אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

דידי הררי הצטרף לקמפיין הליכוד: "מאמין בנתניהו"

איש הרדיו ומגיש הטלויזיה ישמש כיועץ בכיר בקמפיין הבחירות של הליכוד וילווה. "אין ספק שנתניהו הוא המבוגר האחראי שצריך להוביל את מדינת ישראל"

דידי הררי הצטרף לקמפיין הליכוד: "מאמין בנתניהו"
  צילום מסך

איש הרדיו ומגיש הטלוויזיה, דידי הררי, הצטרף לקמפיין הבחירות של הליכוד וישמש כיועץ בכיר. בחודשים הקרובים הררי ילווה את הצוות הבכיר המנהל את הקמפיין ויתרום מנסיונו.

דידי הררי (56) אמר: ״החלטתי להצטרף כיועץ דווקא לקמפיין הליכוד כי אני מאמין בדרך של הליכוד ובמנהיגותו של ראש הממשלה נתניהו".

לדבריו: "במציאות שבה אנו חיים, אין ספק שנתניהו הוא המבוגר האחראי שצריך להוביל את מדינת ישראל אל מול האתגרים העצומים הניצבים בפנינו".

בתוך כך, מוקדם יותר יו"ר ועדת הבחירות של המפלגה, השופט בדימוס מנחם נאמן, קיבל את ערעורה של סגנית שר התחבורה, ציפי חוטובלי, והורה לתקן את תוצאות ההצבעה ולהוסיף קולות שלא הוקלדו לטובת חוטובלי. ביום שישי פרסמנו בסרוגים כי לאחר בדיקה נוספת של הקלפיות שעמדו במוקד הדיון ועדת הבחירות של הליכוד, חוטובלי גברה על דיכטר בפער של 11 קולות.

כזכור, התוצאות הראשונות של הבחירות הראו כי דיכטר גובר על חוטובלי בכ-700 קולות, לאחר מכן נתגלו מספר קלפיות שלא נספרו, ואחרי ספירתם נקבע כי דיכטר גבר על חוטובלי ב – 55 קולות בקרב על המקום ה-15 בפריימריז שמוביל למקום ה-20 ברשימה הכללית. לאחר ששני הצדדים ערערו, ואחרי שוועדת הבחירות סיכמה מחדש את כל הקלפיות שהצדדים טענו כי מצאו בהן ליקויים, התברר כי חל מהפך ברשימה וכי חוטובלי היא שתזכה למקום ה – 20 על חשבון דיכטר שנדחק למקום ה-26 ברשימה הכללית. ראוי לציין כי ההפרש בין המקומות נוצר מכיוון שהמקומות שביניהם משוריינים לנציגי מחוזות ומגזרים.

בקביעת ועדת הבחירות ניצחה חוטובלי בפער של 32 קולות וסיימה במקום ה-15 בפריימריז בעוד דיכטר במקום ה-16. ולכן חוטובלי במקום ה-20 ודיכטר במקום ה-26.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
סחתיין על האומץ!
כל הכבוד | 19-01-2015 19:01