הנכה שתקף את ביטן: "הוא אינו איש תרבות לכן דיברתי אליו בשפה כזו"

הנכה שתקף את חבר הכנסת דוד ביטן, וכינה אותו"שקרן", "נוכל" ו"מאפיונר", התייחס לתקרית עם חבר הכנסת וטען כי דיבר לביטן בצורה מבישה מכיוון שהוא אינו איש תרבות, לטענתו, ולכן דיבר אליו בשפה כזו

אמנון בן אטף, הנכה שתקף הבוקר (רביעי) את יו"ר הקואליציה, חבר הכנסת דוד ביטן, וכינה אותו"שקרן", "נוכל" ו"מאפיונר", התייחס לפני זמן קצר לתקרית עם חבר הכנסת וטען כי דיבר לביטן בצורה מבישה מכיוון שהוא אינו איש תרבות, לטענתו, ולכן דיבר אליו בשפה כזו.

"דיברתי מדם ליבי, אמרתי דבר שנמצא אצלי בבטן כבר הרבה זמן. מכל חברי הכנסת ואנשי הציבור, ביטן הוא היחידי שממש שונא נכים. שאנחנו מסתובבים בכנסת והולכים לוועדות הוא אפילו לא עוצר להסתכל עלינו", אמר בן אטף בראיון לתכנית 'חמש עם רפי רשף' בערוץ 14 (10).

בן אטף אמר כי מאבק הנכים הגיע לנקודת מפנה: "לא השאירו לנו ברירה ונעשה דברים שעד היום לא עשינו. לא יכול להיות שישחקו אתנו עם מתווים. הוא אפילו לא הסתכל לכיוון שלנו".

בתיעוד מהמפגש הטעון נראה בן אטף שולח ידיים לעברו של יו"ר הקואליציה: "הידיים ששלחתי היה כדי להגן על עצמי מפני השוטר, היה שם שוטר שניסה למנוע ממני לעמוד לידו וזו זכות של כל אזרח לעמוד ליד נבחר ציבור".

עוד הוסיף בן אטף ואמר כי "אני יודע שיש מילים שלא אומרים, במיוחד לא אנשים שהם בני תרבות, אבל לצערי האדון ביטן לא נחשב איש תרבות אז דיברתי איתו בשפתו".

ח"כ ביטן אמר בתגובה ל"חמש עם רפי רשף": זה לא היה נעים אבל זה לא היה מביך. אני התרגלתי לזה. הבעיה שלי היא היחידה שלא נותנים לשכנים לצאת מהבתים והחניות, זה בלתי אפשרי. אם אני לא סופר אותם, אז איך זה שאני היחידי שעסק בזה לאורך זמן? הם כל הזמן עוצרים אותי בכנסת ואני לא יכול לעבוד. אני כל פעם צריך לעצור ולהסביר לכולם. אי אפשר לעבוד ככה".

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע