טירוף: חד"ש מציגה את נתניהו כפעיל דאע"ש

בדף הפייסבוק של מפלגת 'חד"ש' בערבית עלה לפני כיומיים פוסט המציג את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, כפעיל דאע"ש ומכנה את חיסולו של הטרוריסט סמיר קונטאר שרצח של מדינת ישראל

טירוף: חד"ש מציגה את נתניהו כפעיל דאע"ש
  (צילום מסך מתוך דף הפייסבוק של מפלגת 'חד"ש' בערבית)

פוסט שעלה לפני כיומיים בדף הפייסבוק של מפלגת 'חד"ש', המהווה חלק מהרשימה המשותפת של המפלגות הערביות בראשות חבר הכנסת, איימן עודה, מאשים את ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ברצח הטרוריסט סמיר קונטאר ומציג אותו כפעיל של ארגון הטרור דאע"ש.

ראוי לציין כי הפוסט פורסם רק בדף של המפלגה בשפה הערבית כאשר בדף המפלגה בשפה העברית מופיעה הזמנה למפגש עם חבר הכנסת איימן עודה באוניברסיטת בן גוריון.

בפוסט, שפורסם בשפה הערבית, נכתב בין היתר כי "המפלגה הישראלית הקומוניסטית והחזית הדמוקרטית לשלום מגנה את הרצח שבוצע על ידי ישראל ביום ראשון 2015/12/20 בסוריה", כאשר הכוונה היא לחיסולו של הטרוריסט סמיר קונטאר, עליו ישראל טרם לקחה אחריות.

עוד נאמר בפוסט כי "מעשה זה של תוקפנות, מאשר מחדש את עומק המעורבות הישראלית במה שקורה בסוריה".

בפוסט מזהירה המפלגה כי פעולת ישראל תביא לתוצאות חמורות שמדינת ישראל תישא את האחריות עליהן. המפלגה אף מאשימה את ישראל בשיתוף פעולה עם ארה"ב, טורקיה, ערב הסעודית, קטאר ועם חלק מהכוחות הפועלים בסוריה, המכונים בפוסט "כוחות טרור".

בנוסף, המפלגה מבהירה כי היא מחזקת את זכותם של העמים הלבנוני והסורי להתנגד לכיבוש עד להשלמת המשימה שהיא שתי מדינות וקוראת לישראל, כשלב ראשון בדרך לשלום איזורי, לסגת מהגולן הסורי "הכבוש", כדבריהם.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
מי שהציג את ריבלין כבוגד שלא יתפלא
| 22-12-2015 11:27