בנט: "אני טיפש שמניח תפילין כל בוקר" - סרוגים

בנט: "אני טיפש שמניח תפילין כל בוקר"

יו"ר הבית היהודי משיק סרטון נוסף בו הוא מתייחס להתבטאויותיהם של יאיר גרבוז ויהושע סובול נגד מנשקי המזוזות. "הם רוצים כאן מדינה בלי סממני יהדות, בלי קשר לאדמת אבותינו. מדינה כזאת כמו כל העמים"

author-image
בנט: "אני טיפש שמניח תפילין כל בוקר"
  פלאש 90

יו"ר 'הבית היהודי', השר נפתלי בנט, השיק סרטון חדש בו הוא מתייחס לציטוטים של אנשי הרוח, יהושע סובול ויאיר גרבוז, כנגד היהדות.

בנט ציטט את סובול כי "מי שמנשק מזוזות זאת בעיה שלו ושל משפחתו, והוא טיפש".

לדבריו: "פתאום הבנתי על מה הבחירות האלה – האם ישראל תמשיך להיות מדינה יהודית. יש כאן מערכה בין שתי תפיסות, בין שתי אליטות. יש אליטה ישנה, שבעה שמרגישה שגונבים לה את המדינה. אליטה שבו יכול לבוא אומן כמו גרבוז, בפני עשרות אלפי אנשים שמריעים לו, ופשוט ללכלך על כל מה שקדוש לעם ישראל, ואף אחד בקהל לא מחה. הם רוצים כאן מדינה בלי סממני יהדות, בלי קשר לאדמת אבותינו. מדינה כזאת כמו כל העמים".

עוד הוסיף בנט כי "לעומתם, יש ציבור ענק ונפלא שמחובר לשורשים היהודים שלו. שמבין שארץ ישראל שייכת לעם ישראל כבר 3800 שנה. ואני, כמו כל הציבור הענק הזה, אוהב את הארץ הזאת. ואני כואב שמוסרים ממנה אפילו סנטימטר. ואני לא מתבייש בזה".

"אני מניח תפילין כל בוקר, וכן אני מנשק מזוזות", אמר בנט, "ואני, כמו כל הציבור הזה, מתרגש בכל פעם בגן של הבת שלי כששרים 'התקווה'. ואני אוהב את החיילים שלנו בכל מצב, בלי להיות אובייקטיבי. נו, אני טיפש כזה, פרימיטיבי. וגם מי שקורא לנו קומץ, וגם מי שחושב שהוא-הוא ואין בלתו, הוא אח שלנו. אנחנו אחים, ירצו או לא ירצו".

"חברים", סיכם בנט, "על זה הבחירות – איזו מין מדינה אנחנו רוצים להוריש לילדים שלנו ולנכדים שלנו".

"אז "הקומץ" הזה הולך לנצח. היהדות הולכת לנצח. "הטיפשים", "הפרימיטיבים" ו"מנשקי המזוזות" הולכים לנצח. יהיה פה טוב".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
13 תגובות - 13 דיונים מיין לפי
1
לגבי החלק הראשון של המשפט אין חולק
מסכים | 11-03-2015 19:40
2
הו פתאום הוא הבין!!
שרה | 11-03-2015 20:02
פתאום הבין שאם לא ידבר על יהדות ומהר ילכו לו רבע מהמנדטים
3
אצל חנוך דאום אמר שמתפלל שיש לו זמן,,, ב"ה הלחץ מיחד
עמי | 12-03-2015 2:47
החזיר אותו בתשובה,,, רק יחד ננצח! הכל
4
דמגוג...גם אני ועוד אלפי מניחי תפילין
תתבייש... | 12-03-2015 6:32
מצביעים להרצוג....
5
אתה טיפש לא בגלל התפילין
יוני79 | 12-03-2015 18:27
אתה טיפש בגלל הגזענות, שנאת כל מי שלא כמוך, הפופוליזם והמילטנטיות הכללית שלך.
6
נשמע כאילו מצטט את עצמו
אני | 13-03-2015 9:54
כותרת מטופשת
7
השרשת יהדות
חוצפן | 15-03-2015 0:49
מה משנה אם אתה מניח תפילין או לא אם אתה מסוגל להשריש אכילת בשר וחלב ולא להתחרט עליו - הפסדת אותי כקול מבחינת התנהגותך גרבוץ לא טעה הוא כמוך
8
אתה אכן טיפש
חרדי שחרד ממך | 16-03-2015 9:31
כי אתה לא מבין למה אתה מניח תפילין, כי אתה לא מבין את המשמעות של זה. מבחינתך הדת היא משהו פוליטי ותו לא. אנחנו לא שוכחים לרגע איך בממשלה הקודמת אתה ביחד עם יאיר לפיד השחצן כיסחתם לנו החרדים את כל הקדוש והיקר לנו. אתה באמת טיפש כי אתה עושה דברים משמעותיים ופועל וחי אחרת מכך.
9
תגובות מתנשאות ומכוערות!
בנט אמיתי! תאכלו את הכובע! | 18-03-2015 0:08
ל 8 ואני חרדה מאנשים שמלאי שנאת חינם כמוך שרואים לעצמם דתיים או חרדים. מה אתה יודע על הידיעות של בנט בתורה ועל מה אתה מבסס את הדעות השקריות שלך? הוא לא כיסח כלום! הוא אמר את מה שהרבה רבנים אמרו - יש מתוך הבחורים שצריכים לשרת לא כל אחד בנוי לשבת וללמוד, אותם אלו ישתתפו וישאו גם בנטל. יש לכם בעיה איתו כי הוא מאחד את עם ישראל מה שאף רב חרדי אחר לא מצליח לעשות! אף תנועה חרדית לא הצליחה לעשות להביא כל כך הרבה מעם ישראל דתיים וחילונים תחת גג אחד. ולידיעתך הרבה חרדים הצביעו לבנט כי הוא אוטנטי ואמיתי! ולא מחפש כיסא כמו רובם שם. למס 7- מה זאת אומתרת לא מסוגל להשריש חלב ובשר? מי מסוגל לעשות את זה בכלל? זתכלס אף אחד לא מחזיר בתשובה זה בין השם והאדם! אפשר להאהיב שם שמיים או להיפך ובנט עושה את זה בגדול! כמו שאמרתי, תראה לי מפלגה בעלת מצד דתי נוספת שכל כך הרבה חילונים הצביעו עבורה, אין כזו ושס לא נחשבת שכי החילונים של שס הם שומרי מסורת. לא אמשים לעשנות לתגובות הבאות אבל זו שנאת חינם בהתגלמותה! שופ תגובה לא מביאה טיעון רציני רק קללות והשמצות חסרות שחר! לא נותר לי אלא לומר שאם אתם חושבים שהשם אוהב את ההתנהגות שלכם אתם טועים ובגדול! אין על בנט ותאכלו את הכובע!
10
אין על בנט?? את על סמים קשים?? הוא ליצן!
דתיה לאומית | 18-03-2015 21:02
יהודי אמיתי מצביע שמאל
11
כנססססס
הרב לוי חי | 19-03-2015 16:31
יש הלכה בתורה אסור לדיין לשמוע את טענותיו של אחד מבעלי הדין שלא בפני הצד שכנגד, שנאמר (דברים א): "שמוע בין אחיכם ושפטתם צדק". איסור זה נלמד גם ממה שנאמר (שמות כג): "לא תשא שמע שוא" אבל אם התכוון בנט שהוא טיפש שמניח תפילין ומנשק מזוזה'' הוא הפסיד את כל הפעמים שהתניח תפילין ונישק מזוזה. כך כתוב בהלכה. הפסיד הכללללללללל השאלה עם התכוון לכך או שסתם אמרו בשמו. ואם כך אמר הו בבעיה רציתית הגאווה שלו בשחקים השם יוריד אותו. שכח שמהשם יתברך נהיה שר ועשיר ומהשם משפיל גאים עד הארץץץץץץץץץ בקרוב אם חשב כך. הרב חי לוי
12
די די בנט השחצן קבלתה אתה רונצקי ושקד סטירת לחי מצלצלת
אתה לא מבין נגמרו הבחירות יאלה אתה חושב שהקב"ה | 22-03-2015 11:21
אוהב אנשים כמוך, לך לעבוד במקום להצהיר כל היום הצהרות בכל המקומות, שמעתה את הפרשן המדיני של גלי צה"ל בליל יום הבחירות עם קוולר, פרשן פוליטי מעולה ובמיוחד אתמול במוצאי שבת אמר שנכשלתה כישלון חרוץ עם 8 המנדטים שלך והיו צריכים להעיף אותך, סוף ציטוט, במקום קצת ענווה עוד חושב שמגיע לך 3 שרים ועוד משרד המשפטים, מי אתה בכלל תתקע סכין בגב לראש הממשלה בנימין נתניהו הנהדר שהראה לך ולדומים לך מי הוא ריבון עולם,הציונות הדתית לא הקריבה שום דבר כדברי בן דהאן, פשוט קבלה את עונשה מריבון עולם על חאט הגאווה, מצביעי ליכוד הבנו שאתה לא בדיוק מציאה גדולה שבכגל הזדמנות עושה תעמולת בחירות ובמיוחד בצוק איתן במקום לעסוק בעניני משרדך כל יום דרומה ירד וקיבל מהמתחזה לאיש מילואים אוי לבושה רבצ"ר לשעבר שנכנס לכינוסים סגורים כשלא גויס, ומהו מתחזה אם לא עברין עם קבלות וחושב שכולם יצביעו עבורו כך עשו סיבוב פראסה והפנו כולם את גבם לרבצ"ר לשעבר שהביא נוכלים כבנט ושקד שאוי לבושה איך ביישו ללא הרף את הציונות הדתית, אז מה אם אתה מניח תפילין ומיד לאחר מכן מצטלם כנער שעשועים עם צעירות בכל הזדמנות תפסיק לעבוד על כולם בהבלים ושוטויות כי ריבון עולם יודע כל הנסתרות למרות שרבים ראו את הצילומים המבישים אודותך ורונצקי שבלי בושה במצבע צוק איתן הוסיף חאט על פשע כשהצטלם בין שתי נשים בתלבושת לא צנועה כשציציותו לא נראות אוי לבושה ורק לקראת הפיימריז פתאום שוב החפש האדמור המהולל לאיזה צדקן מתועב, ככה לא מתבישים להתנהג נציגי ראשי הבית היהודי. בושה וחרפה במקום בנט רונצקי ושקד הייתי מתחבא והולך לדרכי וסוף לכל ההצגות הבזויות עד לזרה.
13
הבנת הנקרא והנשמע
מורה ללשון | 25-03-2015 12:55
בנט אמר את הדברים בציניות ובוודאי שלא איבד בכך את זכויותיו הרבות..נא לקרוא את הדברים בשנית ולא לצטט לאווים סתם.. ואם כבר לצטט אז מה אם "לא תשא שמע שוא, לא תלך רכיל, בצדק תשפוט עמיתך וכו'??!!!