מה משותף בין ח"כ, עיתונאי, סוכן מכירות ואתם? - סרוגים

מה משותף בין ח"כ, עיתונאי, סוכן מכירות ואתם?

לימוד גמרא ביומי! זה פשוט וקל, לימוד נעים, מזמין, נגיש, והכי חשוב, לימוד גמרא בשפה הכי מדוברת שיש, הכי עכשווית שיש, פשוט להבין גמרא עם ביאור סוחף ומרתק בעברית מדוברת!

author-image
מה משותף בין ח"כ, עיתונאי, סוכן מכירות ואתם?
  באדיבות המצלם

חג השבועות בפתח, חג מתן תורה, כל אחד מאיתנו עסוק, כל אחד מאיתנו מנסה לעשות ככל יכולתו בשביל עם ישראל, זה בעיתונות, זה בכנסת, זה בבית וזה בעבודה היומיומית שלו.

בסוף את כולנו מעניין להיות חלק ממשהו גדול, חלק ממשהו מאחד, ובאמת אנחנו משתדלים בזה. 

אבל כשמגיע חג השבועות כל אחד יכול למצוא את עצמו עם השאלה, האם עשיתי מספיק בשביל הלימוד תורה של עצמי? האם ניצלתי את הזמן, האם לקחתי זמן אבוד והפכתי אותו לזמן לימוד?

כשהיינו בישיבה בקרית שמונה או בבית אל בקרני שומרון או ביצהר, היינו לומדים גמרא, היינו מנצלים את הזמן, אבל מה עם כל הזמנים הקטנים האלה שאין לך ספר זמין לידך? אתה יודע, בנסיעה, בהליכה, בסתם זמן שאתה תקוע בלי ספר, מה אז?

אם נספור את הזמנים האלה נגיע לשעות ימים שבועות ושנים, מספר ענק של דקות ושעות שאפילו אם היינו לוקחים עשירית מהזמן הזה ולומדים את הדף היומי, היינו מסיימים ש"ס, נכון?

אז מה אני אומר? שבדיוק בשביל זה השקעתי יותר משלוש מיליון שקל, עם סוללה של כותבים מוכשרים, וסוללה של מפתחי על, בליווי עמוק של פסיכולוגים ורבנים מהשורה הראשונה, כאלה שגם מבינים בנפש האדם וגם אלופים בחווית משתמש ברמה הכי גבוהה שיש!

לכניסה לפלטפורמה הכי מדוברת בגמרא – לחץ כאן >>

והבאתי לעולם את הפלטפורמה הייחודית שתעזור לך, לחבר כנסת, לעיתונאי, לסוכן מכירות או לכל אחד אחר במגזר להפוך זמן אבוד לזמן לימוד!

כן זה יכול להיות משותף לכולם, עיתונאי, חבר כנסת, מנעולן, עורך דין, סופר סת"ם, מפקד צוות בדובדבן, או כל אחד אחר!

אני חושב שאם תשאל, כל בן אדם שלישי ידע להגיד לך כמה יומי יכול לעזור לך בלימוד גמרא! היום זה כבר ברור, אם אתה רוצה ללמוד דף היומי, בצורה איכותית וטובה, יומי זה המקום!

לימוד גמרא ביומי! זה פשוט וקל, לימוד נעים, מזמין, נגיש, והכי חשוב, לימוד גמרא בשפה הכי מדוברת שיש, הכי עכשווית שיש, פשוט להבין גמרא עם ביאור סוחף ומרתק בעברית מדוברת!

אני בטוח שיש לכל אחד במגזר שיעורים שהוא משתתף בהם, הספקים לימודיים, לבד בחברותא או בקבוצה, אבל הכלי הזה שעוזר לעובד סוציאלי ברמת גן, או לטכנאי חמצן בחיפה, למזכיר ביצהר, לראש ישיבה של 7 ישיבות בנתינה, יכול לעזור לך גם לך!

אחי, זה לא משנה מה אתה חושב על הרמה הלימודית שלך, ואם אתה מיואש מעצמך או לא, ביומי זה לא דומה לשום דבר אחר שהכרת, ביומי יש לך את הכלים להצליח! ללמוד גמרא ביומי, זה כמו לקרוא סיפור!

ביומי תוכל לסיים דף אחרי דף, מסכת אחרי מסכת, בקלות ובכיף. יומי זה לימוד בחוויה אחרת לגמרי!

לכניסה לפלטפורמה הכי מדוברת בגמרא – לחץ כאן >>

בביאור של יומי לא תראה השואל פרה מחבירו ושאל בעליו עמו, בביאור אתה תראה, אדם שלווה רכב מהחבר וביקש מהחבר לבוא ולעזור לו בהתנדבות מלאה, אתה קולט? גמרא בעברית 2024 זה יומי!

