אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

אריה דרעי: מוכן לשבת עם לפיד בממשלה

יו"ר ש"ס אריה דרעי, אמר היום בראיון כי לא יפסול חיבור בין ש"ס ליש עתיד בממשלה הבאה. "אין לי בעיה אישית עם יאיר לפיד. עשינו סולחה לפני כמה חודשים ואני אהיה מוכן לשבת איתו בממשלה"

דרעי: מוכן לשבת עם לפיד בממשלה
  יישב עם לפיד בממשלה. דרעי (פלאש90)

יו"ר ש"ס אריה דרעי מתחיל להכין את השטח לקראת כניסה לממשלה במשותף עם סיעת 'יש עתיד'.

הבוקר (ג') אמר דרעי בראיון לאולפן ynet, כי אינו פוסל ישיבה משותפת עם לפיד: "אין לי בעיה אישית עם יאיר לפיד. עשינו סולחה לפני כמה חודשים ואני אהיה מוכן לשבת איתו בממשלה. להבדיל ממנו אני לא פוסל אף אחד".

צפו בראיון עם דרעי

(צילום: אבי חי וניצן דרור Ynet)

בתגובה לדברים אמר לפיד, "אין רומן מתפתח בינינו לבין ש"ס. עשינו סולחה ברמה האישית, הייתה בינינו מריבה ברמה האישית. אני לא מתלהב מהרעיון שעבריינים מורשעים יישבו בממשלת ישראל אבל אנחנו לא פוסלים אף אחד".

לפיד הבהיר ש"כל עוד השוויון בנטל נשמר, אין לנו בעיה לשבת עם אף אחד. אגב, יש לי יותר בעיות היום עם הנושאים של שוויון בנטל עם מפלגת העבודה מאשר איתם. אני מזכיר לך בזמן ההצבעה על השיוויון בנטל ולדראון עולם נזכור להם את זה, יושבת מפלגת העבודה בחוץ באולם אחד, דרעי מחבק את בוז'י, אומר 'ראש הממשלה שלי', והם לא מצביעים. כי מה, מפלגת העבודה נגד גיוס חרדים ונגד היציאה שלהם לעבודה?".

 

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
דרעי יהיה מוכן לשבצ=ת גם עם השטן-תמורת כבוד שררה וממון!
גימי-יהודי מיהודה | 20-01-2015 16:22
2
דרעי יהיה מוכן לשבת עם כל אחד בממשלה
!!! | 20-01-2015 16:33
העיקר לשבת בממשלה (ולבחוש ולרקוח מי יודע מה) השאלה עם כל אחד יהיה מוכן לשבת איתו.
3
ביזיון
יובל | 20-01-2015 18:10
מה לפיד ודרעי לא עושים רק כדי להכשיר אחד את השני ולשבת יחד ליד שולחן הממשלה. בושה וכלימה. לא ייאמן. הציבור אינו מטומטם.
4
הטמטום הכתום!
freebird | 20-01-2015 18:24
תקשיבו לי טוב חבריי למחנה. אין לנו להלין אלא על עצמנו. אנחנו כל כך עסוקים בשנאת דרעי ובחיבוק של אלי ישי (שאין לו שום סיכוי לעבור את אחוז החסימה) שאנחנו דוחפים את שס ואת מצביעה לזרועות הרצוג. בקרב הספרדים מתחילה להתגבש תעודת זהות פוליטית שאומרת ששטחים תמורת שלום זה צוואת מרן. שס הולכת לשבת עם הרצוג ובצדק לשיטתה. הימין זרק אותה ואת המנהיג הבלתי מעורער שלה לכלבים ועכשיו עוד יאשים אותם בבגידה בבוחרים אם ימסרו שטחים. טמטום שאין כדוגמתו.
5
דברי קדשו של מרן הרב עובדיה יוסף ז”ל, מנהיגה הרוחני
| 20-01-2015 22:17
דברי קדשו של מרן הרב עובדיה יוסף ז”ל, מנהיגה הרוחני של ש”ס, שאיים כי אם תתקבל לאחר הבחירות החלטה על גיוס בחורי הישיבות, יגיבו החרדים בירידה מהארץ. “נצטרך חס ושלום לעזוב את ארץ ישראל, לנסוע לחוץ לארץ”, “מרחפת עלינו גזירה קשה, “גיוס בני הישיבות”, אמר הרב יוסף למתפללים בבית הכנסת בבניין מגוריו בירושלים, בסוף תפילת שחרית, לפני כמה שנים. “אשרי מי שעמלו בתורה ועושה נחת רוח ליוצרו ורוצים לבטל את הנחת רוח הזה. (אנחנו) מוקפים שונאים, מוקפים אויבים, והרשעים האלה שונאי התורה, כל זה לא אכפת להם, רוצים לגזור גזירות עלינו, גזירות קשות ורעות. בצרה גדולה אנחנו. התורה בסכנה, מתי יהיו תלמידי חכמים, אם מגייסים אותם לצבא? רבותי, אנחנו בצער גדול, סכנה גדולה, תחוסו על בניכם, תחסו על בני בניכם שיעסקו בתורה. איך זה יהיה, יילך מידינו, נצטרך חס ושלום לעזוב את ארץ ישראל, לנסוע לחוץ לארץ, לחכות שהשלטונות ייתנו לנו, ישחררו לנו את בני הישיבות”. ככל הנראה מקורם של דברי הרב יוסף ז”ל, שהובאו באתר “כיכר השבת”, בהוראה המפורסמת של “גדול הדור” הליטאי המנוח, מרן הרב אליעזר מנחם שך ז”ל, שבקיץ 1988 אמר: “אם תהיה גזירה על עולם הישיבות לא יישאר אף בן תורה בארץ ישראל”
6
אריה דרעי מנהיג אמיתי
דתי | 21-01-2015 14:25
אריה דרעי מוכן למחוק כל שיקולי אגו כאלה ואחרים והכל למען הציבור למען השכבות החלשות למען עולם התורה לבנתיים מי שהיה אח של לפיד ופגע קשות בשכבות החלשות ומחק את קצבאות עולם התורה זה בנט אריה דרעי מנהיג חברתי אמיתי! לא סתם שס היא המפלגה היחידה שיש בה את כל גווני הקשת דתיים חרדים מתיישבים ערבים דרוזים בדואים כולל כולם כולם כי שס באמת דואגת לכולם !
7
האם הוא גם מוכן לחלל שבת? או לגייס בני ישיבה?
| 21-01-2015 20:06
לאן צריך לשלוח בחור שמתקשה קצת במסגרת? לחזו”א 5 ! מיהו הצבא הציוני המיני העמלקי הלזה שמרבית העם נסוב סביבו ומנשק ומתגפף עם האליל הלזה??? מיהו ומה הוא הנחש העכזרי הכופרים בשם ותורתו = צה”ל הצבא הציוני הממונה על “ע-י-כ-ו-ב” משיח בן דוד ובנין ביהמ”ק הצבא הציוני הממונה לשמור ולהגן על מלכות המינות הצבא הציוני הממונה להגן על המרד נגד הקב”ה ותורתו הקדושה הצבא הציוני הממונה להגן על המרד נגד חז”ל הקדושים נבג”מ הצבא הציוני הממונה להגן ולשמור ולשמר את העבודה הזרה בארץ-ישראל, בשם העם היהודי “ישראל”, רחמנא ליצלן הצבא הציוני הממונה להגן ולשמור על מלכות השמד הכחש והכפירה הציונית הצבא הציוני הממונה על שמירת והגנת התפשטות האפיקורסות בעולם ובמיוחד בקרב העם היהודי הצבא הציוני הממונה על הגנת ושמירת המשכיות שריפת נשמות ילדי בני ישראל בקופה מלא זונות, אפיקורסות, משכב-זכר, ושמד-הציוני הצבא הציוני הממונה על הגנת ושמירת המשכיות חילולי השבת בפרהסיא בארעא קדישא הצבא הציוני הממונה על הגנת ושמירת המשכיות מכירת חמץ בפסח והחטאת הרבים בבל יראה ובל ימצא הצבא הציוני הממונה על הגנת ושמירת המשכיות החזקת מוסדות התורה על ידי מינים וכופרים ציונים ימ”ח הצבא הציוני הממונה על רציחה והתגרות באומות העולם והעלאת חמת האומות הבוערת לפגוע ביהודים (ובפרט בחרדים) בכל מקום בעולם, על פשעי הצבא הציוני הצבא הציוני הממונה על התפשטות והמשכיות ההסתה וההדחה הציונית בארה”ק ובעולם “הצבא הציוני הממונה על הגנת ושמירת המשכיות האנטיסמיטיזום בעולם, כדי להקרא “מצילים הצבא הציוני הממונה על המלחמה בגזירת הגלות, גזירת עליון שנועדה לטובה ולפיזור העם הקודש בארבע פאות הארץ לכפרתם והצלתם הצבא הציוני הממונה על המלחמה למען עיכוב הגאולה השלימה ופדות נפשינו הצבא הציוני הממונה המשך קיום חורבנה ושממתה של ירושלים עיר הקודש ,תבנה ותכונן במהרה בימינו אמן הצבא הציוני הממונה על הגנת ושמירת חזונם של הציונים הכופרים, להפוך את עם ישראל לעם גויי לאומי נכריי ככל גויי הארץ הצבא הציוני הממונה על הגנת ושמירת המשכיות חילול וביזוי כל הקדוש לעם הקדוש, עם ישראל הצבא הציוני הממונה על המלחמה בשלוש שבועות חמורות שהשביענו הקב”ה, לכפרתינו הצבא הציוני הממונה על הגנת ושמירת המשכיות חילול קדושת ארץ-ישראל הצבא הציוני הממונה על חילול שנות השמיטה בארץ-ישראל הצבא הציוני הממונה על הגנת ושמירת הזימה,הפריצות, פרסומי השחץ, והפריצות והתערובת בארץ ישראל הצבא הציוני הממונה על הגנת ושמירת המשכיות הפקרת מרבית בנות בני ישראל לזנות ברבים ופריצות הצבא הציוני הממונה על הגנת ושמירת המשכיות ביזוי התורה הקדושה וההלכה, רחמנא ליצלן הצבא הציוני הרשעה המשומדת, (שלוחי רח’ חזון איש) הממונה על הגנת ושמירת המשכיות קיום המינות, ע”ז, גילוי עריות, ושפיכויות דמים, בארה”ק, רח”ל קצרה היריעה מלהכיל את גודל הרב ולא ישוער של עוונותיהם הרבים של הציונים ימ”ח, ביח עם אנשי ב”ב, גדול עוונם מנשוא, ד’ יצילינו, ועוד מעיזים טיפשים, רבים מאוד מאוד מקרב המחנה (פלג בני ברק) כאילו שהם שומרי התורה והמצוות, לרקוד והלל סביב העגל הזהב הלזה, “צה”ל” הטמא, = צרה היא לישראל, מרוב שכרותם מן הציונות הארורה עד דלא ידע רח”ל, יה”ר שד’ יתברך ינקום נקמתינו בציונים הארורים הנואפים!, וד’ ישיב להם גמולם בראשם על הרעה אשר גמלונו, להשמדם עדי עד בקרוב ממש, ובא לציון גואל, אכי”ר