אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

3 שכונות סרוגות צעירות בירושלים ייהנו מהטבות

רמות, גבעת מרדכי וחומת שמואל נכנסו לפרויקט "שכונה צעירה" ויהנו מעדיפות בהקצאת כספי העירייה לפעילות לילדים ונוער ומופעי קיץ ויום העצמאות

3 שכונות סרוגות צעירות בירושלים ייהנו מהטבות
  (צילום: שרה שומן/פלאש90)

בשורה לצעירים הסרוגים הירושלמים.

השכונות רמות, גבעת מרדכי וחומת שמואל (הר חומה), שלוש שכונות עם אוכלוסייה סרוגה צעירה משמעותיות נוספו לפרויקט "שכונה צעירה".

השכונות יקבלו תקציבי פעילות רחבים ורכזים בשכר אשר יסייעו בפרויקטים שכונתיים כגון אירועים, הקמה של מסגרות חינוכיות ופעילות לילדים, ולא פחות חשוב, העירייה תתמקד בשכונות אלה כשכונות צעירות. בנוסף תתעדף העירייה הקמת במות לציבור הדתי דווקא בשכונות אלה.

התקציב הכולל הוא 1,400,000 מיליון שקלים שיתחלק בין תשע שכונות הנכללות בפרויקט: קריית יובל, תלפיות מזרח, פסגת זאב, גוננים, הגבעה הצרפתית וארמון הנציב.

חנן רובין, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הצעירים, המשפחות והסטודנטים (התעוררות): "פרויקט שכונה צעירה הוא אחד מהפרויקטים המשמעותיים שיש בעירייה והיה לי חשוב מאוד להכניס אליו שלוש שכונות בהם יש אוכלוסייה צעירה משמעותית עם דגש על אוכלוסייה דתית לאומית צעירה, שהיא אוכלוסייה חזקה, מובילה ובעיקר מכילה את המורכבות הירושלמית שבין דתיים לחילוניים ורואה בה יתרון של העיר. אנו נמשיך לפעול לחיזוק האוכלוסיות הצעירות בירושלים". הוסיף חנן.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
אם יבטל חידוש גזרת הגיוס לא יה' מלחמה !!!!!!!!
| 03-02-2016 12:54
אם יבטל חידוש גזרת הגיוס לא יה' מלחמה !!!!!!!! כל ראשי הישיבות והמנהיגים שיש להם חלק בחוק המחודש של שמד זה, על ידי שמעודדים את נציגיהם שחתמו על החוק החטא החמור הזה לא יכולים לומר עינינו לא ראו - אחרי שרואים בחוש את ההרס הגדול שיש בצבא זנות ברבים וכו'. הבריסקער רב אמר בשנת תש"ח בנוגע ללקיחת כספים מהמדינה שהתורה אינו קנין הרמי"ם, כל שכן שנשמות ישראל אינו קנין הרמי"ם. כל צרות עם ישראל בגלל “חידוש גזרת הגיוס” השמד וזימה = ב-צהל ימ”ח. הגזרה התחדשה ע”י חברת הכלבים הכופרים -גפני פרוש ליצמן מוזס חכי”ם ש”ס ג’ וכו’ ומנהיגיהם המשכילים העמלקים המסיונרים הארורים “כת ערב רב”… בעצת מועצת גדולי הרפורמים והקונסרבטיבים, חז"ל כבר גילוי לנו שבני בניו של "המן" למדו תורה בב"ב, וכהיום החרדקי"ם ממשיכים דרכו של המן ימ"ש וזכרו, בהדרכת הכלבים פלג המשכילים -שטימן סכנה ליהדות! אמרו חז"ל גדול המחטיאו יותר מן ההורגו, האם לא רואים איזה חורבן יש בהצבא השמד והניאוף? ואלו "הלוחמים במסירות נפש והולכים למעצר בשביל כבוד שמים, הם שלוחי הציבור של כל כלל ישראל במלחמה לד' בעמלק דור דור נגד המדינה הטמאה" פלג המשכילים ב"ב לא יכולים לומר 'ידינו לא שפכו את הדם' "ברור כשמש" שכל אותם הפשרות שהנציגים החרדים-המסיונרים -מזרע "עמלק" עושים עם הממשלה הוא רק בכדי שיכלו לקבל כספים ותקציבים שונים, ואם לא היו לוקחים כסף מהמדינה בוודאי שלא היו גוזרים גזירות כאיו נגד הציבור החרדי"
2
אשריכם חכי"ם משומדים. "צה"ל ולפיד גאים בכם"
| 03-02-2016 12:55
אם יבוטל חידוש גזרת הגיוס לא יה' מלחמה !!!!!!!! כל ראשי הישיבות והמנהיגים שיש להם חלק בחוק המחודש של שמד זה, על ידי שמעודדים את נציגיהם שחתמו על החוק החטא החמור הזה לא יכולים לומר עינינו לא ראו - אחרי שרואים בחוש את ההרס הגדול שיש בצבא זנות ברבים וכו'. אשריכם חכי"ם משומדים. "השטן צה"ל ולפיד גאים בכם" הבריסקער רב אמר בשנת תש"ח בנוגע ללקיחת כספים מהמדינה שהתורה אינו קנין הרמי"ם, כל שכן שנשמות ישראל אינו קנין הרמי"ם. כל צרות עם ישראל בגלל “חידוש גזרת הגיוס” השמד וזימה = ב-צהל ימ”ח. הגזרה התחדשה ע”י חברת הכלבים הכופרים -גפני פרוש ליצמן מוזס חכי”ם ש”ס ג’ וכו’ ומנהיגיהם המשכילים העמלקים המסיונרים הארורים “כת ערב רב”… בעצת מועצת גדולי הרפורמים והקונסרבטיבים, חז"ל כבר גילוי לנו שבני בניו של "המן" למדו תורה בב"ב, וכהיום החרדקי"ם ממשיכים דרכו של המן ימ"ש וזכרו, בהדרכת הכלבים פלג המשכילים -שטימן סכנה ליהדות! אמרו חז"ל גדול המחטיאו יותר מן ההורגו, האם לא רואים איזה חורבן יש בהצבא השמד והניאוף? ואלו "הלוחמים במסירות נפש והולכים למעצר בשביל כבוד שמים, הם שלוחי הציבור של כל כלל ישראל במלחמה לד' בעמלק דור דור נגד המדינה הטמאה" פלג המשכילים ב"ב לא יכולים לומר 'ידינו לא שפכו את הדם' "ברור כשמש" שכל אותם הפשרות שהנציגים החרדים-המסיונרים -מזרע "עמלק" עושים עם הממשלה הוא רק בכדי שיכלו לקבל כספים ותקציבים שונים, ואם לא היו לוקחים כסף מהמדינה בוודאי שלא היו גוזרים גזירות כאיו נגד הציבור החרדי"