אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ההרוגים בתאונה: גילה ומשה מרציאנו ז"ל

גילה ומשה דוד מרציאנו ז"ל תושבי ראש צורים הם שני בני הזוג שנהרגו בתאונת דרכים באזור אלעזר, היום אחר הצהריים. הלווייתם תתקיים מחר בשעה 13:00 בחדר האוכל של הקיבוץ

ההרוגים בתאונה: גילה ומשה מרציאנו ז"ל
  בני הזוג מרציאנו ז"ל

ברוך דיין האמת. שני תושבי ראש צורים נהרגו היום בתאונת דרכים ליד הישוב אלעזר.

המועצה האזורית גוש עציון הודיעה הערב: "בלב כבד אנו מודיעים על פטירתם של גילה ומשה דוד מרציאנו ז"ל תושבי ראש צורים בתאונת דרכים באזור אלעזר.

הלוויתם תתקיים מחר יום רביעי בחדר האוכל בראש צורים בשעה 13:00. משם יצא מסע הלוויה לבית העלמין בכפר עציון. המשפחה תשב שבעה בביתם שבראש צורים.

בהודעה שיצאה מהקיבוץ נכתב: "קהילת ראש צורים המומה וכואבת עם מותם הפתאומי של גילה (רוזנבלוט) ומשה דוד מרציאנו, בתאונה בצומת הישוב אלעזר.

גילה ומשה שנישאו לפני מספר שנים פתחו את ביתם לכל הקהילה והוסיפו רוח מיוחדת של חסד וקדושה לכל התושבים.

גילה, מוותיקות הקיבוץ הגיעה לראש צורים בשנת 1982 כבת שירות לאומי לאחר שלמדה לימודי רפתנות בבית ספר חקלאי בפרדס חנה. מאז עובדת גילה ברפת, בתחילה כעובדת ולאחר שנים בודדות כמנהלת של הרפת. הניהול של גילה והסגנון המיוחד שלה הובילו את רפת ראש צורים להצלחה מיוחדת ולשיאים בינלאומיים. בכל שנים אלו עם המגפיים, ידעה גילה, ברגישות ובעדינות לפנק את נשות הקהילה, לאפר אותם וללוות אותם לאירועים השמחים ביותר.

משה דוד שהגיע לראש צורים עם נישואיו לגילה הביא רוח רעננה של תרומה וחסד אותם שילב ביגיע כפיים ועבודה מסורה. משה דוד איש אמת, תלמיד חכם עצום, תמיד עזר, וארגן פעולות של נתינה וגמילות חסדים לכל הקהילה.

קהילת ראש צורים מבכה את מותם הפתאומי ומחבקת את בניה אילון ואשתו שרון, שני ובעלה שלום נחמן ואת ביתה אור. ואת בניו של משה דוד; יוסף, דולב, הודיה, עטרה, שלום משה מאיר ויונתן. ואת כל משפחותיהם. יהי זכרם ברוך."

דוידי פרל, ראש המועצה האזורית גוש-עציון ספד לבני הזוג:" קהילת גוש עציון ספגה היום מכה אנושה. גילה ומשה מרציאנו תושבי הישוב ראש צורים נהרגו בתאונת דרכים קשה, בצומת אלעזר, צומת כל כך מסוכנת שהסדרתה מתעכבת גבתה שוב קורבנות כבדים.

אנחנו מחבקים את המשפחה ואת קהילת ראש צורים, וביום קשה זה אני שוב קורא לשר התחבורה, לפעול באופן אישי ומידי למנוע את האסון הבא."

מדוברות מד"א נמסר: "בשעה 16:33 נמסר למד"א מרחב ירושלים על תאונה קשה בין משאית לרכב פרטי בכביש 60 סמוך ליישוב אלעזר. חובשים ופאראמדיקים של מד"א על גבר ואשה כבני 50 שנהרגו במקום ונאלצו לקבוע את מותם."

דוברות איחוד הצלה: גבר ואשה נהרגו בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב ומשאית שאירעה בכביש 60 סמוך לצומת אלעזר. מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'גוש עציון' פועלים בזירה. רופא מתנדב באיחוד הצלה נאלץ לקבוע את מותם בזירת התאונה. נסיבות התאונה בבדיקה של משטרת מחוז ש"י. נהג המשאית טופל בזירה במצב קל.

בשעה 16:33 נמסר למד"א מרחב ירושלים על תאונה קשה בין משאית לרכב פרטי בכביש 60 סמוך ליישוב אלעזר. חובשים ופאראמדיקים של מד"א על גבר ואשה כבני 50 שנהרגו במקום ונאלצו לקבוע את מותם.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו