אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נדב איל: "אם מישהו נפגע לא זו הייתה כוונתי"

כתב חדשות 10 מגיב לסערה שעוררו דבריו וטוען כי לא הייתה בכוונתו לפגוע באיש. "לא האשמתי לא ישיבות ולא תקציבי ישיבות בתאונה. אם מישהו נפגע- זו לא הייתה כוונתי"

נדב איל: "אם מישהו נפגע לא זו הייתה כוונתי"
  (צילום מסך ערוץ 10)

איש חדשות 10, נדב איל, חוזר בו מהדברים שכתב אתמול (שני) בדף הפייסבוק שלו לפיהם תאונות רבות היו יכולות להמנע לו היו מפנים תקציבים מהישיבות למלחמה לתאונות בדרכים.

לאחר שדבריו עוררו סערה בקרב אתרי המגזר הבהיר איל את עמדתו והדגיש כי לא היה בה כדי לפגוע: "הפוסט שלי מהבוקר על סדרי עדיפויות והתאונות עורר סערה, בעיקר בקרב אתרי חדשות מגזריים שניסו להציג אותו כ"אישום" או ריקוד על הדם ועוד דברי דיבה ועלמא דשקרא".

"כדי להסיר ספק", הבהיר איל, "לא האשמתי לא ישיבות ולא תקציבי ישיבות בתאונה. אם מישהו נפגע- זו לא הייתה כוונתי, בדיוק ההפך. את מה שכתבתי כתבתי למען הנפגעים בתאונות האלה; במקרה הזה חרדים. כולנו בקבוצת סיכון. חרדים וחילונים, ערבים ויהודים. אני מדבר על אזרחי הארץ הזו שזקוקים לסדרי עדיפויות כלליים ולא מגזריים. כולם זקוקים לתשתית טובה בדרכים, למשטרה מתפקדת ולא גוועת, לחינוך הולם. ואם ממשלה מקדישה משאבים רק לטובת פוליטיקות של תקצוב מגזרים, כולנו נפגעים".

איל המשיך להסביר וכתב: "הפוסט שלי עסק בסדרי עדיפויות במה המדינה מוכנה להשקיע, ובמה לא. בדיעבד היה עדיף להשתמש באחת מעשרות הדוגמאות שאינן קשורות לחרדים – יש רבות כאלה. הממשלה מוכנה לתת לכל סיעה למעלה מ100- מיליון ש"ח דמי חלוקה פוליטיים (לא רק לחרדים, כמובן, וזה היה ברור בפוסט), אבל היא לא נותנת 100 מיליון ש"ח למשטרת התנועה. גם לא 50 מיליון. היא הגדילה ב2014- את תקציב החטיבה להתיישבות במהלך השנה ב-600 אחוזים ללמעלה מ-400 מיליון ש"ח אבל קיצצה בשנתיים האחרונות מאסיבית את משטרת התנועה. היא מתכננת מעון ראש ממשלה חדש אבל מרעיבה את הגוף שאמור למנוע מאיתנו מוות די נפוץ, נפוץ יותר ממוות במלחמה או פיגוע – מוות בתאונה".

בכדי להמחיש את דבריו הביא איל 3 דוגמאות: "הנה: שלוש דוגמאות שאין להן קשר לעולם החרדי. היו שהאשימו בדמגוגיה. הם מתבלבלים. זו לא דמגוגיה לטעון לסדר עדיפויות מעוות. לא לקחתי 400 מיליון והשוויתי עם 500, לא טענתי שסכום נדיב או ראוי איננו מספק בגלל תוספת מגזרית כזו או אחרת. יש מדיניות לייבש את משטרת התנועה ויש עלייה במספרי ההרוגים בתאונות בשלוש שנים האחרונות. עובדה. ואם יש מדיניות הפוכה – להרחיב תקציבים אדירים בגובהם למטרות צרות – זה טיעון ראוי וזה דיון ראוי. הנתונים שהופיעו בפוסט הם על בסיס דו"חות אור ירוק, שאפשר לסמוך על נאמנותה למטרה של הפחתת תאונות".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
נדב אייל מצא אוייב "חדש" החטיבה להתיישבות
יוסי | 16-02-2016 9:29
2
אכן יש הרבה דוגמאות אבל אתה בחרת בישיבות
יצחק | 16-02-2016 9:59
ההתנצלות גרועה מהחטא. עכשיו אתה בטוח שאנחנו גם מטומטמים
3
BS"D Discussion with Moishela (with his family) A Hand
| 16-02-2016 10:56
BS"D Discussion with Moishela (with his family) A Handicapped child 19 Shevat 5776 (Jan 29, ‘16) "We Will Survive" I”YH This week is going to be amazing. I don’t exactly know how but there will be many revelations, I can’t know how things are going to work out but of course Am Yisroel is going to survive Be’ezras Hashem. We know this from the Nevuas. Really we can’t know ahead of time how it will play out between now and the end. There are several possibilities that go along with the Nevuas. We can’t really know ahead of time which one Hashem will send to fulfill the Nevuas, however one thing we do know that the world has become so decedent so absolutely evil that it can’t go on the way it is. The evil ones the Reshoim are moving forward at a very fast pace and that means that very soon we will be in the midst of their horrific plans for the destruction of most of the population of the world. In order to survive whatever is coming, we will need a miracle and the only one that can provide us with a Nes is Hakodosh Boruch Hu. Just imagine Nazi Germany, Yemach Shemam Vezichram. Just imagine the SS soldiers Yemach Shemam Vezichram, imagine them controlling the whole entire world, Chas Vesholom. They will not just pick on the Jews they will pick on anyone they feel like picking on. The evil that we are seeing now is not better than the Nazis. It’s the main plan of which the Nazis of Germany were only a small part of. Now magnify it all and project it on the whole world and we will get, Chas Vesholom, an evil that surpasses any evil that was ever in this world. Their plan which has already been put into action to control the world is based on the ultimate evil, which is based on the worship of Lucifer (the devil himself), Yemach Shemo Vezichro. We Yidden are connected only to Hakodosh Boruch Hu and if we, so-to-speak, embrace Him totally and become His true servants completely and make Him our Hakol Yachol our Father our Creator our Everything then He will destroy the evil in an instant. All those foolish, evil, horrible people will disappear as if they never were. But before they die, before they disappear from existence completely, Hashem will give them one moment of realization that hundreds of years spent on the plan to take over the world and to crown, Chas Vesholom, the snake, the Yetzer Hora, Chas Vesholom as their king. That plan the Creator of Everything will demolish in one split second giving them just enough time to realize what fools they have been. There are very difficult times ahead but with the help of our Creator we will survive I”YH.