ישי מגלה: כמה מנדטים שווה מפלגת 'יחד' היום

חבר הכנסת לשעבר תוקף את יו"ר ש"ס אריה דרעי, חושף את כוונותיו הפולטיות ומגלה: כמה מנדטים שווה היום מפלגת 'יחד'

ישי מגלה: כמה מנדטים שווה מפלגת 'יחד' היום
  (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

יו"ר מפלגת 'יחד' חבר הכנסת לשעבר אלי ישי, ממשיך לתקוף את יו"ר מפלגת ש"ס, שר הפנים אריה דרעי, בעקבות החלטת בג"צ מאמש (רביעי) לאשר פתיחת מרכולים וחנויות בשבת ואומר כי לשם כך היה עליו לכנס את מועצת חכמי התורה של ש"ס.

בנוסף, ישי התייחס גם לכוונותיו הפוליטיות וחשף כמה מנדטים מפלגת 'יחד' שווה היום, כשנתיים אחרי שכמעט הצליח לעבור את אחוז החסימה ולגרוף 4 מנדטים.

בראיון לרדיו 'קול ברמה', אמר ישי כי "מי שיש לו את מועצת חכמי התורה, ההחלטה קלה ולא קשה. לו הייתי בממשלה הייתי יוצר משבר. אני מכיר היטב איך הדברים עובדים. המרכולים בכל הארץ יפתחו כתוצאה מכך, היום זה בת"א מחר זה בכל הארץ".

ישי המשיך לתקוף את דרעי ואמר כי "אילו מרן היה חי, הוא לא היה נותן לי להתמהמה אפילו 24 שעות עד לקבלת ההחלטה לסגור את המרכולים. לא מבין למה דרעי טוען שזו החלטה קשה, לשם כך יש את מועצת חכמי התורה. התנהלותו של דרעי דומה לאותו ילד שהרג את אבא שלו ולאחר מכן בוכה שהוא יתום".

במהלך הראיון פנה ישי גם לחבריו בסיעת יהדות התורה וביקש את עזרתם ופעולתם לנוכח המתרחש בת"א: "אני קורא לידידי חברי יהדות התורה שיקומו ויזעקו ויעשו את המוטל עליהם".

לשאלתו המראיין מדוע הוא אינו פונה לחבריו בסיעת ש"ס ומבקש מהם דברים דומים ענה:" חברי בש"ס מנועים מלעשות זאת, הם אומרים דברים קשים מאוד, אסור להם לדבר ולהתבטא ומי שמדבר חוטף נזיפה. החברים המכהנים בש"ס ,בכנסת כיום, לא יהיו בפעם הבאה אפילו חברי כנסת,בש"ס ישנו שילטון פחד".

לגבי תנועתו 'יחד' וכוונותיו הפוליטיות אמר ישי :"אני מתכוון להחזיר עטרה ליושנה ללא מורא למען עם ישראל .לפי הסקרים תנועת "יחד" היום היא בעלת 5-6 מנדטים. התנועה תחזק את עולם התורה והעולם הספרדי בפרט. יחד עם ש"ס ויהדות התורה נחזק את כוח התורה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
9 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
מחילה, אבל זה שטויות. יחד לא עוברת
מצביע יחד לשעבר | 20-04-2017 15:36
והיא גם לא תרוץ במתכונת הקודמת, כך שהיא אפילו לא תתקרב לאחוז החסימה
שטויות במיץ!
משה | 20-04-2017 21:51
למה אתה מבלבל תמוח? יחד עברה גם פעם שעברה... לולא פסילת הקולות המזוייפים והאיומים של שס הכל היה מצויין... לגבי הבחירות הבאות בכלל אין עדיין הרכב אז לפי מה אתה קובע שהם לא יעברו? נבואה ניתנה לשוטים... אם לא היית שתול... היית מודה שעדיף לבזבז את הקול אצלהם מאשר אצל שקרנים אחרים...
2
סרוגים, אנימתכנן אליכם אל תתנן יד לזריקת קולות. זה פוגע בכולנו!!!
| 20-04-2017 15:56
3
יחד לא תעבור רק אם תצטרף בבלוק טכני לליכוד/לבית היהודי
מאן דאמר | 22-04-2017 23:41
במקרה כזה אצביע להם. בפעם הקודמת הצבעתי יחד - אך אני לא מוכן לבזבז את קולי בשנית. חבל כי אלי ישי הוא אדם ערכי ישר ומנהיג שמדבר להרבה אנשים בציבור.
4
שישלם את חובותיו
| 23-04-2017 4:09
אולי 200 קולות יקבל
5
פעם שעברה ישי רץ שרף 4 מנדטים ובכל זאת קמה ממשלת ימין
הפעם זה עלול לעלות ביוקר | 23-04-2017 7:17
הפעם הקולות שישי עלול לשרוף עלולים להיות מכריעים אם תקום ממשלת ימין או חו שמאל.
6
יחד לא עוברת
מאיר | 25-04-2017 9:41
בולשיט. לא תעבור גם עם האיחוד הלאומי. הצבעת יחד זרקת את קולך לפח
יש הרבה,הרבה, מאד-מאד שמתחרטים שלא הצביעו יחד
היתה דינמיקת חיובי יותר | 19-05-2017 10:51
7
מוסר
צדק | 30-05-2017 15:30
ישי הנפל רודף כבוד כפוי טובה מניפולטור עלוב לא עשיתה כלום 14 שנים מעיז פנים נגד גדולי הדור ורוב הציבור של בני עדות המזרח אל תרקוד על הדם ביזבזתה אלפיי קולות פגעתה בבני עדות המזרח סיכסכתה את הרבנים והכל מתוך אינטרס צר בושה