הרב אביה הכהן: "אני מקווה שהרב יגאל לוינשטיין ילך הביתה"

הרב אביה הכהן, מישיבת תקוע, סבור כי הרב לוינשטיין צריך ללכת הביתה אך לא חוסך בקורת חריפה גם משר הבטחון, אביגדור ליברמן

"אני מקווה שהרב יגאל לוינשטיין ילך הביתה"

בעוד ראש המכינה בעלי, הרב יגאל לוינשטיין, זוכה מאמש (רביעי) לתמיכה מצד כל הגוונים בציונות הדתיתהרב אביה הכהן, מישיבת תקוע, סבור כי הרב לוינשטיין צריך ללכת הביתה אך לא חוסך בקורת חריפה גם משר הבטחון, אביגדור ליברמן.

בהודעה טעונה שפרסם אודות מאורעות הימים האחרונים, כתב הרב הכהן: "התאפקתי כמה שעות. אנחנו הרוב, והרוב עדיין נורמלי אבל מי שמנהל את החיים זה המשוגעים".

בהתייחסו לגופם של דברים, כתב הרב הכהן: "ובכן, הרב יגאל מתנהג במופרעות. הוא פוגעני והוא עושה זאת בצורה שיטתית. הוא פוגע בכולם וגם במאות אלפי אנשים שאינם מוכנים להתבטא בסגנון המלוכלך, אבל כואבים את המצב. כל אותם מאות אלפי אנשים מבקשים דיון רציני ומבקשים שלא תהא כפיה, והרב יגאל פגע בהם אנושות, אבל כך זה תמיד – העדינים נפגעים".

הרב הכהן מוסיף הערב אישית וכותב כי "גם אני באופן אישי נפגעתי כמה וכמה פעמים על ידי אנשי הר המור".

בשלב הזה עובר ההרב הכהן למתוח בקורת על ליברמן כאשר בסיס טענותיו מתחיל בפרשת אלאור אזריה: "את פרשת אלאור אזריה צריך ללמוד; מה קרה שם? אנשים איבדו את הראש. במקום אמפטיה לחייל שעשה מעשה חמור ביותר, הם התחילו לתמוך בו ובמעשה".

"חבר הכנסת אביגדור ליברמן מסית שיטתי הלך להפגין למען אלאור אזריה", מזכיר הרב הכהן. "ההפגנות למען אלאור אזריה הזכירו תקופות אפלות. ליברמן, שהתנהג כמסית ומדיח, פתאום קיבל משרה והוא משחק אותה ממלכתי. יש גבול לצביעות".

בסוף דבריו כותב הרב הכהן כי "אני מקווה שהרב יגאל ילך הביתה, או לחילופין שיחזור בתשובה אמתית, אבל מר ליברמן – פשוט תשתוק, שכחת, אנחנו במדינה דמוקרטית.

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

20 תגובות
הצג את כל התגובות