ישי מגלה: כמה מנדטים שווה מפלגת 'יחד' היום

חבר הכנסת לשעבר תוקף את יו"ר ש"ס אריה דרעי, חושף את כוונותיו הפולטיות ומגלה: כמה מנדטים שווה היום מפלגת 'יחד'

ישי מגלה: כמה מנדטים שווה מפלגת 'יחד' היום
  (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)

יו"ר מפלגת 'יחד' חבר הכנסת לשעבר אלי ישי, ממשיך לתקוף את יו"ר מפלגת ש"ס, שר הפנים אריה דרעי, בעקבות החלטת בג"צ מאמש (רביעי) לאשר פתיחת מרכולים וחנויות בשבת ואומר כי לשם כך היה עליו לכנס את מועצת חכמי התורה של ש"ס.

בנוסף, ישי התייחס גם לכוונותיו הפוליטיות וחשף כמה מנדטים מפלגת 'יחד' שווה היום, כשנתיים אחרי שכמעט הצליח לעבור את אחוז החסימה ולגרוף 4 מנדטים.

בראיון לרדיו 'קול ברמה', אמר ישי כי "מי שיש לו את מועצת חכמי התורה, ההחלטה קלה ולא קשה. לו הייתי בממשלה הייתי יוצר משבר. אני מכיר היטב איך הדברים עובדים. המרכולים בכל הארץ יפתחו כתוצאה מכך, היום זה בת"א מחר זה בכל הארץ".

ישי המשיך לתקוף את דרעי ואמר כי "אילו מרן היה חי, הוא לא היה נותן לי להתמהמה אפילו 24 שעות עד לקבלת ההחלטה לסגור את המרכולים. לא מבין למה דרעי טוען שזו החלטה קשה, לשם כך יש את מועצת חכמי התורה. התנהלותו של דרעי דומה לאותו ילד שהרג את אבא שלו ולאחר מכן בוכה שהוא יתום".

במהלך הראיון פנה ישי גם לחבריו בסיעת יהדות התורה וביקש את עזרתם ופעולתם לנוכח המתרחש בת"א: "אני קורא לידידי חברי יהדות התורה שיקומו ויזעקו ויעשו את המוטל עליהם".

לשאלתו המראיין מדוע הוא אינו פונה לחבריו בסיעת ש"ס ומבקש מהם דברים דומים ענה:" חברי בש"ס מנועים מלעשות זאת, הם אומרים דברים קשים מאוד, אסור להם לדבר ולהתבטא ומי שמדבר חוטף נזיפה. החברים המכהנים בש"ס ,בכנסת כיום, לא יהיו בפעם הבאה אפילו חברי כנסת,בש"ס ישנו שילטון פחד".

לגבי תנועתו 'יחד' וכוונותיו הפוליטיות אמר ישי :"אני מתכוון להחזיר עטרה ליושנה ללא מורא למען עם ישראל .לפי הסקרים תנועת "יחד" היום היא בעלת 5-6 מנדטים. התנועה תחזק את עולם התורה והעולם הספרדי בפרט. יחד עם ש"ס ויהדות התורה נחזק את כוח התורה".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

9 תגובות
הצג את כל התגובות