אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

תמך בשליסל: כתב אישום הוגש נגד גלעד קליינר

בית משפט השלום באשדוד הגיש כתב אישום כנגד גלעד קליינר לאחר שהביע תמיכה במעשיו של הרוצח ישי שליסל, שדקר למוות את שירה בנקי במהלך מצעד הגאווה בירושלים

תמך בשליסל: כתב אישום הוגש נגד גלעד קליינר

בית משפט השלום באשדוד הגיש היום (חמישי) כתב אישום כנגד גלעד קליינר לאחר שהאחרון הביע תמיכה במעשיו של הרוצח ישי שליסל, שדקר למוות את שירה בנקי במהלך מצעד הגאווה בירושלים בשבוע שעבר.

על פי כתב האישום, קליינר מואשם בהסתה לאלימות, בהסתה לגזענות ובהפרת מעצר בית.

כזכור, קליינר נעצר בתחילת השבוע על ידי היחידה המרכזית של משטרת מרחב לכיש והמשטרה תבקש להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

כזכור, קליינר, תושב קרית מלאכי, פרסם בשבוע שעבר ׳פוסט׳ ברשת הפייסבוק ובו כתב דברי הסתה כנגד הקהילה הגאה ודברי תמיכה בישי שליסל שדקר משתתפים במצעד הגאווה ותמה מדוע לא השלים את המלאכה.

בבוקר יום שישי העוברה החקירה ליחידה המרכזית של משטרת מרחב לכיש ובהמשך החשוד הובא להארכת מעצרו בבימ״ש השלום באשקלון.

באותו יום שוחרר קליינר למעצר בית בתנאים מגבילים ונאסר עליו להיכנס לרשת הפייסבוק. אלא שקליינר התחכם, והשתמש במסרונים כדי להעביר הודעה חדשה ממנו, בו הוא מביע שמחה על מותה של שירה בנקי שנפטרה אתמול מפצעיה בבית החולים.

ביום שני האחרון בלשי היחידה המרכזית של משטרת מרחב לכיש עצרו את קליינר בביתו בגין הפרת תנאי השחרור כפי שנקבעו ע״י בית המשפט.

