אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

מרדף כמו בארה"ב: המסוק אחרי הגנבים. צפו

הגנבים הבדואים שניסו לגנוב טרקטורון בישוב נווה מבטח, לא תיארו לעצמם כי הפעולה תסתיים במרדף משטרתי בליווי מסוק שילכוד אותם על חם. צפו במרדף

מרדף כמו בארה"ב: המסוק אחרי הגנבים. צפו
  המרדף המשטרתי אחרי הגנבים (דובר המשטרה)

מרדף כזה אנחנו רגילים לראות רק בארה"ב.

בליל יום שישי לפני כשבועיים התקבל דיווח במוקד המשטרה על גניבת טרקטורון מסוג "רייזר" בישוב נווה מבטח שבגזרת לכיש. כוחות רבים של משטרת ישראל החלו בסריקות אחר הטרקטורון הגנוב בסיוע המסוק המשטרתי של היחידה האווירית במשטרת ישראל ותוך שיתוף פעולה עם חברת האיתור של הרכב.

לאחר סריקות, הן על הקרקע והן מהאוויר, איתר צוות המסוק את הטרקטורון בעת שזה נגרר על ידי טרקטורון אחר בשדות הישובים הסמוכים. בשלב מסוים ככל הנראה מבינים החשודים כי המסוק המרחף מעל ראשם הינו המסוק של משטרת ישראל הם החלו להימלט מהמקום, שניים מתוכם נסו רגלית ואחד נוסף נמלט על גבי הטרקטורון הגורר.

צוות המסוק המשיך במעקב אחר החשודים שנמלטו רגלית ומכווין לעברם את כוחות המשטרה הקרקעיים. שני החשודים נמלטו בין מבני הישובים הסמוכים עד אשר נתפסו מסתתרים מתחת עץ גדול. השוטרים ולוחמי מג"ב שפעלו במקום, איתרו את אחד החשודים הנמלט וזה נעצר אך סריקות נרחבות אחר שאר החשודים לא העלו דבר.

החשוד תושב הכפר הבדואי חורה יליד 94' הועבר לחקירה בתחנת המשטרה ובחקירתו שמר על זכות השתיקה. מעצרו של החשוד הוארך במהלך תקופת מעצרו בבית המשפט, והיום, כאמור, יוגש באמצעות מחלק התביעות כתב אישום כנגדו.

תיעוד המרדף אחרי החשודים

(צילום: חטיבת דובר המשטרה – היחידה האווירית)

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו