אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נציג הרשימה הערבית: דאע"ש למדו מהציונים

בפאנל באונ' בר אילן אמר יו"ר מטה ההסברה של הרשימה הערבית המשותפת רג'א זערתה: "מאיפה דאע"ש למדו את הדברים האלה? תחפשו מה התנועה הציונית עשתה בשנת 48', מעשי האונס, הביזה, הרצח, הפשעים שבוצעו גם כאן באזורים האלה, אותם הדברים אחד לאחד"

נציג הרשימה הערבית: דאע"ש למדו מהציונים
  חמאס הוא לא ארגון טרור. זערתה (צילום מסך)

בחירות 2015. אחרי ההחרמה של נציג המחנה הציוני עמוס ידלין את הפאנל באוניברסיטת בר אילן בגלל נוכחות ברוך מרזל, היה גם כנס עם אמירות חריגות של יו"ר מטה ההסברה של הרשימה הערבית המשותפת רג'א זערתה.

על השאלה איך החמאס מוגדר כארגון טרור בכל העולם, ואילו ברשימה המשותפת הוא אינו מוגדר כך?

קודם כל אני שמח שאתם מתחשבים במה חושב העולם, העולם חושב שבשטחי 67' צריכה לקום מדינה פלסטינית, ואי אפשר שבצורה סלקטיבית לחשוב מה העולם רוצה ומה הוא לא רוצה. היום בגלל המדיניות של ראש הממשלה נשארו לו שתי ידידות, מיקורנזיה ושרה נתניהו, ולגבי השנייה אני לא בטוח." כאן נשמעו צעקות בוז מהקהל עם קריאות "תענה לעניין".

אני שואל, מאיפה דאע"ש למדו את הדברים האלה? תחפשו מה התנועה הציונית עשתה בשנת 48', מעשי האונס, הביזה, הרצח, הפשעים שבוצעו גם כאן באזורים האלה, אותם הדברים אחד לאחד.

צפו בכנס בבר אילן

(באדיבות אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת בר אילן)

כאן התפרץ ח"כ זאב אלקין ואמר, "שימו לב דבר מעניין, ידלין לא מחרים אותו, הוא מחרים את מרזל".

אני אומר כי אנחנו ברשימה המשותפת הוצאנו לפחות שתי הודעות לעיתונות, שדאע"ש היא השותף האסטרטגי של מדיניות סרבנות השלום של ממשלת ישראל.

ואתה לא אומר כלום על החמאס?

יש ניסיון לחלק בין האסלאם הקיצוני לבין האיסלאם. זה (דאע"ש) הוא לא האסלאם. אם זה יהדות (מצביע על מרזל), אז זה האסלאם. זה לא האסלאם, האסלאם האמיתי הוא אסלאם של רחמנות וקבלת האחר.

אז התשובה הוא ארגון טרור, כן או לא?

לא. עם שהוא תחת כיבוש יש לו זכות להתנגד לכיבוש, זה נכון כאן ובכל מקום.

ממטה ההסברה של יחד נמסר "פרצופה האמיתי של הרשימה הערבית נחשף במלואו. מסתבר שאנשי הרשימה הערבית כולה מסכימים בגלוי או בסתר עם זועבי שמתנגדת לקיומה של מדינת ישראל. אנו קוראים ליועץ המשפטי לממשלה לחקור את ההתבטאות המסוכנת הזו. אסור למדינת ישראל להבליג בשום פנים ואופן על השוואה שכזו".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
איך מרשים למחבלים הזבלים האלו להיות בכנסת?
אוראור | 25-04-2017 17:36
בכלל - למה ציפיתם מהנבל הזה שהוא מחבל בעצמו - שיגיד דברים אחרים? למה ראיינתם אותו בכלל?