דיווח: איחוד בין מוספי השבת של מעריב ומקור ראשון

לאחר ששלמה בן צבי רכש את מעריב, הוא מבקש לאחד את מוספי סוף השבוע של מקור ראשון דיוקן ויומן עם סופשבוע ומוספשבת של מעריב. הפרשן הפוליטי בן כספית פורש מהעיתון.

דיווח: איחוד בין מוספי השבת של מעריב ומקור ראשון
  יאוחד עם מקוראשון? מעריב (פלאש90)

האם מוספי השבת של 'מעריב' ו'מקור ראשון' מתאחדים?

דיווחים שהגיעו ל'סרוגים' מדברים על כך כי בעלי העיתון 'מקור ראשון' שלמה בן צבי, שרכש את 'מעריב' מבקש לאחד בין המוספים של 'מקור ראשון' – יומן ודיוקן למוספי השבת של מעריב, סופשבוע ומוספשבת.

בן צבי, בינתיים לא מפרסם את החלטתו בעניין, וכרגע מדובר רק בשמועה. האפשרויות שעומדות כרגע הן השארת המערכות והמותגים ופרסום כתבות משותפות בשני העיתונים, כשלכל עיתון יהיה את תחומו והכתבות הבלעדיות או איחוד המערכות לחלוטין והדפסת מוסף אחיד בשני העיתונים.

עם זאת, קשה להאמין כי במקור ראשון יפיצו כתבות ממוסף סופשבוע, שאינן תואמות בהכרח לקו של העיתון.

גורמים במקור ראשון טוענים כי דיבורים על איחוד המערכות קיים כבר מזמן, אבל הם לא יודעים מה יחליט בן צבי. ההחלטה צפויה ככל הנראה בימים הקרובים.

בן כספית פורש

בינתיים נמשך תהליך פיטורי וקליטת העובדים במעריב.

היום (ה') בצהרים יקבלו כל העובדים מכתבי פיטורין כש-350 מהם, מתוכם כ-160 כתבים ועיתונאים ייקלטו מחדש במערכת החדשה של העיתון.

מי שבודאות לא ימשיך הוא הפרשן הפוליטי של מעריב בן כספית שיפרוש מן העיתון, כך מדווח אתר אייס. כספית שעל פי פרסומים משתכר כ-80 אלף שקל בחודש לא מעוניין בקיצוץ שכרו ויעזוב את המערכת החדשה.

בימים האחרונים כינה כספית את מעריב בשם "מעריב ז"ל" יפרוש לאחר 27 שנות פעילות.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

5 תגובות
הצג את כל התגובות