ליברמן זועם: "מי שיש לו טענות שיפנה אותן אליי"

שר הבטחון, אביגדור ליברמן, יוצא במתקפה נגד חברי כנסת ופוליטיקאים שמותחים בקורת פומבית על קציני ומפקדי צה"ל ומאשים אותם בניצול העובדה שהם לא יכולים להגיב מעצם היותם לובשי מדים

ליברמן זועם: "מי שיש לו טענות שיפנה אותן אליי"
  (צילום: Hadas Parush/Flash90)

שר הבטחון, אביגדור ליברמן, יוצא במתקפה נגד חברי כנסת ופוליטיקאים שמותחים בקורת פומבית על קציני ומפקדי צה"ל ומאשים אותם בניצול העובדה שהם לא יכולים להגיב מעצם היותם לובשי מדים.

"בשבועות ובימים האחרונים אנו עדים להשתלחויות פומביות, חוזרות ונשנות, של שרים וחברי כנסת נגד מפקדי צה"ל, בהם הרמטכ"ל ומתאם פעולות הממשלה בשטחים", הקדים ליברמן.

לדבריו: "שרים וחברי כנסת מנצלים את העובדה שלובשי המדים אינם יכולים להגיב להם, ומרשים לעצמם, מטעמים פוליטיים צרים, להסית נגד מפקדי צה"ל. שום אחריות לאומית או שיקול דעת".

ליברמן הבהיר כי "מפקדי צה"ל ממלאים אחר הנחיות הדרג המדיני. מי מבין השרים וחברי הכנסת שלא מסוגל להתמודד עם זה ומעדיף לגלגל את האחריות כלפי מטה באמצעות הסתה פרועה ומסוכנת, גורם נזק לצה"ל, לחיילים ולמפקדים".

"זו תופעה חמורה ומסוכנת, הפוגעת בביטחון הלאומי של מדינת ישראל. צה"ל הוא של כולנו, ומפקדי צה"ל עושים לילות כימים כדי לאפשר לכולנו להמשיך בשגרת חיינו. כולל לאותם שרים וחברי כנסת שאיבדו כל רסן, וכדי להרוויח קולות בפריימריז, מוכנים לפגוע באופן פומבי בצה"ל ובמפקדיו היקרים לנו כל כך".

"יש לנו צה"ל אחד, ואין לנו מפקדים ורמטכ"ל טובים, ראויים ומחויבים יותר. כל מי שיש לו טענות או ביקורת, שיפנה אותן אליי ולא לצבא".

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע