"מי הרשה לך?": עימות בין יהודה גליק ליו"ר זק"א

חבר הכנסת מהליכוד תקף את יו"ר ארגון זק"א, יהודה משי זהב, בעקבות תיעוד שהעלה מזירת הטבח שאירע ביום שישי האחרון. משי זהב לא נשאר חייב

"מי הרשה לך?": עימות בין יהודה גליק ליו"ר זק"א
  (צילום: Miriam Alster/FLASH90)

סרטון שפרסם יו"ר ארגון זק"א, יהודה משי זהב, ברשתות החברתיות, עורר את זעמם של גולשים רבים ביניהם גם חבר הכנסת מהליכוד יהודה גליק.

הכל החל כאשר משי זהב פרסם סרטון מחריד מזירת הטבח שאירע ביום שישי בערב ביישוב נווה צוף- חלמיש, במהלכו נשחטו שלושה בני משפחת סלומון. בתיעוד שהעלה משי זהב הוא נראה מסכם את פעילות הארגון ואומר כי "במשך שעות עבדנו בעבודת קודש של כבוד המת באיסוף הממצאים ושלוליות הדם הרב שנשפך כמים".

הסרטון של משי זהב עורר, כאמור, ביקורות רבות כשעיקר טענת הגולשים הוא האם אין במעשה זה חילול זכר הנרצחים.

חבר הכנסת יהודה גליק מתח בקורת חריפה אף הוא על התיעוד וכתב: "מחליא ומגעיל, איך באמצע עבודת הקודש לניקוי הבית מנהל זק"א עסוק בסרטון יחצ"נות לארגונו, תוך חיטוט פולשני בבית לא לו. מי הרשה לו לחטט כך?!".


בתגובה, השיב יו"ר זק"א: "עם כל הכבוד ליהודה גליק, ולבקשת גורמים מקצועיים, סרטון כזה מבטא ומבליט פי כמה את רוע ואכזריות הרוצחים השפלים מאשר נאום משעמם מול מליאת כנסת ריקה".

גליק לא הניח, והמשיך: "מי הרשה לך!? זה בית שלך? ביקשת רשות? נכנסתם לבית לעשות עבודת קודש לא לחטט כאילו זה ביתך!! מותר לנהוג בכבוד וברגישות ולאפשר להם פרטיות".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

10 תגובות
הצג את כל התגובות