הרב מצגר: אובמה ישחרר את פולארד

הרב הראשי לישראל, הרב יונה מצגר, התייחס בראיון לרדיו 'קול חי' לבחירתו של אובמה לנשיאות ארה"ב ואמר "אחרי הבחירות יהיה לו אומץ גדול יותר לשחרר את יונתן פולארד".

הרב מצגר: אובמה ישחרר את פולארד
  ישוחרר. פולארד

הרב הראשי לישראל,  הרב יונה מצגר, התראיין הבוקר (ד') לתוכנית "שיחת היום" עם הרב חיים הורביץ ברדיו 'קול חי' והתייחס לבחירתו בשנית של נשיא ארה"ב ברק אובמה.

"נראה לנו כביכול שבאמת אי החלפת השלטון באמריקה זה חלילה לרעתנו, זה לא כ"כ נכון.", אמר הרב, "אנחנו צריכים להסתכל בעיניים של אמונה."

"אל לנו להביט על העולם באופן פשטני. אנחנו שואלים מה קרה למה העוול הזה קרה לנו. אנחנו צריכים לומר אל תסתכל על העולם במבט שטחי. יש עומק, יש הנהגה וכל מאן דעביד רחמנא לטב עביד".

"שמעתי מהרב אלישיב שקרא לארה"ב מלכות של חסד. אנחנו יודעים שלב מלכים ושרים ביד ה'. זה לא חד משמעי מי היה טוב ליהודים ומי לא, אל נא נשכח שכשהפלסטינאים רצו להכריז על מדינה פלסטינאית אובמה יצא מגדרו והטיל וטו באו"ם כדי למנוע את זאת".

בסוף דבריו הוסיף הרב: "יש לי תקווה שאחרי הבחירות יהיה לו אומץ גדול יותר לשחרר את יונתן פולארד. יש לי יותר מתקווה שבמהרה הוא ישתחרר דווקא בקדנציה הזו".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
מתי הוא יתחיל לעסוק ברבנות הראשית ולא בספינים!?
אלקנה | 07-11-2012 13:23
מתי יתחיל כבוד הרב הראשי לישראל לעסוק בתחום שהוא מופקד עליו שהוא הרבנות הראשית לישראל ויפסיק להוציא סקופים וקוריוזים על אובמה ועל פולארד ועל הצונאמי ועל סנדי. ולקבוע מזוזות בחברות להשכרת רכב וכו'. 9 שנים של בושות וחרפות . אולי מספיק!!!!???