדָשָׁה. לא לֹא כַבְּרִית, אֲשֶׁר כָּרַתִּי אֶת-אֲבוֹתָם, בְּיוֹם הֶחֱזִיקִי בְיָדָם, לְהוֹצִיאָם מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם: אֲשֶׁר-הֵמָּה הֵפֵרוּ אֶת-בְּרִיתִי, וְאָנֹכִי בָּעַלְתִּי בָם--נְאֻם-יְהוָה."פסוק 31 בפרק ל"א של ספר ירמיהו בתנ"ך. תקבל את כולם באהבה כמו ה"מיקרוגלים" שתארת כי כולם ברואים על ידי הקדוש ברוך הוא ישתבח שמו לעד
4
תאוריית קונספירציה לפורים!
אד | 10-03-2016 21:37
זה שהרפורמיים מחרבים את היהדות, לא אומר שהם עושים זאת בכוונה. נמאס כבר לשמוע תאוריות קונספירציה שמה שעומד מאחורי דרישותיהם, זה תכנית זדונית שמישהו רוקח במחשכים בארצות הברית. יש יהודים חילונים שאין להתפלא אם הם רוצים אפשרות לעמוד לצד נשותיהם ובנותיהם בכותל או להתרחק קצת ממנו ואז לדבר ברחבת הכותל בנייד בשבת, ונמאס להם כשמבקשים מהם לכבד את האל בכותל, כשלא ממש אכפת להם ממנו. יש חילונים שמגיעים ביום שבת בערב לבית הכנסת, כשהם שכחו להוציא את הנייד מהמכנסיים ואז הנייד פתאום מצלצל בתפילה. לא בטוח שלולא חוסר הנעימות, הם לא היו קמים ויוצאים לדבר בחוץ. יש חילונים שכשהרב נושא דרשה בבית הכנסת ביום שישי, הם יוצאים לעשן וכיפה לראשם. הכותל חשוב להם, התפילה בבית הכנסת ביום שישי חשובה להם, האל לא כל כך, אבל זה כיף לבקש ממנו משאלות בכותל או ליד הארון בבית הכנסת- זה בטח לא יזיק! גם אף אחד לא אומר להם כלום, כי חילונים בבית הכנסת זה דבר חיובי, גם אם הם לא בבית הכנסת כי אכפת להם מהאל והם מנסים לעשות את דברו, אלא כי בית הכנסת זה חלק מהתרבות והתפילה ודברי השבח לאל, זה ערב תרבות. זאת, כמובן אם הם אינם מתערבים בניהול בית הכנסת, או מקימים בית כנסת שאותו ינהלו בעצמם- אז הם נקראים רפורמיים, והם מוגדרים כאויב הגדול ביותר על היהדות! עדיף לדתיים שחילונים יעבדו את עצמם על ידי תפילה לאל יחד עם מי שמתפלל לאל כדי לעבוד אותו, ואף על פי שבית הכנסת מנוהל על ידיהם, תהיה בו עבודה זרה דרך תפילה לאל יחד עם עבודת השם. ככה אפשר לחיות באשליות שחילונים מגיעים לבית הכנסת כדי "להתקרב ליהדות" במשמעות של להתקרב לשם ולא בשביל ערב תרבות יהודית ועוד מעט, הם יחזרו בתשובה, הדתיים יהיו הרוב בעם ואולי המשיח יבוא. הזעם על הרפורמיים הוא אך ורק מכיוון שמדובר בחילונים שלא ניתן להתעלם שמבחינתם בית הכנסת הוא עוד מרכז לתרבות יהודית כמו בית תאטרון יהודי והיכל מופעי מוזיקה יהודית. אבל בעזרת השם, השקר יתנפץ. בעזרת השם, הצווחות שנשמעות יהפכו לצווחות על עצם הגדרת היהדות כתרבות או אוסף של מנהגים ומסורות ונשמע זעקות שהיהדות היא תפיסת עולם, שמי שמאמין בה מחויב ליישם אותה בכל שנייה מהחיים שלו, או לפחות לשאוף לעשות כן. חילונים ורפורמיים הם אחד- שניהם תינוקות שנשבו בידי הפיתוי, שמציגה בפניהם האפשרות להיות כמו אומות העולם. אפשר לשחרר אותם מהשבי על ידי חיבוקם, אך אין זה אומר שיש לחבק או אפילו להכיל את אמונתם שהיהדות היא תרבות. הקמת הטמפל בכותל היא צעד חיוני לניפוץ האשליות.
5
mati תקרא
יוסף | 25-03-2016 16:45
הִנֵּה יָמִים בָּאִים, נְאֻם-יְהוָה; וְכָרַתִּי, אֶת-בֵּית יִשְׂרָאֵל וְאֶת-בֵּית יְהוּדָה--בְּרִית חֲדָשָׁה. לא לֹא כַבְּרִית, אֲשֶׁר כָּרַתִּי אֶת-אֲבוֹתָם, בְּיוֹם הֶחֱזִיקִי בְיָדָם, לְהוֹצִיאָם מֵאֶרֶץ מִצְרָיִם: אֲשֶׁר-הֵמָּה הֵפֵרוּ אֶת-בְּרִיתִי, וְאָנֹכִי בָּעַלְתִּי בָם--נְאֻם-יְהוָה."פסוק 31 בפרק ל"א של ספר ירמיהו בתנ"ך.