סוויפט נגד בראון: הסאגה המתמשכת חוזרת לכותרות - סרוגים

סוויפט נגד בראון: הסאגה המתמשכת חוזרת לכותרות

סדרת דוקו חדשה שתעלה בערוץ דיסקוברי פלוס, תעקוב אחר הסכסוך שהסעיר את עולם הבידור: "טיילור סוויפט נגד סקוטר בראון"

author-image
סוויפט נגד בראון: הסאגה המתמשכת חוזרת לכותרות
  (Kathy Hutchins | שטארסטוק)

ערוץ דיסקוברי מפיק סדרה חדשה שתעקוב אחרי הסכסוך שמסעיר את עולם הבידור. הסרט יתעמק במקורות להתפתחות המשבר שהתחיל ביוני 2019 כאשר Big Machine Records, מכרה את הזכויות על ששת האלבומים הראשונים של טיילור סוויפט, למנהל האומנים סקוטר בראון, בעסקה של 300 מיליון דולר. העסקה שכזכור עוררה את זעמה של סוויפט, הובילה לדם רע והתנגשות פומבית בין השניים.

סדרת הדוקו החדשה שתקרא "טיילור סוויפט נגד סקוטר בראון: דם רע", מבטיחה לספק מבט מעמיק על שני הצדדים של המחלוקת. הסדרה תיבחן את טענותיה של סוויפט כי המכירה נעשתה ללא ידיעתה וכי נמנעה ממנה לאחר מכן היכולת לרכוש את התמלוגים שלה. מנגד, הסדרה גם תבחן את הקביעה של בראון, שסוויפט סירבה להשתתף במשא ומתן ובמקום זאת הסיתה את קהל המעריצים שלה נגדו, מה שהגביר את הריב הציבורי.

הסדרה מספקת חקירה מעניינת המתעמקת במורכבויות של; זכויות מוזיקה ודינמיקה מגדרית בתעשייה, וכוללת תובנות של מומחים משפטיים עיתונאים ותומכים של סוויפט ושל בראון כאחד. סוויפט, שחתמה על חוזה תקליטים חדש עם Republic Records בנובמבר 2018 לאחר שפג תוקפו של החוזה עם -Big Machine, הקליטה מחדש את אלבומיה הקודמים כדי להחזיר את השליטה בזכויות המוזיקה שלה. הסדרה התיעודית אמור לעלות לאוויר בחודש יוני בבריטניה ובאירלנד בערוץ Discovery+.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו