רננה מאיר: "היה לי קשה עם הדרכת הכלות כי זה נושא של אמא"

רננה מאיר, בתה של דפנה מאיר שנרצחה בפיגוע דקירה בפתח ביתה בעתניאל מספרת על חיי הנישואין, על ההתארגנות לחתונה ללא אמא ועל התכניות לעתיד

"היה לי קשה עם הדרכת הכלות כי זה נושא של אמא"
  (צילום מסך מתוך חשבון הטוויטר של ח"כ יהודה גליק)

רננה מאיר, בתה של דפנה מאיר שנרצחה בפיגוע דקירה בפתח ביתה בעתניאל מספרת על חיי הנישואין, על ההתארגנות לחתונה ללא אמא ועל התכניות לעתיד.

בראיון לאתר xnet סיפרה רננה, ששם משפחתה כבר השתנה לכהן, על החתונה: "החתונה הייתה כמו שתמיד חלמתי. ההכנות היו מתישות נפשית, ושם הרגשתי שאמא חסרה לי. רציתי לשאול אותה, להתייעץ איתה, רציתי שתלך איתי למדידות של השמלה. אבא השתדל לעזור, אבל בקטעים האלה אבא זה לא אמא, ויש דברים שבהם אין לאמא תחליף. היה לי קשה גם עם עניין הדרכת הכלות, כי זה תחום שאמא עסקה בו, ולא פעם בכיתי. אבל בחתונה לא בכיתי בכלל, החלטנו שעכשיו הזמן לשמוח".

על העובדה שהיא ואביה התחתנו במרחק של מספר חודשים בלבד, אמרה מאיר: "זה היה מרגש מאוד וגם קשה. אני אוהבת את זהר אשתו, נוצר בינינו קשר טוב וזה חשוב. שוב יש דמות נשית בבית ואני יודעת שיש לאחים שלי למי לפנות. הדבר שהכי קשה לי איתו הוא שאני לא שם איתם".

על חיי הנישואים היא מספרת: "כולם הזהירו אותי שהשנה הראשונה קשה, אבל אני נהנית מכל רגע. לגור עם החבר הכי טוב שלי – מה צריך יותר מזה? אנחנו גרים ברמת־גן ומתכננים להישאר שם. אור לומד בישיבה בעיר, ובעוד כמה חודשים יתגייס לצבא".

מאיר סיפרה על מעשיה כיום ועל התכנות לעתיד: "אני לומדת לתואר ראשון בתקשורת באוניברסיטת בר־אילן, וגם לומדת בקורס לאיפור מקצועי".

מאיר סיפרה כי "כשיפעת ארליך, העיתונאית שכתבה את הספר על אמא שלי ("מה יקרה אם אמות מחר בבוקר"), הציעה לי לכתוב כתבה ל'ידיעות אחרונות' על מכינה לבנות דתיות, שמחתי על האתגר ואני מקווה שיזדמן לי לכתוב עוד".

"מה לגבי ילדים? אני עוד לא שם, אני מרגישה שלא סיימתי לגדל את עצמי".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

6 תגובות
הצג את כל התגובות