אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

קוראת לפרוש? "מה הטעם בממשלת ימין?"

חברת הכנסת שולי מועלם רפאלי תוקפת בחריפות את החלטת בג"צ לדחות את הרס בתי רוצחי משפחת הנקין ולא חוסכת ביקורת גם מהתנהלותה של ממשלת הימין בה חברה גם מפלגתה

קוראת לפרוש? "מה הטעם בממשלת ימין?"
  (צילום: פלאש90)

סערת ביטול הרס בתי המחבלים.

חברת הכנסת החדשה-ישנה, שולי מועלם רפאלי (הבית היהודי) תוקפת בחריפות את החלטת בג"צ לדחות את הרס בתי רוצחי משפחת הנקין ולא חוסכת ביקורת גם מהתנהלותה של ממשלת הימין בה חברה גם מפלגתה.

מוקדם יותר (חמישי) פורסם ב'סרוגים' כי בית המשפט העליון עוצר את החלטת הקבינט להרוס את בתי המחבלים הרוצחים, בגל הפיגועים האחרון.

כשופט בית המשפט העליון עוזי פוגלמן הוציא צו מניעה המקפיא עד לדיון בעניין את הריסות בתי המחבלים שרצחו את בני הזוג הנקין, דני גונן ומלאכי רוזנפלד הי"ד.

ההחלטה התקבלה בישיבת הקבינט המדיני בטחוני לפני שבוע, הביצוע היה אמור להתקיים היום אחרי שכבר נשלחו מכתבי אזהרה בעניין. אך השופט פוגלמן הוציא צו מניעה זמני על הפעולה, בעקבות עתירה של משפחות המחבלים נגד המהלך.

"החלטת בג"ץ היום לדחות את הריסת בתי המחבלים רוצחי משפחת הנקין היא תג מחיר לחיי יהודים במדינת ישראל", תקפה מועלם-רפאלי.

לדבריה: "בזמן שגל הטרור הרצחני אינו פוסק הריסת בתי המחבלים היא צעד מתבקש ממדינה חפצת חיים".

בסוף דבריה תקפה מועלם-רפאלי ואמרה: "מה הטעם בממשלת ימין שאינה מסוגלת לבצע את מדיניותה?".

שלשום הרס צה"ל את את ביתו של המחבל מאהר חמדי זוהיר רשדי אלהשלמון בחברון, שרצח בפיגוע דריסה ודקירה לפני כשנה את דליה למקוס הי"ד ופצע שניים נוספים. המחבל חוסל בפיגוע, אך ביתו נותר על תילו עד השבוע.

כאמור, הקבינט כבר הורה על הריסת בתי המחבלים, אך בסרוגים פרסמנו כי בתיהם של רוצחי בני משפחת פוגל הי"ד בכפר עוורתא עדיין עומד על תילו למרות החלטת ממשלה בעניין. הרב יהודה בן ישי אמר בכאב כי כבר ארבע שנים וחצי מחכים להריסת בתי המחבלים.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
בנט-לפרוש ממשלה,רוצחים אותנו
בג"ץ מסייע למחבלים | 22-10-2015 17:28
2
אם הם יפרשו והמחנ"צ יכנסו
מישהו | 22-10-2015 19:31
או אם אפילו תוקם ממשלת שמאל, זה ייראה כאילו הפתרון למצב הוא ממשלת ימין / הבית היהודי ,מה שהוא שקר מוחלט כמובן. היתרון במצב עכשיו הוא שכולם יודעים את האמת, שכלו כל הקיצין ואף אחד מימין ומשמאל לא יכול לעזור. לכן כולם יפנו לזהות>>
3
אשה מבריקה
שי | 22-10-2015 22:04
אם נפרוש מהממשלה, היא תשאר בכנסת. בנט ישאר בחוץ עד הבחירות הבאות
4
תפרשו
ניסים | 26-10-2015 10:47
נזכור לכם -במקום לעזור לראש הממשלה שיש לו כל כך הרבה אויבים מבחוץ ומבית -אתם מקשים עליו כל הזמן -גבירתי חזרת לכנסת כדי לבחוש - במקום למתן קצת - ולראות את המציאות בעיינים פקוחות ובאוזניים קשובות- למה את חותרת לבחירות חדשות? העם לא יצא להצביע ומפלגתך לא תבנה....
5
איילת שקד בגץ לטיפולך
אבי | 26-10-2015 15:47
ביבי לא יכול לזוז בלי הבית היהודי. הרצוג לא יבוא לעזור לו