אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הבלוגר עמרי חיון נעצר על ידי רשות המסים

עמרי חיון בעל בלוג הרכילות omritv נעצר על ידי רשות המסים בחשד להעלמת הכנסות מפרסומות באתר האינטרנט שלו. שוחרר בערבות של חצי מיליון שקלים ונאסר עליו לצאת מהארץ

הבלוגר עמרי חיון נעצר על ידי רשות המסים
  נעצר. חיון (יח"צ)

עמרי חיון, בעל בלוג הרכילות הפופולרי omritv.co.il, נעצר בסוף השבוע על ידי חוקרי פקיד שומה חקירות מרכז ברשות המסים, בחשד שהעלים הכנסות בהיקף של מאות אלפי שקלים מפרסום בבלוג שלו, בין השנים 2010-2014 וכעת מוטל עליו איסור יציאה מהארץ למשך 180 יום.

חיון בן ה-25, המתגורר בת"א, נעצר ושוחרר בערבות לאחר שהתקבל מידע במשרד חקירות מס הכנסה מרכז, לפיו אינו מדווח על הכנסות אלו והוא זומן למשרדי היחידה ונחקר באזהרה. מהבקשה למעצר שהוגשה לבית המשפט, עולה כי את הכנסותיו מפרסום באתר האינטרנט שלו הפקיד באופן מפוצל בין חשבון הבנק שלו לזה של חברו, אבל על כולן לא דיווח. על פי בקשת המעצר, יש יסוד סביר וראיות לכאורה כי חיון עבר את העבירות המיוחסות לו וקיימים חשדות המצריכים את המשך החקירה, כולל איתורם וחקירתם של מעורבים נוספים.

חיון שוחרר בערבות בבית משפט השלום בתל-אביב יפו, תמורת הפקדת מזומן או ערבות בנקאית בגובה של 10,000 ₪ וכן ערבויות נוספות והתחייבויות המסתכמות בחצי מיליון שקלים, זאת נוסף לאיסור יציאה מהארץ למשך כחצי שנה והפקדת דרכונו ביחידה החוקרת.

עורכי הדין אורון שוורץ ויוגב נרקיס המייצגים את עמרי חיון בפרשת רשות המסים טוענים בשמו כי "מרשנו תנהל והתנהל תמיד בשקיפות. עם זאת אין לשכוח כי עמרי הוא אדם צעיר מאוד, בראשית שנות העשרים לחייו, וככזה הוא אינו חף מטעויות של התנהלות אל מול רשויות פורמאליות. קשה לכן לשפוט אותו בכלים שמופעלים כנגד אדם בוגר ומנוסה, או תאגיד מבוסס ומוסדר. עמרי מסר וימסור לרשויות את כל המידע והמסמכים הנדרשים לשם בירור העניין ואנו בטוחים שהעניין ייפתר לאחר שייערך סדר בפרטים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו