אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בן ארי הזכיר ללימור לבנת את מה שהיא שכחה שעשתה

במהלך דיון בכנסת שעסק במכתב האומנים נגד הופעות בתיאטרון בעיר אריאל גינתה שרת התרבות לימור לבנת, את מחאתו של ח"כ מיכאל בן ארי, שהפריע במהלך הצגה בתיאטרון הקאמרי בתל אביב, לפני כחודשיים. בן ארי לא נשאר חייב והזכיר לשרה כי גם היא עצמה "פיצצה" הצגה לפני עשרים שנה.

בן ארי הזכיר ללימור לבנת את מה שהיא שכחה שעשתה
  שכחה. השרה לימור לבנת (פלאש90)

במהלך דיון בכנסת שעסק במכתב האומנים נגד הופעות בתיאטרון בעיר אריאל גינתה שרת התרבות לימור לבנת, את מחאתו של ח"כ מיכאל בן ארי, שהפריע במהלך הצגה בתיאטרון הקאמרי בתל אביב, לפני כחודשיים.

בן ארי לא נשאר חייב והזכיר לשרה, כי היא עצמה הפריעה להצגה בשם "סנדרום ירושלים" לפני  כעשרים שנה בתיאטרון הבימה. הוא הדגיש שלעומת המחאה שלו ליבנת התפרעה בתיאטרון כאשר אנשי אבטחה נאלצו לגרור אותה בכח מהאולם.

לדבריו על אף שבהבימה והקאמרי עולות הצגות, הפוגעות במכוון בערכים הלאומיים והיהודים המקודשים לציבור הרחב במדינת ישראל, הוא לא הגיע לשם לפני כן. אלא רק עכשיו "כששחקני התיאטרון החליטו להיות גם פוליטיקאים שרוצים לגרש יהודים מביתם הם קראו לפוליטיקה להיכנס אליהם."

בן ארי הוסיף ואמר: "כיוון שהתיאטרון הפך להיות פוליטי ומי שמגן עליהם זה דב חנין מחד"ש וחיים אורון ממרצ, אני מציע שהמימון לגוף הפוליטי הזה שנקרא תיאטרון יתקבל מכספי מימון המפלגות של מר"צ וחד"ש".
 
שרת התרבות בחרה שלא להתייחס לדברים.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
בן ארי אין עליך
אברהם | 11-11-2010 19:28