הסוללה של הכותבים שלנו נבחרה מתוך יותר ממאתיים כותבים, אנחנו מקפידים להוריד הכל לגובה העיניים, שהגמרא תהיה מובנת, שהגמרא באמת תהיה מוסברת, בשפה הכי עכשווית שיש!

אז מה משותף לכולם?

זה לא רק עוזר מבחינת ניצול הזמן, ושהלימוד הוא מתוך הנייד שנמצא כל הזמן עליך, זה לא רק שיומי תמיד זוכר איפה אתה נמצא כך שאתה יכול לעשות כמה דקות לימוד בבוקר ואחר כך להמשיך בדיוק איפה שעצרת בצהריים, בהמתנה לפגישה, ואחר כך להמשיך שוב מאיפה שעצרת בערב, הוא גם יודע לעבור מהנייד למחשב, ומהמחשב לנייד, זה לא רק זה.

ביומי יש סוללה של חידושים טכנולוגיים מהשורה הראשונה, יומי יודע לפדבק אותך, הוא אומר לך כמה נשאר לך להגיע ליעד, עוקב אחרי ההספקים שלך, ואם צריך הוא גם אומר לך מה אתה צריך להשלים וכמה. 

הוא נותן לך נקודות הוא מוסיף לך מוטיבציה, הוא גם נותן לך אפשרות לכתוב חידוש אישי משלך, לשתף את החברים בחווית הלימוד שלך, הוא גם יודע לשאול אותך שאלות כדי לוודא שאתה באמת מבין את הדף, שאלות קלילות כאלה שרק בשביל לשמוע את הצליל של התשובה הנכונה שווה לך לענות נכון…

לכניסה לפלטפורמה הכי מדוברת בגמרא – לחץ כאן >>

אפשר לומר שברוך השם, יומי הוא הווייז של הגמרא, לקחנו את העומק של הטכנולוגיה לשירות הגמרא!

הוא גם יודע לאפשר לך למצוא חברותא מכל מקום בעולם, בכל רגע נתון, ולעשות לך שיחת ווידאו ושיחת אודיו, אם תרצה הוא יתן לך להפוך את הלימוד שלך לשידור חי, או ללימוד בקבוצה.

יומי מאפשר לך לדעת את הגמרא בצורה מהירה, הכי מהירה שיש היום, מתוך הבנה מקסימלית, הכי מקסימלית שיש היום, לדוגמא, על כל כלל בגמרא הוא יתן לך אם תרצה את ההסבר המלא, על כל מושג הוא יתן לך את ההסבר המלא, הוא יספר לך בצורה סוחפת ומרתקת מי זה תנא אמורא או דמות תנכית כזאת או אחרת.

הוא מתאים לכל הגילאים ולכל סוגי האנשים בכל רמות הלמידה, ביומי כל אחד מרגיש בנוח, יומי זה פשוט תענוג ללמידה, כיף, זמין, נגיש, נמצא לך בכיס והדבר שהוא יודע לעשות, זה לגרום לך להתמיד וללמוד!

באופן אישי זה מה שאני ממליץ לך לעשות בערב חג השבועות: ללחוץ על הלינק הזה, לראות מלא אנשים שמדברים על מה יומי עשה להם ואיך הוא שינה להם את החיים, ופשוט להירשם ליומי.

כן, לעשות את הצעד הכי נכון, אתה תהנה ברמה לא רגילה, אני מבטיח לך, איך אני יודע אתה שואל? כי ביומי יש המון אנשים מהמגזר, שהופכים זמן אבוד לזמן לימוד, בכיף שלהם בקצב שלהם, בלי לחץ, ועם הרבה הרבה הנאה!

הרב שמואל אליהו התפעל מאוד, ואמר בהתבטאות נדירה: "יומי זה אתר נפלא, הלימוד המעקב ההתפתחות, פשוט דבר נפלא, אשריכם, אשריכם, אשריכם, מרבה תורה מרבה חיים, חיים לעצמו, חיים לביתו, וחיים לכל העולם כולו"!

אני מזמין אותך, אני מזמין את חבר הכנסת, את העיתונאי, ואת סוכן המכירות ואת כל אחד אחר, פשוט להתחבר לגמרא בצורה חדשה עכשווית ומרתקת, להמשיך עם המאבק מול הצוררים בכל הכוח, עד לניצחון המוחלט, לא פחות! ולשאוב בין לבין כוח ביומי מהגמרא הקדושה!

שלימות הארץ, שלימות העם, ושלימות התורה! נעשה ונשמע, קודם מפרקים, אחרי זה מיישבים! בארץ מול האוייבים, ובגמרא מול הסוגיא!

לכניסה לפלטפורמה הכי מדוברת בגמרא – לחץ כאן >>

סומך עליך, ומחכה לך בפנים 

הרב שניאור כהן מנכל ומייסד יומי!

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
הגזמה פראית
שוטנשטיין | 10-06-2024 8:07
אחרי מתיבתא ושוטנשטיין אין משהו מיוחד להוסיף