חיים כץ: "לא עובד עם הסגן שלי; לא שאלו אותי כשמינו אותו"

שר הרווחה חיים כץ, מתייחס לדו"ח העוני, למינויו של אבי שמחון ולמתיחות בינו לבין סגנו, משולם נהרי. "אני מתכוון בעתיד הקרוב לקרוא לו ולתת לו נושאים לעבודה"

'לא עובד עם הסגן שלי; לא שאלו אותי כשמינו אותו'
  (צילום: פלאש90)

בעקבות עזיבתו של יו"ר מפלגת ש"ס, השר אריה דרעי, את משרד הכלכלה והדיבורים אודות האפשרות ששר הרווחה, חבר הכנסת חיים כץ (הליכוד) יעזוב את משרדו וימלא את מקומו של דרעי בכלכלה, מבהיר הבוקר (ראשון) כץ כי אין בכוונתו לעזוב את משרד הרווחה.

בריאיון לרדיו החרדי 'קול ברמה' אמר כץ: "אני הודעתי שבאתי למשרד הרווחה, באתי למלא את תפקידי ורציתי את משרד הרווחה ואני לא רוצה לעבור למשרד אחר. אין לי שום כוונה לעבור למשרד אחר למרות שחלמתי פעם על משרד הכלכלה. אני לא חושב שזה רציני לקפוץ ממשרד למשרד, התחלת משהו תמשיך אותו, החיפזון מהשטן".

בנוסף, כץ מבהיר כי לא רק שאין בכוונתו לעזוב את משרד הרווחה, אלא שהוא מתכוון לדרוש מנתניהו להחזיר את משרדו להיות "משרד העבודה ורווחה". לדבריו: "אני מקווה שבנימין נתניהו יחזיר את משרד הרווחה להיות משרד העבודה והרווחה כמו שהיה בעבר".

על הנתק בינו לבין סגנו, משולם נהרי, אמר כץ: "אנחנו לא עובדים ביחד, אף אחד לא שאל אותי כשמינו אותו, אני מתכוון בעתיד הקרוב לקרוא לו ולתת לו נושאים לעבודה ולהכניס אותו. בייחוד שיביא כספים מההסכמים הקואליציונים, ואם הוא יביא כספים שיכולים לשפר סוג מסויים של אוכולוסיות אני בעד".

כץ אף התייחס לסערה סביב כוונתו של נתניהו למנות את אבי שמחון לראש המועצה הלאומית לכלכלה: "שמחון הוא אדם ראוי למרות כל האמירות שלו, אני אצביע בעד. אני לא מבין את האמירות שלו אולי הוא היה צריך לחזור בו אבל לא על זה יקום ויפול דבר".

האזינו לריאיון המלא:

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו