אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ברנז'ה: רז קיל עוזב את פינת הרכילות במצב הרוח

הביצה בהלם. עורך מדור הרכילות 'ברנז'ה' בעלון 'מצב הרוח' רז קיל עוזב את מדור אחרי שש שנים. "תחושה של מיצוי". כעת מחפשים לו מחליף. ועוד מינוי בתקשורת הסרוגה

ברנז'ה: רז קיל עוזב את פינת הרכילות במצב הרוח
  עוזב את מצב הרוח. קיל (יח"צ)

סערה בביצה. עורך מדור ברנז'ה של מצב הרוח, איש התקשורת רז קיל עזב את המדור.

קיל (38) הודיע על פרישה וכבר השבוע לא יתפרסם מדורו השבועי. בשיחה עם סרוגים אמר קיל כי הוא עוזב את המדור לאחר שש שנים בשל תחושה של מיצוי. קיל היה הראשון שהעלה מדור רכילות בעיתונות הדתית. שסיקר את המינויים, המזל טובים וההשתתפות באירועים והשקות של המגזר הסרוג.

בניגוד לתדמית של מדורי רכילות, שמחפשים את הצהוב והשלילי, קיל הקפיד לכתוב רק דברים טובים ולפרגן ובמדור לא נרשמו למשל סיפורים על גירושים או פרידות.

ב'מצב הרוח' אישרו את הדברים וכעת מחפשים מישהו שיחליף את קיל בכתיבת המדור, הנחשב בין הנקראים ביותר בעלון.

זו אינה הפעם הראשונה בה קיל עוזב את המדור, לפני שנה, בעת שהתמודד בפריימריז של הבית היהודי הוא לקח חופשה מהמדור, אך לאחר שנכשל להיכנס לרשימת המפלגה לכנסת חזר לכתוב בעלון.  נזכיר כי קודם לכן היה קיל מועמד הבית היהודי לעיריית ירושלים, אך הרשימה קיבלה מנדט אחד בלבד בגלל הפיצול מסניף ירושלים.

מבזק ברנז'ה

טל ירון פויר מצטרפת למשרד היח"צ לרנר קום של אבי לרנר. ירון-פויר תחליך את אבי עובדיה שפרש ותרכז את תיקי המועצה האזורית גוש עציון, ישראל היום ומקור ראשון, זהות יהודית וגשר. ירון-פויר שימשה בעבר דוברת ח״כ עליזה לביא, עבדה בחברת היח״צ מרום תקשורת וברדיו ירושלים.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו