אראל סג"ל: "רינו צרור קורא לנתניהו 'ארדואן' ואת עירית לינור משעים"

שדר גל"צ אראל סג"ל מתח בקורת על ההחלטה להשעות את עירית לינור מגל"צ: "למה לרינו מותר לקרוא לנתניהו 'ארדואן'? בעיניי הדברים שלו ושל עירית נמצאים בתוך גבולות חופש הביטוי"

למה לרינו צרור מותר לקרוא לנתניהו 'ארדואן'?
  (צילום: יוטיוב/ הטלויזיה החינוכית)

שדר גלי צה"ל, אראל סג"ל, לא אהב, בלשון המעטה, את ההחלטה של מפקד גל"צ שמעון אלקבץ, להשעות את עירית לינור מהתחנה בעקבות דבריה החריפים נגד הנשיא ריבלין.

"אני חבר טוב של עירית, מאוד אוהב אותה, אנחנו עובדים ביחד והיא הודתה בטעות", הבהיר סג"ל בראיון לרדיו 103FM. "היא אמרה שהיא עומדת מאחורי תוכן הביקורת שלה על הנשיא, שדבריו היו בעיניה חמורים, אבל אמרה שהסגנון לא היה נכון. באותו ערב היא שלחה הודעות לדוברת הנשיא ולנשיא עם בקשה להתנצל והתכוונה להתנצל למחרת בשידור על הסגנון, שהיא מבינה שהיה פרוע, ולא על התוכן שעליו היא עומדת".

"מה יותר חמור, מה שאמר הנשיא, שקרא לצאת להפגנות, או מה שאמרה עירית לינור, שההשפעה שלה הרבה יותר קטנה משלו?", תהה סג"ל.


על חופש הביטוי בתחנה הצבאית אמר סג"ל: "אני תוהה למה לרינו צרור מותר לקרוא לנתניהו 'ארדואן' או 'מאפיוזי', ואני לא רוצה שיפגעו לו בחופש הביטוי. בעיניי הדברים של רינו וגם הדברים של עירית נמצאים בתוך גבולות חופש הביטוי. אני לא מתבטא כך ונוקט בשפה הולמת כלפי המבוקרים שלי, כולל המפכ"ל, הרמטכ"ל והצבא. בסיס קיומה של גלי צה"ל עומד על כך שהיא תחנת רדיו חופשית ששייכת לא לצבא ולרמטכ"ל, אלא למדינת ישראל".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

4 תגובות
הצג את כל התגובות