אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

עם קוראן וסכין: נמנע ניסיון פיגוע דקירה במערת המכפלה

"לכם יש נשקים ולי יש סכין" כך התבטאה חשודה שהגיעה לפני זמן קצר לאחת מעמדות הבידוק הסמוכות למערת המכפלה בחברון שבחטמ"ר יהודה בפני לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל. החשודה נעצרה כשברשותה סכין וקוראן

עם קוראן וסכין: נמנע ניסיון פיגוע דקירה במערת המכפלה
  הסכין והקוראן שנמצא ברשות המחבלת (באדיבות: דוברות המשטרה

לפני זמן קצר הגיעה חשודה לאחת מעמדות הבידוק הסמוכות למערת המכפלה שבחברון. לוחמי מג"ב המוצבים במקום החשידו אותה וביקשו ממנה לעבור בדיקה של גלאי מתכות שהתריעה שהיא נושאת על גופה עצם מתכתי. לאחר התרעת הגלאי רצה החשודה לעבר היציאה במטרה להתחמק המבדיקה. הלוחמים במקום מנעו זאת וביקשו ממנה להוציא את כל מה שבתוך תיקה.

החשודה ששלפה סכין לעבר הלוחמים אמרה: "לכם יש נשקים ולי יש סכין" ולאחר שיחה איתה שבה לא סיכנה את הלוחמים שהיו מאחורי עמדות ממוגנות, הניחה החשודה את הסכין ובחיפוש בתיקה אף נמצא ספר קוראן.

החשודה בת 22 מחברון נעצרה להמשך חקירה ממנה עולה שאכן בכוונתה ככל הנראה היתה לבצע פיגוע דקירה.

לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל ימשיכו לעמוד בכל ימות השנה על המשמר במקומות הקדושים לכל הדתות לרבות בחודש הרמדאן בו ערוכים הלוחמים בכוחות מתוגברים ועירנות גבוהה.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
פחד עזריה
א | 19-05-2019 15:33
למה לא הרגתם אותה עזריה בראש
2
בדיקה לפני הכניסה
זהבה | 19-05-2019 16:41
איך היא מגיעה עד הבודקים האם ערבים נכנסים באותה כניסה של היהודים
3
זה קרה לכפר על חילול שבת !!!!!!!!!!!!!
מבין????? | 19-05-2019 17:46
לא בחינם חילול השבת של האירוויזיון הוא בשבוע של ההדלקה של האדמור של בויאן במירון אצל רבי שמעון. אין דבר שאין בו סימן או מסר מלמעלה, בכל עת ובכל מצב בסופו של דבר לומדים ורואים כי היה זה סימן, וכעוורים לא קלטנו את מה שמבקשים מעמנו, ככה זה גם בענין השבת, חילולי השבת ההולכים ומתרבים בארץ ישראל רחל הם בגלל סיבה אחת ויחידה, מפני שמי שאמורים לשמור את השבת דהיינו חסידים ואנשי מעשה, זלזלו זלזול נורא גרמו שאלפי יהודים חיללו שבת שנה שעברה במירון - שבת של לג בעומר, וכל עוד הם לא יעשו לתיקון הדברים המצב יילך ויחמיר חו. אבל בעקשנות כמי שמבקשים כאן כאילו לנצח, ואינם מנצחים, מפני שבסופו של דבר הכל מודים כי הם דהיינו חסידי בויאן עשו אז מעשה אשר לא ייעשה לא הסכימו לדחות את ההדלקה בכמה שעות למנוע חילולי שבת!!!! התעקשו על ההדלקה בשעה שלא היה מנוס מחילולי שבת נוראים, שומו שמים זה מצוה הבא בעבירה!!!! ואין זה עוד פלא שהחילונים ואף הגויים יעשו את מה שעשו חסידי בויאן באותה הדלקה במירון. לא בחינם חילולי השבת הנוראים בשבת פרשת בהר, ויהיו בהיקף נורא ומזעזע, מדוע דוקא בשבת זו, מפני שזה היארצייט של אותה שבת הדלקה במירון עי חסידיו בויאן, לפני שנתים, כאשר חסידי בויאן חיללו שבת בצורה מזעזעת. שימו לב, בשבת שלפני ההדלקה במירון עורכים בארץ ישראל חילול שבת שחייב היה לזעזע כל יהודי אפילו לא דתי, ומי הם אלו שממשיכים להתעקש על אותו מעשה נורא של גרימת חילול שבת של אלפים, אותם מי שגרמו למצב הזה ואחראים לחילולי השבת הנוראים בארץ ישראל, מאז אותה הדלקה במירון עי חסידי בויאן השבת בארץ ישראל החל להתדרדר בצורה מזעזעת ממש, והנה ראו מה קורה השבת בארץ ישראל ובגלל מי? בגלל מי שאמורים לשמור על השבת והם אלו שגרמו לחילולי השבת. אולי עתה יבינו כי עשו טעות ויחליטו לתקן הדבר, עתה יכריזו ויודיעו כי זה לא יקרה יותר רק כך יצליחו לתקן, בלי זה אנו נערכים לחילול שבת נורא בעוד כמה שנים על ידי אותם מי שמכריזים על עצמם כחרדים ולכאורה כשומרי שבת, ומעשית הם מחריבי השבת בארץ ישראל רחל. עשו טעות ואולי יחליטו לתקן הדבר, אבל השבת בוכה.