שלב אחר שלב: בנט מפריך את 3 הטענות של נתניהו

יו"ר הבית היהודי, שר החינוך נפתלי בנט, התייחס למתקפה של ראש הממשלה בנימין נתניהו נגדו, והפריך את כל ההאשמות שהטיח בו נתניהו. "בשנתיים האחרונות עשינו יותר מב-40 שנות הליכוד"

שלב אחר שלב: בנט מפריך את 3 הטענות של נתניהו
  (צילום: Miriam Alster/FLASH90)

יו"ר הבית היהודי, שר החינוך נפתלי בנט, התייחס היום (שני) למתקפה של ראש הממשלה בנימין נתניהו נגדו, והפריך את כל ההאשמות שהטיח בו נתניהו.

בהודעה ששיגר לחברי הכנסת של מפלגתו, כתב בנט: "ח"כים יקרים, בימים הקרובים נידרש לעמוד חזק אל מול לחצים בינלאומיים צפויים. ואת זאת נעשה. בינתיים, ראש הממשלה יפעל לצייר את הוויכוח כאישי. זה לא אישי. אם אנו לא נעמוד חזקים, אנו יודעים שאף אחד לא יעשה זאת".

בשלב הזה עבר בנט להשיב על טיעוניו של נתניהו. על ההאשמה כי הוא שולח ילדים יהודים להתפלל במסגד, אמר בנט כי "היה אירוע בודד, חד-פעמי, של מורה מקיסריה שבביקור במסגד הצטרפו לתפילה. באמת לא בסדר. ננזפה. התנצלה. זהו. יש 2.2 מיליון תלמידים. תמיד קורים דברים ויקרו".

(נפתלי בנט בפתח ישיבת הסיעה היום)

על הטענה לפיה יעל גוראון, המפקחת של מקצוע האזרחות היא 'סמולנית' שאישרה את ספר האזרחות ה'פאשיסטי' ואת המחוון ה'ימני-קיצוני', אמר בנט כי "בעקבות אישורים אלו התפטרו דווקא ארבעה חברי ועדה ש'נחשבים' אנשי שמאל – עמרו אגבריה, אריה ברנע, אריה קיזל ופאדי נאחס. האמת היא שבנט לא מקדם תפיסת ימין או תפיסת שמאל, אלא תפיסה ציונית דמוקרטית".

בנט הוסיף כי "כל הקו הזה הוא דוחה ובזוי. זה כאילו היינו תוקפים את שר החוץ נתניהו על מינוי אבא של דובר 'שוברים שתיקה' אתמול לשגריר ישראל בגרמניה. לא ראוי, בטח לא לראש ממשלה בישראל".

על הטענה השלישית של נתניהו, לפיה בנט מאפשר הסתה נגד מדינת ישראל בבתי ספר השוכנים במזרח ירושלים, אמר בנט: "בשנתיים האחרונות עשינו יותר מב-40 שנות הליכוד. מנהלים מסיתים פוטרו, בית ספר נסגר. מורים מסיתים פוטרו. יותר חשוב, בנט עובד חזק על חיזוק לימודים ישראליים במזרח העיר בצורה שלא הייתה מעולם".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

4 תגובות
הצג את כל התגובות