2

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
מעשי מתועבה בעיני השם, שומר פתאים ה'
הכהן הגדול | 06-08-2015 21:48
שיסל וקליינר אנשים הזויים עם דם על הלשון והידיים, מדברים ועושים מעשי תועבה ומקרבים עלינו את החורבן, ארורים יהיו הם וכל בני מרעיתם!!
2
ככה זה שכותבים בפייסבוק ..עלולים לשבת בכלא
אריק | 07-08-2015 6:27
צריך לחשוב לפני שכותבים ברשת . חבל לחטוף15 שנים בכלא על כלום!
3
צריך לדעת לא להתחבר לרשעים
| 07-08-2015 18:02
"גם בשעת מלחמה צריך לדעת לא להתחבר לרשעים" כך אמר מרן הגאון הצדיק הגרי"י קלמנוביץ שליט"א, מבני ברק, "המלחמה האמיתית היום היא נגד "הערב רב ועמלק של השלטון והצבא" "גם היום יש להזהר מלהתחבר לרשעים", כך מתריע מרן הגאון הצדיק רבי ישראל יצחק קלמנוביץ שליט"א. מאות אברכים ובחורי ישיבות השתתפו בבני ברק בשיחה נדירה אותה מסר מרן הגאון הגדול הצדיק רבי ישראל יצחק קלמנוביץ שליט"א הממעט לצאת מביתו ולשאת דברים בציבור. הפעם חרג ממנהגו ומסר שיחה בבית המדרש תלמידי ישיבת פוניבז' צעירים בעיר. "כיום", פתח ואמר הגרי"י, "עלינו להבדל מהשפעתו הרעה של השלטון הכפרני שכדברי הגר"ח זיע"א 'תכליתו של הציונים היא לעקור את יסודי הדת'. כיום הדבר כבר בולט כמו שציין רבי אלחנן וסרמן ז"ל שלפני הגאולה הערב רב ישלוט וישפיל את תלמידי החכמים האמיתיים, ועליהם כיוון החפץ חיים שהם מזרע עמלק. על כן צריכה להיות הכרה חזקה בקרב בני תורה להתרחק מהשפעתם הרעה של השלטונות. "וכיון ועיקר כוחו של השלטון", המשיך, "זה הצבא, וכפי שהתבטא אותו רשע ( ראש הממשלה דאז דוד בן גוריון שהצבא הוא 'בית חינוך טוב' מ.ו.), ואם כך ודאי כעת בשעת מלחמה צריכים אנו להתחזק בעצמנו היטב שלא להתחבר אליהם לא באופן מעשי ואף לא באופן רגשי, וגם התפילה שצריכה להיות עליהם היא על פי גדרי התורה. כפי שהעידו מהסטייפלר זצ"ל שאמר שהתפילה עליהם צריכה להיות רק מכיון שיש שם גם "ערליכע יידן" (יהודים הגונים. מ.ו.). "כל שיקולי המנהיגים שלהם אינם טהורים", המשיך ואמר, "בודאי אינם על פי תורה ומתוך זלזול בחיי אדם. ואשר לחיילים, כבר פסק החפץ חיים, שכל שיש בו אפיקורסות ומערער אף על דקדוק אחד מן התורה אינו בכלל עמיתך ולכן אין חיוב להתפלל עליהם. ואמנם אם נהרגים על קידוש השם יש להם שכר רב". אשר למלחמה הדגיש, "המלחמה האמיתית והגדולה כיום היא לעמוד מול הניסיון להרס המחיצות בין בני תורה לערב רב שבחוץ, ובכלל זה הניסיונות והפיתויים ללימודי חול ו"השתלמויות" שהם מסילה להתדרדרות עד שאול תחתית. ותפקיד כל אב ואם הוא כלשון החזו"א: 'ידינו עסוקות בבנין 'חומות' ולהקים 'חיץ' בינם לביננו". "חובתינו בשעה זו", סיים, "היא ללמוד מדרכיו של אהרן הכהן להיות אוהב שלום ורודף שלום בתוך ציבור בני התורה, וכן כך ליצור חומות התבדלות מהעולם שבחוץ".
4
בדורות שלפנינו היה ענין הקדושה והצניעות מן הדברים החמור
| 08-08-2015 22:54
בדורות שלפנינו היה ענין הקדושה והצניעות מן הדברים החמורים ביותר בכל קהילות ישראל, שהיו שומרים על קדושתם בעוז בכל עת ובכל מקום ובכל זמן, ונשמרים מכל משמר, עד כדי מסירות נפש ממש. וכמאמרו הנוקב של השרף הזקן מקאצק זצוק"ל בפרשא דידן פרשת קדושים, שמתחלת (ויקרא יט, ב): "קדושים תהיו", ומסיימת (שם כ, כז): "דמיהם בם". ופירש שסופה נעוץ בתחילתה, ואמר בחריפות אש לשון קדשו: "בלוט זאל זיך גיסען,און הייליג זאלסטו זיין!" [דם שיישפך, ובקדושתך תישמר!]