המורים של החמ"ד הצילו את המדינה - סרוגים

המורים של החמ"ד הצילו את המדינה

זרעי החינוך האמוני שנזרעו לפני דורות, השתכללו יותר ויותר עם השנים, ולימדו את הילדים אמונה בתורת ישראל, עם ישראל וארץ ישראל; אמונה במדינת ישראל; אמונה בכך שיהיה טוב; אמונה שיש א-לוהים

author-image
המורים של החמ"ד הצילו את המדינה
  (באדיבות: הקריה האקדמית אונו)

בימים אלו של סוף שנת הלימודים, מזדמן לי להשתתף בישיבות סיכום של צוותים חינוכיים במערכות הגן, היסודי והתיכוני של החמ"ד ודומיו. בכל מקום אני מתחיל את דבריי באמירת תודה למחנכים ולמחנכות: "תודה רבה לכם. אתם בין הגיבורים הגדולים של המלחמה הזו".

אנשי החינוך הם גיבורי מלחמה לא רק בגלל שכל המורים בין מילואים למילואים, וכל המורות כל הזמן במילואים – אלא בעיקר שהם חינכו את הדור שהציל את המדינה. יש השגחה א-לוהית שמלחמה זו פרצה עכשיו ולא לפני עשרים שנה למשל. בעשרים שנה הללו צמח דור חדש של נערים ונערות, גיבורים וגיבורות, אריות ולביאות שהצילו את המדינה. ההערכה היא ששבעים אחוז (!) מן הנופלים הם בוגרי המערכות הללו.

זרעי החינוך האמוני שנזרעו לפני דורות, השתכללו יותר ויותר עם השנים, ולימדו את הילדים אמונה בתורת ישראל, עם ישראל וארץ ישראל; אמונה במדינת ישראל; אמונה בכך שיהיה טוב; אמונה שיש א-לוהים. למרות הנדסת תודעה תרבותית ותקשורתית שלא הייתה כמותה מימי הקומוניזם – מתברר שיש משהו חזק יותר, קוראים לזה נשמה; והיו מורים ומורות שדאגו להשקות ולטפח את הזרע הזה, וכעת אנו קוצרים את הפירות.

המערכות האמוניות הולכות לגדול עוד יותר לשנת תשפ"ה. כבר עכשיו רוב ילדי ישראל לומדים בחינוך דתי-מסורתי על הרצף. זו הסיבה שאנו הולכים לנצח את המלחמה הנוכחית ואת מלחמות העתיד. הרע יעבור. הטוב יתגבר. בעזרת ה'

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
ליצנות לשמה
ליצנות לשמה | 25-06-2024 14:47
האם המורים האלו מקפידים על כובע וחליפה כל הזמן? האם האם מקפידים על אכילת בשר רק בהכשר המהודר של פאר הכשרות? אם לא אין תורתם כלום וכל חינוכם ריק. ליצנות ותו לא
2
בשורת פאר הכשרות היא הגדולה מכל
יותם | 25-06-2024 20:26
ציבור כולו בהמוניו דורש חד משמעית רק פאר הכשרות. גם חילונים מצביעי מרץ הרוצים להימנע מהטמטום באכילת מאכלות אסורים. רק הבשר הזה באמת כשר וגם הרבה יותר טעים אומר נ. מהנדס מרמת השרון. ג. עקרת בית מהמגזר המסורתי: כל עקרות הבית המגזר מדברות רק על דבר אחד - בשר של פאר הכשרות. כולנו קונות רק אותו ומתלהבות ממנו. נ..עקרת בית מהמגזר המסורתי - לפני שבעלי הולך לכדורגל תמיד אומר לי להכין לו בשר אבל רק של פאר הכשרות. בזכות אכילת בשר כשר באמת, נזכה אנחנו לנצח בכדורגל הוא אומר. ג. שדכנית ידועה בציבור הדתי לאומי: השאלה הראשונה שהורים שואלים אם בבית נכנס רק פאר הכשרות? אם לא הם לא שומעים! כל איש בציבור הדתי לאומי יודע אם לא נכנס לביתו רק פאר הכשרות לא יוכל להוציא את ילדיו לשידוכים.
3
נבדוק מה הביאו לנו המורים של החמד?
הגאון מרמלה | 25-06-2024 20:56
הביאו לנו את סמוטריץ שהורס את הכלכלה ומפנה כספים אך ורק להתנחלויות הביאו לנו את בן גביר חסיד כהנא שמעולם לא היה כל כך חוסר ביטחון במדינה כמו בתקופת כהונתו הביאו לנו את עמיר, גולדשטיין, סגל האב, בן אוליאל ועוד עשרות בני בליעל דומים. אז לא, הדרך הזו של הציונות הדתית מובילה להשמדת המדינה.