. לא רק בגדולי הדור הדברים אמורים המסירת נפש, אלא אף אנשים פשוטים ונשים מהמון העם, היו יודעים ומבינים שדברים אלו ואביזרייהו הינם ביהרג ואל יעבור! פשוטו כמשמעו! ידוע המעשה הנורא שהתרחש בימי השואה, עם תשעים ושלש בנות יעקב, והמעשה נתפרסם בשעתו בכל העולם. היה זה בעת שנכנסו הגרמנים הארורים ימ"ש במצעד ניצחוןרווי שנאה ואכזריות אל תוככי העיר קראקוב המעטירה שבפולני שבפולניה. אותה שעה שהו בבנין בית הספר הגדול 'בית יעקב' שבקראקא – אשר בנתה והקימה במסירות נפש מרת שרה שנירר ע"ה – תשעים ושלש בנות סמינר, שהיו במקום ביחד עם מורותיהן. הן מצאו להם מקום מחבוא ומסתור באחד המרתפים שבבנין, אבל עינם החדה של הנאצים לא דילגה על הבנין המפואר וההדור הזה, והם שעטו פנימה בחיפושים נמרצים אחר נפש חיה. – עד מהרה הגיעו לאוזני הבנות קולות מגפי הקלגסים הרשעים, שגילו את כל הקבוצה הגדולה הזו. בהיות הנאצים באותה עת שכורי ניצחון מהכיבוש הקל והמהיר שבנפילת כל פולין לידיהם [בליץ קרוג], עשו בכל מקום ככל העולה על רוחם הזדונית. אף כאן לא מיהרו להרוג את טרפם, הם העלו תחילה את כל קבוצת הבנות עם מורותיהן אל האולם הגדול שבמרכז הבנין, שם הלבישו את כולן בכותנות לבנות, ואמרו להן שיתכוננו לקראת ערב, כשיסיימו החיילים את סיור הניצחון בעיר ויחזרו להתעלל בהן... אבל הבנות הקדושות ומורותיהן ידעו היטב את אשר לפניהן, הן הצליחו להשיג בסודי סודות כדורי סם המוות בשביל כל התלמידות. והיו המורות מסבירות לתלמידותיהן בבכיות נוראות את גודל השעה שזכו אליה כעת, שהזדמנה לפניהן המצוה הנדירה של קידוש השם, שהרי הן בייהרג ואל יעבור! אחת מאותן מורות צדיקות הספיקה לכתוב משם מכתב מיוחד אל אחד מגדולי הרבנים של אגודת ישראל באמריקה, להודיע את אשר עומד לפניהן, ושלחה את המכתב אל הגטו שעדיין היה קיים באותה עת. [המכתב הגיע ליעדו באמריקה, ותצלומו שמור עד היום, ומופיעה 'פרספקטיבה' ממנו בכמה ספרים של מאורעות השואה]. לאחר מכן ברכו כולן יחדיו בבכיות נוראות ובשמחה עצומה שבלב, ברכת המצוה: "אשר קדשנו במצוותי במצוותיו וציונו על קידוש השם!", ונטלו כולן יחדיו את גלולות סם המוות poison , ומסרו נפשותיהן בטהרה ובקדושה נפלאה, ולעת ערב כשהגיעו הרשעים מצאו כולן מתים!!! [כיום ישנם בכמה מקומות בארץ רחובות וגנים הנקראים על שמן: "גן תשעים ושלוש", או "רחוב תשעים ושלוש", על שם אותם צ"ג נערות ישראל קדושות הי"ד]. אלו היו נערות פשוטות ומורות רגילות, ככל בית ישראל, כמו הבנות שלנו בזמנינו, לא רבניות צדקניות מיוחדות. – אלא שכך היתה אווירת הקדושה חדורה בבתי ישראל אפי' הפשוטים ביותר, והיה פשוט אצלן שעל דברים אלו הולכים עד הסוף, במסירות במסירות נפש על קידוש השם! ממש לא כהיום שהחרידים מתלבשות כפרוצות בריש גלותא ולא מוחים וכו'
5
אין גבול לחוסר ההבנה הבסיסי במערכת המשפט? אין עורך לאתר
יהונתן | 12-08-2015 20:07
הזה? בית משפט שלום לא מגיש כתב אישום! המשטרה והפרקליטות מגישים כתב אישום לבית משפט השלום! הלוווווו..............
6
הצביעות של הדתיים
סיהאלום | 20-08-2015 23:39
ראשית- כיהודי שומר תורה ומצוות, ברור שהומוסכסואליות הינה עבירה חמורה ביותר, ובוודאי איני תומך במיסוד סטיות. אולם- לא ראיתי שהדתיים והחרדים נזעקים על תועבות גדולות יותר כגון: 1} המצאת עולם " תיירה" של מנגנון ישיבתי שכל כולו ביזוי יהדות ספרד. 2} תעשיית הרנטגנים, שטפנשטים וכ"ו, שכל קיומם הארור והבזוי הוא ניצול משפחות במצוקה לסחיטת כספים. 3} תאוות בצע חסרת רסן ובושה - ראו ה" יורש" של הרב וואזנר וכל דומיו. 4} חרפת ההגנה על פדופילים, בעלים מכים, וכ"ו. 5} התייצבות רבנים בלי בושה להגנת אנסי ילדים - כגון מי שמכנה עצמו " גאבד ירושלים" שיצא מגידרו להגן על חולת הנפש מבית שמש, ועל הפסיכופט אליאור חן ימח שמם ויאבד זכרם. 6} עינוי דין והריסת חיים של נשים כי בעליהן החולי נפש נעלמו והשאירו אותן " עגונות" במקום שבית דין יחריז על ביטול הנישואין! וכ"ו... וכ"ו... וכ"ו... ממשומדים אין מה לצפות, ממי שמתיימרים להיות " דתייים" כן. אלה תועבות יותר גדולות!